Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winy Probléma PLS Help ...... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TommyGun


TommyGun
őstag

Adva van egy ASUS TUSL2-C lap meg egy Barracuda seagate 40GB-os...namost a gond az hogy minden bootnál kivéve mikor absolute nem találja a winyót akkor a device felismerések után kira nekem köbö egy ilyet.
''Smart failure predicted on primary master st340016A
Immediately back-up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent''

És itt megáll a drága..ha nyomok egy F1-et hogy menjen tovább akkor bootol de véletlenszerüen ujrainditásnál nem találja meg a winyát....
A biosban kikapcsoltam a SMART monitoringot is hátha ez a gáz de tökmindeggy mert mindig ezt írja ki ha megvan a winya....semmi más nincs mellé rakva a dc-cdrw egy másik kábelen a secondarin van...aszittem tán ezzel megoldódik de így sem....nincs ötletem segitsetek lécci...

előre is kössz....

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2) McJames válasza TommyGun (#1) üzenetére


McJames
senior tag

1. Tedd amit mondott a rendszer, gyorsan mentsd az adataidat - amíg teheted, és ha van hova...
2. A mottód után szabadon: De te azért próbáld meg egy vagy több másik gépben is. Ha ott is előfordul a hibaüzenet, akkor és a HDD-ét vissza a (f)eladónak.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#3) Den válasza TommyGun (#1) üzenetére


Den
veterán

Ez biza tönkre fog menni, tedd amit mond és mehet vissza a kereskedőhöz

www.simson4t.hu

(#4) TommyGun


TommyGun
őstag

Rádugtam egy maxtor 40 gigás 5400-est...azzal nem írja ki....de a seagate winyát is rádugtam egy BE6 ra de ott ez is megy...ezért vagyok tanácstalan...most akkor a lap vagy a winya rossz...vagy BIOS frissités segíthet vagy tuti hogy valamelyik hibás ??

de kössz a hozzászólást...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#5) Den válasza TommyGun (#4) üzenetére


Den
veterán

Esetleg azzal a lappal amivel megy a seagate kéne futtatni valami vinyótesztelőt. Több ötletem nincs. Szerintem semmiképp ne tartsd meg ezt a vinyót.

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winy Probléma PLS Help ...... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.