Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum

Hozzászólások

(#592) Intruder2k5 válasza Imi91 (#590) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, szerencsére a failsafe mód megmarad a "halott" eszközön is, vagyis ha a helyreállító - ROM telepítő - fileokat az SD kártyára másolva bekapcsoltam a készüléket, akkor lefutott a flashelés, aztán vagy sikerül felírni az adott ROM-ot vagy nem, vagy fog működni vagy nem, de szerencsére a bootloadert egy esetben sem bántotta, szóval mindig tudtam újra próbálkozni.

Mondjuk azért a képernyőfelbontás egyezésén kívül gondolom más is kell a sikerhez, nyilván kellenek az adott hardverhez szükséges driverek, nem mindegy milyen chipset alapú a PNA, nem mindegy a GPS vevő típusa, szóval azt gondolom nekem nagyban szerencsém is volt azzal, hogy rátaláltam erre a ROM-ra, ami vélhetően egy más gyártó neve alatt futó, ám azonos felépítésű eszköz operációs rendszere lehetett.

De minden esetre próbálkozni érdemes, főleg ha egyébként is halott vagy használhatatlan az eszköz, akkor sok vesztenivalód már úgy sincs. :)

Annak idején LiteOn CD íróval volt hasonló tapasztalatom, ami eredetileg SONY gyártmány volt, és a SONY firmware rá flashelése után már úgyis jelentkezett be a BIOS-nak, és nem mellesleg sokkal jobban is működött, kevesebb volt a bizonytalanság, gyorsabban olvasott, több lemezt felismert, stb.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Windows CE fórum
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.