Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winchester particiókat formatálni hogyan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) timones


timones
csendes tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni. Bekapott a gépem egy kemény vírust, és le kellett formatálni a vinyómat.Gondoltam csak a C-n van, de amint visszatettem a zsírúj windowst megint belassult és még egy DVD-t sem enged megírni. :W A vinyóm két partícióra van osztva, és most szeretném mindkettőt formatálni egyszerre, de nem tudom hogyan. A "C" formatálása megy, mert bootolok a windows CDről, és ott felajánlja a formatot, de hogyan lehet egyszerre az összes partíciót formatálni?
Segítségeteket előre is köszi! :R

(#2) Psych0 válasza timones (#1) üzenetére


Psych0
őstag

töltsd le a gparted live cd-t és azzal mindent tudsz csinálni a vinyón ingyen.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) liksoft válasza timones (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Törlöd az összes partíciót, boot, majd újra partícionálsz, format, install. ;) Ez meg megy a boot CD-ről.

A legbiztosabb viszont, ha a drive gyártójának tesztprogramjával írástesztet végzel. Ekkor törli az egész felületet.

Mindkét esetben az adatok elvesznek!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4) Csyppa


Csyppa
senior tag

A többi akár mehet ide.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#5) timones


timones
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek! Akkor jöhet a format! :DD

(#6) Duree válasza Psych0 (#2) üzenetére


Duree
veterán

Valami linket tudsz ahol elérhető?

duree54

(#7) Psych0 válasza Duree (#6) üzenetére


Psych0
őstag

Google?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winchester particiókat formatálni hogyan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.