Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows xp gyors bejelentkezés hogyan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Protoss


Protoss
senior tag

Hát a jelek szerint túl gyorsra sikerült :DD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#2) deepwell válasza Protoss (#1) üzenetére


deepwell
aktív tag

meg mindig bejelnetkezik az XP ! :)

Framerate is LIFE !

(#3) Marcus válasza Protoss (#1) üzenetére


Marcus
aktív tag

Szegény protoss!
Nem nagyon reagálnak a topikjaidra... :(
Valahol be lehet állítani, hogy csak egy üdvözlő képernyő legyen és ne kelljen bejelentkezni, de sajnos már nem tudom hol!(Régen volt fenn xp) :O :O :O
Remélem valaki majd meg tudja mondani neked!

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#4) Szőrös  válasza Protoss (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Van vmilyen XP tools prog amivel be lehet állítani auto logint. powertoy , speedXP a 2ő közül vmelyik ha jól emléxem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) Ketama


Ketama
aktív tag

Ha csak egy user van es nincs jelszava, akkor nem lesz logon kepernyo. Illetve a control panel/user settings-ben be kell allitani, hogy ne legyen login ablak.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#6) Dale válasza Protoss (#1) üzenetére


Dale
aktív tag

Ennek a topicnak így nem sok értelme van, jó hogy a harmadik hozzászólásból kell kimazsolázni mi is a gondod...

Ha neked az kell hogy a rendszer (XP) automatikusan beléptessen az egyik felhasználóddal (aminek esetleg van jelszava is) akkor a következőt kell tenned.

control userpasswords2

parancsot beírod valahova (commandline-ba vagy run...) és a megjelenő User Accounts ablakban kiszeded a pipát a ''Users must enter a user name and password to use this computer'' beállítás mellől. Ekkor a felhasználók listája inaktív lesz, és amikor OK-t nyomsz, a rendszer megkérdi az általad automatikus bejelenkezésre kiválasztott felhasználó nevét és jelszavát. Megadod, és a következő bootnál örülhetsz. :)

Remélem erre voltál kíváncsi.

https://enginedesigns.net

(#7) Protoss válasza Dale (#6) üzenetére


Protoss
senior tag

:DD Hoppá.......Van egy apró félre értés. A topikot nem én indítottam, csak láttam a címet..... beléptem és üres volt.........vártam....... semmi...... ezért írtam elsőnek, hogy így talán feltünik topic létrehozójának, hogy a problema kifejtése lemaradt. :DD

:DD De köszi a segítségeket :DD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#8) Jester válasza Dale (#6) üzenetére


Jester
aktív tag

Mielőtt Protoss kollégát ártatlanul topicindítónak bélyegzitek, nézzétek meg a topicindító nevét is... Nem ő tette fel az ominózus kérdést, hanem csak reagált agy üres topicra... Amennyiben tévedek, majd kijavít.

Mehr Licht!

(#9) Jester válasza Protoss (#7) üzenetére


Jester
aktív tag

Ezek szerint lassan gépeltem...

Mehr Licht!

(#10) Protoss válasza Jester (#8) üzenetére


Protoss
senior tag

Off:
:DDD Sólyomszemként becézlek, utólagos engedelmeddel! THX!:P
On

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#11) Jester válasza Protoss (#10) üzenetére


Jester
aktív tag

OFF:
Köszi!:) Ha tudnád, hogy IRL már ütköztem össze az utcán valakivel úgy, hogy nem ismertem fel közben, pedig másfél éve szobatársak voltunk...:DD
ON.

Mehr Licht!

(#12) Protoss válasza Jester (#11) üzenetére


Protoss
senior tag

Off:
Ismerős a szitú: mikor valaki vadul nyújtogatja feléd a kezed és csak az utolsó pillanatban esik le a tantusz, hogy nem a pénztárcáért nyúl, csak kezet akar fogni, mert ismeritek egymást. :)
On

Ne glettelj, a vakolás jobb

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows xp gyors bejelentkezés hogyan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.