Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Flashback


Flashback
addikt

Szóval a kérdésem: Van sok képem, megszerkesztettem egy keretet, és hogyan lehetne rávágni a képeimet? Csináljak egy scriptet az összevágásra? De akkor is sok dolgom lenne, hogy tudnám lerövidíteni a munkát? Felhasználható softwarek: Paint Shop PRO 8, Xara Webstyle 4...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2) Flashback


Flashback
addikt

jaaj valaki! Biztos volt már ilyen problémája valakinek!

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3) Kamisama válasza Flashback (#2) üzenetére


Kamisama
tag

Galériát szeretnél csinálni? Vagy milyen keretről beszélsz? Ha egy kicsit bővebben kifejtenéd, tudnánk segíteni

Agyamra megy ez a rohadt gép...

(#4) Flashback válasza Kamisama (#3) üzenetére


Flashback
addikt

Szóval vannak képeim, tegnap készítettem egy keretet ami illeszkedik a honlapom designjához. A képeimet le kell kicsinyíteni a széleit megcsinálni átlátszóra és beleilleszteni a keretbe!

Rájöttem közben hogy ezt scriptel kell megoldani ha kész a script akkor batchelni. De hogy kell ilyen scriptet csinálni??? Paint Shop Pro alatt!?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) Flashback


Flashback
addikt

uppa

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Kamisama


Kamisama
tag

A széleit miért kell elhalványítani? Nem lenne jobb megcsinálni a galériát inkább valamelyik galéria modullal, pl Coppermine-al vagy ehez hasonlóval. Az én honlapomon, nem kell mást csinálnom, csak feltölteni az eredeti képeket a többit már megcsinálja a galéria(bélyegképek, stb).

Gondolom neked arra van szükséged hogy gyorsan az összeset egyszerre ugyanolyan formában készítsd el. Erre vannak galéria készítő progik is, talán azokkal el tudnád érni a kívánt eredményt.

Agyamra megy ez a rohadt gép...

(#7) Bocsek válasza Flashback (#5) üzenetére


Bocsek
aktív tag

Photoshop

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.