Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Hátha tud valamelyikőtök segíteni, mert én már csak a hajam tépem (nincs is túl sok). Szóval: egy kb. egy hónapja felrakott WinXP-n a tray-ben nem jelennek meg az ikonok, csak a Naviscope meg a firewall ikonja. (Régebben rendben látszott az összes.) Hiába állítom be, hogy a hangerő-állító vagy a hálózat státusza legyen ott, azok nincsenek sehol. Még mielőtt valaki lelámáz, az ikonok elrejtése ki van kapcsolva.

Hogy még zaftosabb legyen a helyzet, az ADSL csatlakozásnál nemcsak hogy nem rakja ki a kapcsolatot jelző ikont a tray-be, de ha megnyitom a Network Connections-t, aszerint nem vagyok kapcsolódva. (Akkor már csak azt szeretném tudni, hogy ha tényleg nem vagyok kapcsolódva, akkor pl. ezt most hogyan írom be.) Ez azért is ciki, mert nem bírok lekapcsolódni a hálózatról, csak a rendszer lelövésével.

Látott már valaki ilyet? Hallott ilyenről? Van valakinek valami tippje a rendszer legyalulásán kívül? :O:O:O:O:O

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Polesz válasza joghurt (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Nem szedtél be valami kellemes férgecskét vagy egyéb okosságot? :U

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) hungeek


hungeek
senior tag

a kezdetektől fogva így volt? mert az ilyen jellegű hülyeségeken szokott segítani a rendszer-visszaállítás (márha előretekintő vagy és rendszeresen csinálsz/tetsz restore point-ot...)

(#4) joghurt válasza Polesz (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Hát, ebben biztos sosem lehet az ember, de tűzfalam van (elég paranoidra állítva) és nem szoktam ismeretlen cuccokat felrakni/elindítani/rákattintani. Milyen jó is lenne, ha egyszerű file-összehasonlítással ellenőrizni tudnám a rendszert, mint Linux alatt szokás. :(

Régebben jól ment minden, kb. egy hete vette fel ezeket a hülye szokásait.

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.