Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#134) Dewri válasza Szaki2 (#133) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nem a terepekkel van a probléma, hanem a csapatokkal amiket kapok. Akárhova megyek, egyedül nem bírok lenyomni 7 tankot... 3-4 szokott menni, nagy szerencsével 5, de kizárólag páncélos nehéztankkal. Csatoltam már pár képet, szerintem azokon látszik, hogy milyen szinten mozog nagy átlagban a csapatom, ilyen "lényekkel" nemigen lehet semmit csinálni. Az egy dolog, hogy elhalnak, ha jól lesebeznék az ellenfeleket közben. De nem, általában 2-3 közel fullos ellenfél mindig marad a végjátékra...

Tehát vagy előremegyek és engem szednek szét először, mert nulla támogatásom van, vagy nem megyek előre, mindenki más meghal és utána szednek szét a végén. Általában ez a 2 opció van a csatákban minden tierben. Ezért félek medezni (és vadászozni), mert ezt nem bírják, kevés a hp, kevés a páncél, kicsi a sebzés, hogy érdemben helytálljak a túlerő ellen.

A franciáknál csak egy nehéz vonal van, annak a t8 tankja az AMX 50 100. Szerintem Inkább med, mert minden beüti és elég gyors, az ágyúja nagyon jó, de életképtelen a töltés miatt...

Azt mondod jó az orosz med vonal? Szemezgettem már vele, de úgy láttam az adatokból, hogy talán t8-tól válik erőssé. Mindenesetre kipróbálom akkor, legalább újra lesz játékcél...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.