Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok!

Keresgéltem a PH-n ilyen topic után, és nem volt. Na itt lehet megvitatni akkor a dolgokat. Idézés a Wikipediából:

Történet:

WWE 1952-ben készítették és így nevezték el Capitol Wrestling Corporation {CWC} tulajdonos Mcmahon.Aztán volt a tulajdonos Vincent J.McMahon.Ekkor volt NWA része.1963 átnevezték World Wide Wrestling Federation.1979 megint átnevezték World Wrestling Federation és tulajdonos lett Vincent K McMahon.80as években lettek csillagok például Hulk Hogan és André The Giant.90es évek elején fölfedezték Bret Hart-t és Shawn Michaels-t.90es évek végén fölfedezték The Rock-t, Stone Cold Steve Austin-t és Chris Jericho-t.2000 után fölfedezték John Cena-t és Randy Orton-t. WWE igyekezett hogy visszakapja Shawn Michaels-t,JBL-t és Chris Jerichót.WWE három divíziója van {RAW,SMACKDOWN,ECW}

A WWE zászlós hajójának tartott RAW hétfőn, a felélesztett és a WWE-be beolvasztott ECW kedden és a másik nagy műsor a SmackDown pénteken van.

Szóval csak pörögjön a topic. :C

Ui.: Ha van már ilyen topic, akkor elnézést! :K

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na ki látta már az 500. Smackdown-t? Edge nagyon komoly volt a végén, a csaj jól megkapta XD Én csak mysterio-t hiányoltam, de végülis nem volt rossz így se :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#3) hun.user válasza mocsanisi (#2) üzenetére


hun.user
csendes tag

Nem tudom jó helyre írok-e, de én ilyen pankrációkat szoktam nézni... Szerintem vicces, amiket ott csinálnak, beviszik a széket aztán azzal szétveri az ellent, meg ilyenek, bejön az edző azt' az is elkezdi ütni...
Nem értem, szerintem ezek nagy kamuk, mert hogy bírna ki egy ilyen rúgást/dobást/verést egy ember? Mindenesetre viccesek, az biztos.

fotóim: http://www.flickr.com/photos/hunika0904/

(#4) mocsanisi válasza hun.user (#3) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hát igen. Meg van játszva az tuti! Mi a múltkor lassítva néztünk egy meccset, hát elég érdekes dolgok voltak. Maguktól hátraestek stb. Ellenben van mikor elborul valamelyiknek az agya, na ott aztán szép dolgok szoktak történni XD Amúgy meg nem hinném hogy kellemes érzés ha valaki rádszaltózik, mivel ugye a testsúlya rádzuhan. Mindenesetre én szeretem nézni, noha tudom hogy megjátszott!

Ui.: Vannak benne nagyon tuti csajok :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#5) Face8814


Face8814
őstag

Üdv
Én nagyjából 85-86 tájékán láttam először pankrációt. Utána viszonylagos rendszerességgel néztem is és bátran ki merem jelenteni hogy a hőskora számomra a 90-es évek közepette volt.
A szervezet a WCW mely abban a korban minden sztárt felvonultatott. Aki számított az mind ott "harcolt".
Csak néhány név: Hogan, Kevin Nash, Sting, Goldberg, DDP, Machoman, Scott Hall, Lex Luger, Rick Flair, Steiner tesók, Big Show, Booker T ....stb. :R :R :R
Na azok voltak az igazi show-k!!!! :R
A mostani egyébként egy vicc. :( Na persze nem a látvány, hanem az hogy nincsenek személyiségek. :( Egy igazi tömegfickókat felvonultató sablonos kaszkadőr-műsor az egész.
Kihaltak a legendák, és nincsenek helyettük újak...... :O

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#6) Face8814


Face8814
őstag

Elfelejtettem egy kis kedvcsinálót csatolni a hőskorból.
nWo a legnagyobbak.
Ismét őknWo.
Ja és pankráció szvsz Hogan melletti 2 legnagyobb alakja Goldberg vs Kevin Nash

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7) mocsanisi válasza Face8814 (#5) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hát sajnos én akkor még nem néztem, de ha tudom le fogom szedni azokat a részeket is. Azért vannak sztem személyiségek: undertaker, rey mysterio, john cena hogy 3-mat említsek. Sztem ők is személyiségek...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8) Face8814 válasza mocsanisi (#7) üzenetére


Face8814
őstag

undertaker: Ő már a 80-as évek végén jelen volt. Így mondhatni egy "letűnt" kor egyik utolsó sarja ( nem sorolnám a mostani generációhoz )
rey mysterio: szintén korábbi generációhoz tartozik. A 90-es években csak egy középszintű pankrátor volt. Soha nem emlegették a legnagyobbak között....
cena: belőle hiányzik a "KARAKTER" . Egy kigyúrt, jó képű, de igazi személyiség nélküli arc, aki korábban szintén csak max egy középszintet hozott volna.
Ha érdekel a dolog, nézd a 90-es évek "harcait". Főleg a WCW alatt.

Ja és ismét egy kis kedvcsináló Wolfpack

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#9) Face8814


Face8814
őstag

Na még egy utolsó pack aztán befejeztem. :DDD
Wolfpack in da house!
Aki nem tudja ki az a Bill Goldberg
és hogy mennyire szeretik amcsiban

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10) mocsanisi válasza Face8814 (#9) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nyugodtan jöhetnek a videók. Amúgy én csak nemrég követem a pankráció világát, ezért vagyok itt-ott tájékozatlan. :Y

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#11) Face8814 válasza mocsanisi (#10) üzenetére


Face8814
őstag

Na jó egye fene még egy pár Tribute:
WCW
nWo
WWF(1987-1993)
WWF(1994-1997)

Az a baj hogy jó néhány pankrátor ki a videókon van, már nincs közöttünk....

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12) mocsanisi válasza Face8814 (#11) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Megnéztem a vidiket, tényleg nagyon jók. Amúgy neked/nektek mi a véleményetek arról hogy megjátszák, stb.?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#13) Face8814 válasza mocsanisi (#12) üzenetére


Face8814
őstag

Egyértelmű hogy megjátszott. Nézz meg néhány UFC-s videót és hasonlítsd össze őket.
Itt a show-n van a hangsúly. Az egész egy kaszkadőrmutatványokra épülő "színházi" előadás.
Ettől függetlenül nagyon szórakoztató. :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14) mocsanisi válasza Face8814 (#13) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szoktam nézni UFC-t is, azt is nagyon szeretem :K

Úgy látszik ezen a fórumon nem sok embert izgat a pankráció világa.. :N

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15) littlelion21 válasza mocsanisi (#14) üzenetére


littlelion21
addikt

Mert egy mesterkélt, megjátszott, tipikus jenki sz.r (bocs) az egész.
Na Ők harcosok...nem véletlenül kick-boxozok.

(#16) Face8814 válasza littlelion21 (#15) üzenetére


Face8814
őstag

A pankrációban nem egy harcművészeti formát, vagy valamilyen küzdősportot kell látni, hanem egy színházat. Ugyanis ez az egész egy színjáték, ami részben valamilyen történetre alapszik.
Ha úgy kezeled mint egy megjátszott "szart", akkor ne csodálkozz hogy nem is kapsz mást.

Ha pedig már felhoztad a K1-et, akkor én már tovább is mennék a "totális" küzdelmekig és annak a valaha élt legnagyobb alakjához aki elismerten és köztudottan Fedor Emilianenko
Íme a mérlege.Meg lehet nézni kikkel harcolt. A nevek önmagukért beszélnek. :R
Az egy szem vereségéről pedig annyit ( számomra ő még most is veretlen ), hogy kb az 1. menet 1. percében felrepedt azt hiszem a szemöldöke és leléptették. Ha jól emlékszem talán nem is ütéstől.....
A küzdősportok királya pedig számomra az UFC

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#17) mocsanisi válasza littlelion21 (#15) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Megjátszott ez tény de engem szórakoztat.

K-1-et is nézek... Tényleg durva emberek vannak ott. DE a 2 szvsz teljesen más, a k-1 egy elismert sport, a pankráció meg egy szórakoztató show... :U

Szerk.: Face megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#18) littlelion21


littlelion21
addikt

Végülis...kinek mi a szórakoztató...

(#19) Kanczy


Kanczy
veterán

Na srácok, holnap WM25. Alig várom... MitB és Hardy-Hardy nagyon érdekes lesz :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#20) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Helló én elég régóta nézem kisebb nagyobb kihagyásokkal WWE -T a Sztárok közül legjobban Dwayne Johnson; Rocky Johnson jön be szerintem ö a legmenőbb meg ugye UNDERTAKER a többi csak teszi az agyát :D most is szoktam nézni amikor az időm engedi az egyik Németh adón , mit mondjak játék ami most megy, 1998 körül kezdtem nézni azok az idök másak voltak :K

(#21) mate0217


mate0217
aktív tag

Na végre találtam valami pankrációt a PH!-n.:DDD

Na ez egy brútál pankráció nézd meg!!!! [link]

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#22) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Keressetek rá youtube-on erre a meccs-re: Mick Foley vs Edge
Egy hardcore mecs volt a 22. WM-en. Hát nekem nagyon tetszett, mindenképp nézzétek meg! :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#23) mate0217 válasza mocsanisi (#22) üzenetére


mate0217
aktív tag

itt is van

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#24) mate0217


mate0217
aktív tag

Sokan mondják hogy ez megjátszás hogy ennyit nem bír ki egy ember :N Pedig nem megjátszás én már voltam kinn egy raw adáson ami prágában volt.:DDD :DDD Hogy ha láttatok volna élőben egy adást akkor biztos nem így vélekednétek a pankrációról Ja és még annyi hogy kb 2-3 év kemény edzés áll mögöttük hogy egyáltalán beengedjék őket az ovw-ba ami a világ egyik legnagyobb pankratársulija és egyben egy szervezet is :)) Látszik nem vagytok benne a pankráció rejtelmeibe :DDD

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#25) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Nem tudtok, valamilyen pankrációs boltot pesten, ahol lehet venni ilyen cuccokat? Nekem ilyen póló kéne valahonnan :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#26) djdaniel


djdaniel
senior tag

Kár hogy kihalt a topic :(

(#27) pcgamer01 válasza djdaniel (#26) üzenetére


pcgamer01
senior tag

sajnos igen

Samsung Galaxy S10+

(#28) Patrick


Patrick
addikt

Kár, hogy ennyire nem megy a topic. :( Nagyon jó kis meccsek voltak a legutóbbi raw és smackdown-on.

Ez az alumínium szemeteskukás buli ez óriási. :D

[link]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#29) Patrick


Patrick
addikt

Nézi valaki a WM-et? Most megy. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#30) hhenry


hhenry
őstag

Valaki? :D

(#31) Patrick válasza hhenry (#30) üzenetére


Patrick
addikt

Hát nem sokan vagyunk annyi fix. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#32) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó rég óta halott ez a topik. Pedig az elmúlt években, eléggé összeszedte magát a WWE.
1-2 hete én is elkezdtem visszarázódni. Nagyjából 15 éve néztem utoljára. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.