Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp mappamegosztás kiváltása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dats


dats
csendes tag

Sziasztok

A probléma akkor kezdődött mikor egy másik wincsiről másoltam át fájlokat a gépemre. Először engedte megnyitini a mappát de miután áthelyeztem már csak akkor tudtam használni ha megosztottam. Új mappa létrehozásakor is már irásvédett s nem tudom kipipálni, ha ezt is áthelyezem akkor lehet megosztani. Van amikor törölni sem engedi a mappát.
Tudtok valamit hogy ne kelljen ezzel állandóan szórakozni ?

Kösz
Dats

Dats

(#2) moonman válasza dats (#1) üzenetére


moonman
titán

egyrészt [link] megaztán a mappák mindig ''írásvédett'' attribútumot kapnak XP alatt, ez tervezésből fakad, semmi jelentősége. törölni valószínűleg azért nem tudod, mert valami nyitva van belőle, de ezt a hibaüzenetből kiolvashatod.

mondjuk az alapproblémát nem igazán értem.

[Szerkesztve]

(#3) dats válasza moonman (#2) üzenetére


dats
csendes tag

A gondom az hogy a mappa áthelyezése, másolása után mindig meg kell osztanom.

Dats

(#4) moonman válasza dats (#3) üzenetére


moonman
titán

hát persze. a megosztás egy bizonyos útvonalat oszt meg, ha odébb teszed, persze, hogy újra meg kell osztani. de ezt ilyen formán nem fogod tudni kiváltani semmivel.

[Szerkesztve]

(#5) fifi_addict válasza dats (#3) üzenetére


fifi_addict
tag

nem lehet valami jogkezelési probléma? ha anno a felhasználó saját fájlait nem nézhette más, akkor szokott ilyet csinálni az XP Pro (a Home nem, asszem).

...........................???

(#6) holinorby


holinorby
tag

Sziasztok!

A pc-men megosztottam egy mappát, mitől lehet az hogy a sok sok film közül nem mindegyiket engedi lejátszani?

Valamelyiket engedi valamelyiket meg nem.. ez mitől lehet??? Valaki?

Köszönöm!

(#7) holinorby


holinorby
tag

up

(#8) Bordoi válasza holinorby (#7) üzenetére


Bordoi
őstag

Az operációs rendszered topikjában valószínűleg hamarabb segítenek.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp mappamegosztás kiváltása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.