Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gordian


Gordian
csendes tag

Szal történt egy nap, hogy az XP-m megmakacsolta magát és nem hajlandó WAV, MID meg ilyenfajta dolgokat lejátszani. Ami fura hogy mp3 és minden mást le tud játszani. Ha felrakom az ACE-t akkor még wav fájlokat is lejátszik a Winamp. Namost... milliószor cseréltem driver, kodekeket, mindent, de nemtom már mit tehetnék. Ja, és a dxdiag és minden más diagnosztikai progi aszondja, hogy tökéletesen működik minden. Hát aki ezt érti ne kíméljen :F

(#2) nygma válasza Gordian (#1) üzenetére


nygma
addikt

'' Ha felrakom az ACE-t'' és '' milliószor cseréltem driver, kodekeket, mindent''

na EZ a baj :)

(#3) nap válasza Gordian (#1) üzenetére


nap
addikt

Egy reinstall biztosan segit rajtad.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4) Gordian


Gordian
csendes tag

Jó, de le is szedtem az ACE-t :) Itt áll a win pucéran codekek nélkül, legújabb SB driverrel és meg se nyikkan. De ilyet még nem láttam... Leszedni meg most nincs időm az egész kócerájt. Ez szopacs :(

(#5) bcs válasza Gordian (#4) üzenetére


bcs
aktív tag

rakd újra a mediaplayert

[Szerkesztve]

(#6) Biaggio válasza Gordian (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Nálam hasonló probléma volt:)

Driver! :DD

(#7) Gordian válasza Biaggio (#6) üzenetére


Gordian
csendes tag

Ok, de melyik? Én már egy jópárat feltettem. Maga a win nem hajlandó hangot kicsikarni magából. PL: eseményekhez kötött hangok (bejelentkezés, kijelentkezés).

(#8) Biaggio válasza Gordian (#7) üzenetére


Biaggio
őstag

Milyen hangkártyád van?
Driver csak egy van hozzá:))

(#9) Gordian válasza Biaggio (#8) üzenetére


Gordian
csendes tag

Ja hogy ezt kihagytam :))
Sb live 5.1, de már jópár drivert kipróbáltam, de ha tudsz okosabbat mondani, ne kímélj :)

(#10) Biaggio válasza Gordian (#9) üzenetére


Biaggio
őstag

Beállítások között is körbenéztél már? Esetleg elnémított csatorna? Más MIDI beállítás?
A gyári CD-s driver ELMÉLETILEG jó:) Ha netről, akkor meg a legfrissebbet kéne leszedni.
Semmilyen lejátszóval nem megy?

(#11) Gordian


Gordian
csendes tag

Aszondja: beállítások/vezérlőpul/hangok és audióeszközök. Na itt az Audió fülnél a MIDI-zene lejátszása cucc üres (nincs kiválasztva semmi). Ugye ember szeme felcsillan, hogy HOHO itt a baj. Fogom átváltom bármire szépen el is fogadja, de ahogy visszatérek ide megincsak üres. De bármit változtatok az audióeszközökben, egyből visszállítja magát mintha írásvédett lenne.
Letiltva nincs semmi, dxdiagot ha elindítom és teszteli a hangokat (mid-et is) akkor megszólal(!). Banyek ez valami csoda lehet :))

(#12) Biaggio válasza Gordian (#11) üzenetére


Biaggio
őstag

''Te vagy a Csoda!'' (Minden6ó) :)

(#13) bcs


bcs
aktív tag

szedj le manuálisan minden codec-et, amit csak enged, indítsd újra a gépet, és telepítsd újra a mediaplayert

(#14) Gordian


Gordian
csendes tag

Na szétkaptam mindent. Egytől egyik feltettem a dolgokat, de most is szar. Nade valami nekem gyanus. Méghozzá, úgytudom hogy az mmsystem.dll-t kéne használnia a winnek a lejátszáshoz. Ez a file ugye a Systemben szokott lenni. Meg is van, de sehol nem találok rá hivatkozást a System.ini és a Win.ini-ben sem. Na lehet hogy csak rosszul tudom és ennek semmi köze az egészhez, de ha többet tudtok erről, világosítsatok fel :)

(#15) Biaggio válasza Gordian (#14) üzenetére


Biaggio
őstag

Nincs véletlenül alaplapi hangkártyád is?

(#16) szepi79 válasza Gordian (#4) üzenetére


szepi79
őstag

''Jó, de le is szedtem az ACE-t Itt áll a win pucéran codekek nélkül, ''

Stop. Olyan nincs, hogy ace leszedése után ottmarad ''pucéran''. Maximum nem használható egy codec se, de attól még hagy szemetet maga után rendesen. Egy reinstall segíteni fog.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.