Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World War 3 (PC)

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

World War 3

[link]

Elérhetősés: Steam
Ár: Early Access - 25 euró
Korai hozzáférés megjelenés napja: 2018. október 19.
Célplatform: PC

Announcement trailer
Early Access trailer

"A lengyel The Farm 51 legutóbb tavaly júniusban jelentkezett a Get Even című játékkal, amely bár nem volt kiemelkedő, mégis ideig-óráig szórakoztató volt. A csapat a végre bejelentette új projektjét, amely a World War 3 címet kapta, amelyben a modern hadviselés kap kiemelt szerepet némi realistább megközelítés mellett. Az Unreal Engine 4 motort használó FPS három helyszínen lesz játszható (Varsó, Berlin, Moszkva), a gyalogos csaták mellett pedig kiemelt szerepet kapnak a járművek is."

Live-Die-Respawn

(#2) Jani18


Jani18
aktív tag

Már csak imádkozni kell,hogy mi hamarabb működjön is a játék. :)

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3) Kami11 válasza Jani18 (#2) üzenetére


Kami11
őstag

Ezek szerint nincs megoldás egyelőre? Mert elég gáz, hogy még a menüig sem jut el az ember!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#4) Jani18 válasza Kami11 (#3) üzenetére


Jani18
aktív tag

12 órája semmi.Egy órát se ment a játék.Azóta áll minden.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#5) Kami11 válasza Jani18 (#4) üzenetére


Kami11
őstag

Néhányaknak sikerül belépni, de a szerverek nincsennek tele, 15vs17 játékossal fut a game. Megoldást eddig nem találtam.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#6) Jani18 válasza Kami11 (#5) üzenetére


Jani18
aktív tag

Van egy megoldás.A fejlesztők rakták ki ha minden igaz Discord-ra.Steam-en az indítási parancsba kell beírni ezt. -MSCodeOverride=DEBUG Így most megy nekem is.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#7) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem akkor még várok vele egy kicsit :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8) Kami11 válasza Jani18 (#6) üzenetére


Kami11
őstag

Kipróbálom, bár az előbb sikerült játszani, a nehézségektől eltekintve nem rossz játék, el lehet vele lenni. :)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#9) Kami11 válasza Kami11 (#8) üzenetére


Kami11
őstag

Sz@rik ez működni így is! :D 3 óra után belépett, játszottam kb. fél órát, most újra játszanék és megint a kapcsolódási képernyőt nézem!
Jöhet a patch!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#10) redingitell


redingitell
senior tag

A facéra ezt dobták:

Soldiers!

As hard as it is we’ve gotta stay true to our creed of total honesty towards you. We’ve done every imaginable thing we could to release World War 3 on time.

Watching you stream and enjoy our game we’re taking great pride in what we managed to do so far, but with every gram of pride there comes a tonne of responsibility.

We’ve taken it upon ourselves to crush every bug you reported, to iron out every single wrinkle on the canvas of our game - all that to satisfy you and make our game stand out from the early access crowd as a polished, well-cared for and properly managed title. Unfortunately our ranks are thin. Despite our dedication and resolve some technical issues prevent us from delivering what we want you to experience. That’s why those few additional time of our work are going to be crucial for the project and - most importantly - for you guys.

That’s why we ask you to hear our rallying cry and stay by our side! We’ll not let you down since World War 3 is being made for both - us and you alike. We need this additional time to make sure we’ll give you your money’s worth and be able to look you in the eye and say „Enjoy the game” with no hesitation whatsoever.

Thank you for understanding and see you on the field!

(#11) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

A trailer alapján jónak néz ki, de ha ilyen gondok vannak, mint amiket írtok, akkor még inkább várok vele. :/

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#12) Hajdi válasza SwaZy1337 (#11) üzenetére


Hajdi
senior tag

Detto! Én is kivárok, sajnos a 25 euró is sok nekem jelenleg, főleg ha feleslegesen megy el. Kivárunk, bár jó lenne játszani a 4 nap alatt!

"The Man Who Sold the World"

(#13) Jani18


Jani18
aktív tag

Most írták twitter-en. "We're sorry about this a patch is going to be pushed in the next 20 minutes."Ha minden igaz perceken belül itt a patch.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#14) redingitell válasza Jani18 (#13) üzenetére


redingitell
senior tag

Kíváncsi vagyok, mi sül ebből ki.....

(#15) Jani18 válasza redingitell (#14) üzenetére


Jani18
aktív tag

Jött egy 18.6mb-os update.De ugyan úgy nem jó az egész. :(((

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#16) redingitell válasza Jani18 (#15) üzenetére


redingitell
senior tag

Lehet, hogy több kisebb patch jön, nem?

(#17) Hajdi válasza redingitell (#16) üzenetére


Hajdi
senior tag

Ez vicces!

"Sok kicsi sokra megy?"
Adjanak ki egy működő dolgot és ennyi. Bár gyanítom szerver oldali gond lesz. Lehet nem számítottak ennyi emberre.

"The Man Who Sold the World"

(#18) redingitell válasza Hajdi (#17) üzenetére


redingitell
senior tag

Azt korábban írták a facén, hogy szerver oldali a probléma

(#19) Jani18 válasza redingitell (#18) üzenetére


Jani18
aktív tag

Neked lesz igazad.Lesz még több is .D "Yep, that was the first hotfix. Several smaller ones are coming shortly, additionally, the servers are being updated constantly to solve the issues. Apologies for the wait here, hope this clears up what's going on."

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#20) Hajdi


Hajdi
senior tag

A Tecsóban válogatták össze a szerót, ezért problémás. :))

"The Man Who Sold the World"

(#21) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Battalion 2.0 a start :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#22) N@idia válasza Jani18 (#6) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt hova kell beirni ? Mert amióta meg van nekem sem indul a játék és úgy jelzi a steam hogy már 0.4 óra van a játékban hol ott egy percet sem játszottam vele. Lassan ott tartok, hogy nyomok rá egy refundot és dobom az egészet igy kiadni valamit korai hozzáférésben szerintem gáz, azért legalább a menu legyen már elérhető vagy valami, de még az se jön be :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#23) Hajdi válasza N@idia (#22) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én nem indítgatom, míg nem jelzik valahol, hogy megy..

Refund nekem is eszemben van, viszont jó játéknak tűnik és inkább egy ilyen játékot támogassak, mintsem még egy NMS-t.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#24) redingitell válasza Hajdi (#23) üzenetére


redingitell
senior tag

Egyetértek :K

(#25) N@idia


N@idia
őstag

Na sikerült belépni, ha NA servert inditok eljutok a menu-ig, de mikor játékot inditok ott már csak töltőképernyő van és ennyi amit 10 perc után kinyomtam ez kész vicc ez a játék :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#26) Kami11 válasza N@idia (#25) üzenetére


Kami11
őstag

24 óra alatt sikerült vele kb. 1 órát játszani. Egy biztos, ez így, ebben a formában nem okoz függőséget! :D

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#27) nincsnév007


nincsnév007
őstag

még így is jobb mint a bf1 ;]

(#28) Hajdi válasza N@idia (#25) üzenetére


Hajdi
senior tag

Szerintem megéri várni rá. Nem kell erőltetni, aztán lesz refund, ha mégsem jönne be.

(#27) nincsnév007: ++

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#29) deadwing


deadwing
addikt

Csak azt tudnám, miért tekeri 100%-on a gput a "connecting" közben?
Lehet raktak bele kis bányászós cuccot, egy kis plusz pénz reményében :DDD

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#30) SAW-HUN® válasza deadwing (#29) üzenetére


SAW-HUN®
csendes tag

Ofkorsz! ;)

https://steamcommunity.com/id/lefo/

(#31) Jani18


Jani18
aktív tag

Jött megint egy hatalmas 14mb-os patch.De semmi nem változott.Ma már ebből nem lesz semmi.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#32) deadwing válasza Jani18 (#31) üzenetére


deadwing
addikt

Hiába peccselgetnek, ha elszámolták magukat és nincs elég szerver... Ez csak ilyen fiszfasz peccselgetés, lássuk hogy vmit csinálnak... értelme meg semmi. Vagy lehet az is, hogy a networkos csapatuk a béna. Nyilván csak a találgatás megy most nálam is, mert infót nem adnak semmiről...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#33) N@idia válasza deadwing (#32) üzenetére


N@idia
őstag

Hát a steamen a fórumot olvasva elég sokan refundolták is a játékot sajnos. Én még adok neki egy esélyt, aztán ha nem lesz javulás én is nyomok rá és nézek helyette mást ami működik legalább...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#34) Kami11 válasza N@idia (#33) üzenetére


Kami11
őstag

A vásárlástól számítottan mennyi időn belül lehet visszakérni a pénzt?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#35) redingitell válasza Kami11 (#34) üzenetére


redingitell
senior tag

Mondjuk ez engem is érdekelne. Bár most próbáltam, és a menűig eljutottam.

(#36) Kami11 válasza redingitell (#35) üzenetére


Kami11
őstag

Addig tegnap már én is, csak azután a pályabetöltésnél fagyott meg! Játszani 2 alkalommal tudtam, fél-fél órát. A játék nem lenne rossz, sőt, csak hát ugye el kellene jutni odáig! :D

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#37) redingitell válasza Kami11 (#36) üzenetére


redingitell
senior tag

Na most simán elindult! Jó lesz ez jó bizony......
Most hogy elindult, természetesen nem lesz időm foglalkozni vele :W
Délután viszont annál többet.

[ Szerkesztve ]

(#38) Kami11 válasza Kami11 (#34) üzenetére


Kami11
őstag

Megtaláltam a leírást róla:
Pénz visszatérítés

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#39) Hajdi


Hajdi
senior tag

Még mindig nem okés! :(

Viszont ezt láttam Twitteren:

"World War 3

@ww3thegame
19h19 hours ago
More
Sorry to hear that Gareth, we'll be dropping a patch in 15 minutes to help fix some of those issues! We'll also be compensating players with in-game rewards for the server issues!"

Szóval elvileg in-game itemekkel kompenzálva leszünk.
Bár jobb lenne, ha működne már. Nagy reményeket fűztem hozzá és nem lenne jó, ha ez a rossz indulás tönkretenné a játékot!

"The Man Who Sold the World"

(#40) redingitell válasza Hajdi (#39) üzenetére


redingitell
senior tag

Most nekem sem jó. De korábban egyszer próbáltam, hamar betöltött és ment minden gond nélkül

(#41) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ebben is úgy van a fejlődés mint a battlefieldekben? Úgy kell feloldani a különböző fegyvereket és kiegészítőket?

Huawei P30

(#42) Jani18


Jani18
aktív tag

Pont rendszer van.Pontokért lehet megvenni mindent.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#43) _CICAFIU_ válasza Jani18 (#42) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

És ezeket a pontokat a körök végén adja a játék?

Huawei P30

(#44) Jani18


Jani18
aktív tag

Igen akkor adja.Csak jó lenne már végre játszani is vele. :(((

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#45) _CICAFIU_ válasza Jani18 (#44) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Jövő hónapban megveszem szerintem! Nagyon tetszik videók alapján. A bf új részét vártam nagyon de az csalódás lett úgyhogy kihagyom.

Huawei P30

(#46) Kami11 válasza _CICAFIU_ (#45) üzenetére


Kami11
őstag

Én meg az új BF-ig vettem volna meg, hogy eljátszogatok vele addig, csak mene már. A bf 1 nem jött be, a bf 5 jónak tűnt. Meglátjuk!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#47) _CICAFIU_ válasza Kami11 (#46) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

A bf1 és a bf5 nekem nagyon nem tetszik. A 4-el még most is játszok csak kéne valami újdonság.

Huawei P30

(#48) rottenbull válasza Kami11 (#46) üzenetére


rottenbull
senior tag

Alakul a BF. Mire egy ket resz mulva megint modern lesz, sikerul is majd a BF3-4 szintjet ujra megutni :D

(#49) redingitell


redingitell
senior tag

Jött valami patch megint

(#50) N@idia


N@idia
őstag

Na nekem elfogadták a refundot ma jött az uzenet, hogy hamarosan a 25euro visszatéritésre kerül a bankszámlámra én 2óra 8 percet játszottam ami nem fedi a valóságot, mert a menuig alig lehet eljutni, szóval kb 1 percet nem tudtam vele játszani. A könyvtáramban azt irja a játéknál, hogy vásároljam meg, mivel hétvége van gondolom majd csak hétfőn vagy szerdán fog visszakerülni az összeg :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World War 3 (PC)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.