Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XP telepítés? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pistok


Pistok
csendes tag

Sziasztok!

Bocs, ha az offline topiocok sorát szaporítom, de:

Telepítem az XP-m (home és prof esetén is), de akkor, amikor felmásolt minden állományt, s lépne be a grafikus módba (azt hiszem az jön), akkor nem csinál semmit, csak a bal fölső sarokban villog a cursor.

Pistok

A tehén bonyolult állat.... De én megfejtem!

(#2) guest


guest
veterán

milyen a gép, amire telepítenéd?

prohardver vendég

(#3) guest


guest
veterán

Regi Abit alaplapokkal volt ilyen gond ha a HDD a HPT366-ra volt kotve es telepiteskor (dos) nem adtam meg az UDMA66 drivert.

prohardver vendég

(#4) karib


karib
addikt

Átdobtam ide a témát, mert erre van a szoftver rovvat :)

Department of Redundancy Department

(#5) emvy


emvy
nagyúr

Üdv,
Abit KT7A és MX400? Akkor szerezz egy másik videokártyát telepítés idejére, én épp ezt teszem ugyanezekkel a jelenségekkel, mint te.

while (!sleep) sheep++;

(#6) guest válasza emvy (#5) üzenetére


guest
veterán

Nekem is KT7A lapom van MX400-zal igaz mindketto Abit, de nem volt problemam az XP telepitesevel. Viszont haveromnak KT7E lapja van es XP installjakor ugyemlekszem, hogy hasonlo volt a gond. Nala a winyo egy mobilrackben figyelt. A gond az volt, hogy BIOS-ban be volt kapcsolva az UDMA es a rack sima ATA33-as kabellel csatlakozott az alaplapra. Kabelcsere utan (ATA66/100 kabel jott) megszunt a problema. Nem biztos hogy ez lesz a fenti problema megoldasa, de hat ki tudhatja ?

prohardver vendég

(#7) Pistok válasza emvy (#5) üzenetére


Pistok
csendes tag

Le is lőtted a poént :))

Tényleg abit.
ABit KT7A az alaplap
Abit sliuro MX 400 a videokártya
(Duron 1000 a proci, meg 196 MB a ram :))

Köszi!
Este 11-kor jutott eszembe, hogy Láma vagyok, mert semmit nem írtam a gépemről, hogy milyen, mit tud... :););P

A tehén bonyolult állat.... De én megfejtem!

(#8) emvy válasza Pistok (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

Na, akkor nincs remény...:)),tegnap este telepítettem xp-t, az első boot utáni szakaszon egy S3Trio32 segített...:), aztán vissza lehet pakolni! (a gépet emiatt többször vittem szervizbe, de persze tökjó mindkettő (2. alaplapom a 2. ilyen videokártyával, ugyanaz a jelenség...:( ).

while (!sleep) sheep++;

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  XP telepítés? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.