Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) skori12345 válasza skori12345 (#10) üzenetére


skori12345
újonc

Sziasztok. Visszavittem a wayteq xtab-700qci -t az extreme digibe. Akiknek ezúton is köszönet, mert szó nélkül visszavették a gépet. A cserével kapcsolatos tapasztalataim alapján maximálisan ajánlom mindenkinek őket, komolyan !!!
Mielőtt 'kicserélték', kértem, h egy másik u.i-t kipróbálhassak... az is ugyanilyen 'gyengeségeket' produkált. Úgy, hogy szerintem egy rossz széria. Azt nem állíthatom, hogy az összes többi wayteq tab is ilyen gagyi, de ez... Nos a próba után, kértem inkább egy másik típust, amit szintén szó nélkül kicseréltek (árában természetesen). Egy Prestigo multitab pro duo 2-t vettem. Felbontásra u.a., de nincs hdmi. Mondjuk én a wayteq -nél sem használtam, Hiszen ezeknek a taboknak szerintem pont az az előnye, hogy 'mobilak'...stb. gépelésnél sem akad. Ehhez viszont volt gyári tok. 1-2 kábellel kevesebb. Tehát a wayteq szerintem egy jó 'paraméterekkel' rendelkező gép (4 mag, hd screen, ..stb), de egyáltalán nem tudja a teljesítményt hozni, még jóval gyengébb kategória szinten sem.
+Engem még a wayteq xtab-700qci ben 1 dolog zavart, hogy 'túl' vékony. így olyan mintha minden pillanatban ki akarna esni a kezemből.
Amúgy tényleg lehet, hogy a többi termékük jó, pl a wayteq xtab-79qci vagy a wayteq xtab-70qci, wayteq xtab-70dci , de a 700-as qci az szörnyű.
A bizonyíték ismét:
http://www.youtube.com/watch?v=zkCh-tHUVFA

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.