Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Watch Dogs (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) Silent77 válasza Mate (#950) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is azt írja.
Se uplay, se nv. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#952) Mate válasza Silent77 (#951) üzenetére


Mate
nagyúr

Szóval ha jól értem 2 cég UBI és NV csinált egy hekker játékot. Majd érdekes mód mind a kettő szerverei meghalnak.... Véletlen lenne? :D

(#953) ForRedGlory válasza Mate (#950) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a legujabb whql. Nekem sokat javult a kocsi mentes jatekelmeny, de a kocsis szerintem szarabb lett. A viragbolti verzio nem szaggatott igy autokazas kozben. Persze, ahogy latom masnal (is) elfogyott a 3 GB VRAM, azt nehez lesz orvosolni patchekkel. Lehetcez is szamolja a fold alatti vilagot, mint Crysis 2. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#954) Evome válasza Mate (#952) üzenetére


Evome
aktív tag

Én letöltöttem a WD alkalmazást a mobilomra hogy kipróbáljam ez a virtuális valóság kártyát... telefonom lefagyott
H4CK 3M 4LL

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#955) Mate válasza Evome (#954) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is letöltöttem, bár lehet rossz appot. Az enyém csak feltudta venni a hangom és eltorzítani és hasonló baromságok. Azt hittem interaktívvá teszi a játékot.

(#956) Alice90 válasza ForRedGlory (#953) üzenetére


Alice90
aktív tag

Lehet ennek a játéknak 6gb-os gtx 780 avagy gtx 780ti kéne

és szépen futna

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#957) Evome válasza Mate (#955) üzenetére


Evome
aktív tag

Ja igen majd azt a tabra kitalált alkalmazást ki akarom próbálni :D
Battlefield 4-ben addig szórakoztam az appal hogy elaludtam kezembe a cuccal xD
Valamiért fogékony vagyok ezekre a hülyeségekre :C

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#958) Silent77 válasza Mate (#955) üzenetére


Silent77
veterán

Én is azt szedtem le, de a lényegére nem jöttem rá.
Biztos az, mert ubis.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#959) Mate válasza Silent77 (#958) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem, rosszat töltöttünk le :)

Van egy másik app is. Most töltöttem le, bár nem megy az uplay, úgyhogy kipróbálni nem tudom :)

(#960) Silent77 válasza Mate (#959) üzenetére


Silent77
veterán

Már szedem is. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#961) Mate


Mate
nagyúr

Én meg lehet megnézek 1-2 gyilkoselméket, alszom és reggel újra nekivágok. Addigra csak elfáradnak a hekkerek akik *aszogatják ubit és nv-t :D

[ Szerkesztve ]

(#962) Silent77 válasza Mate (#961) üzenetére


Silent77
veterán

24-ez nézek most, néha rá lesek. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#963) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Feladtam, megpróbáltam mindenhogy, de mindig meghal az exe. Kész vicc… :W

(#964) Alice90 válasza Mate (#959) üzenetére


Alice90
aktív tag

EZzel mit is lehet csinálni ? telefonon keresztül irányitani az autót?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#965) Evome válasza Alice90 (#964) üzenetére


Evome
aktív tag

supportolni magadat a menekülésben

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#966) Mate válasza Alice90 (#964) üzenetére


Mate
nagyúr

Passz. egy játékot is tartalmaz, amivel el kell kapni a rossz fiúkat. Van róla gameplay.

Ezen felül mire jó még, majd kiderül :D

(#967) Mate


Mate
nagyúr

index-en van egy cikk ncore-ról.

Abban szerepel:

"A kiadókkal, forgalmazókkal és egyéb jogtulajdonosokkal ápolt viszonyuk amúgy érdekes. Mint mondják, rengeteg dolog szerepel a tiltott anyagok listáján. „Alapvetően mindenkivel megegyezünk, aki normális hangnemben közelít. A kamerás filmek sem csak azért lettek letiltva, mert lesújtóan szar minőségűek; hanem több filmforgalmazóval is megállapodtunk, hogy a dvd/bluray kiadásig várunk, így adva több esélyt a moziknak.” A legfrissebb olyan dolog, amit sokan keresnének, de nem találják az oldalon, a Watch Dogs című játék, amit egy ideig a magyar forgalmazó kérésére nem engednek majd feltölteni senkinek.

A hivatalos indoklás szerint erre azért van szükség, hogy a játék kiadója, a Ubisoft a jövőben is áldozzon a játékok magyar fordításra. Kérdés persze, hogy lesz-e bármilyen hatással is ez az eladásokra. Azt is érdemes látni ugyanis, hogy az nCore nem az egyetlen oldal, ahonnan ezek a tartalmak beszerezhetők. A warez, vagyis az illegális letöltés ellen harcolni szélmalomharc-jellegű tevékenység. Sőt, több olyan kimutatás is született már, amikből az derült ki, hogy a warezolásnak fogyasztásnövelő hatása van."

Úgyhogy tessék megvenni mindenkinek! :)

(#968) szami777 válasza Mate (#967) üzenetére


szami777
addikt

Néztem, hogy steamen is nagyon sokan vették meg. Pl cod ghost-ot lepipálta játékosokban, ahogy láttam.
Elég sokan játsszák, annak ellenére, hogy uplay nem indul mindenkinek.
Nem is beszélve, hogy csak uplayre sokkal több embernek megvan. (ha a kupont le számítjuk akkor is)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#969) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Uplay nemtud olyat ha pl átmásolom SSD-re a gamet akkor felismeri?! Sokat várok el tőle nem?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#970) Jhonny06 válasza SkyS1gn (#969) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha átállítod az alapértelmezett könyvtárat az oda, ahova másoltad, akkor fel kell ismernie.

(#971) SkyS1gn válasza Jhonny06 (#970) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:(

Eyefinity meg halott téma.. futna is de középre zoomolva megy az egész nemlátok semmit, mintha a fHD kép közepéből kivágnál egy sávot... vicc!

Ugyanilyen volt az egyik NFS is... a RUn vagy a legújabbik.

UPLAYT ingame hogy vartázsolom elő? Sehogy... Shift+F2 semmi

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#972) Neoteric válasza szami777 (#968) üzenetére


Neoteric
addikt

Én azt hallottam pont ez ügyben, hogy a Ubi nem akar többet így kuponozni, mert ez nem éri meg nekik..
Bár ha azt nézzük én 10+ rugót biztos nem adtam volna ki érte, és ezzel valszeg nem vagyok egyedül.

(#971) Cris99: 21:9-es monitornál ugyan ez van, először azt hittem rossz a kameranézet, de ha 16:9-be átraktam ott f@sza volt minden, alapból viszont nem látom a kocsi seggét teljesen. Nem megtoldva van a kép, hanem alul felül le van vágva.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#973) tDr1v3r válasza Neoteric (#972) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, kukagyanús a FoV... gondolom hamarosan lesz majd hozzá profil Widescreen Fixer-ben.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#974) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#971) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem tudok haverokra joinolni nem jön ingame elő... faint! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#975) nimfas


nimfas
addikt

hmmm.... nekem időnként... olyan 30 mp-enként akad... ill totál megáll a game, utána fut rendesen, már levettem totál a grafikát... 1280x1024

Core2Duo 3,6-on fut, 8 gb ram, 560Ti vga.... azért minimumon el kéne mennie, nem???

(#976) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#971) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beállításokban az aspect ratio és a letterbox ki-be állítgatásával próbálkoztál?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#977) SkyS1gn válasza FollowTheORI (#976) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Letterbox?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#978) tDr1v3r válasza nimfas (#975) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Stutter lagod van, a proci kevés.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#979) nimfas válasza tDr1v3r (#978) üzenetére


nimfas
addikt

Hát az faXa :)

Azért köszi! :)

(#980) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezaz... 3an mennék.. játszma nem érhető el... folyton valakinek kidobja, egyikünkre se lehet joinolni free roamba.. de minden KIBA... ONLINE játéknál. Mert K... nehéz lenne mgoldani hogy valami működjön de tényleg! :W :W :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#981) Mate


Mate
nagyúr

Cheat van hozzá? :D

Hírnevet szeretném feltornászni. Jófiú akarok lenni, de irányítás miatt ez nem megy. Minden sarkon elütök valakit :D

(#982) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#977) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. A display settings utolsó pontja azt hiszem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#983) szami777 válasza Mate (#981) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem lassan érkezni fognak a time saver packok

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#984) csaba951 válasza Mate (#934) üzenetére


csaba951
veterán

Remek módon a magyar dobozos változatban le van korlátozva a nyelvek száma kettőre! Szánalmas! :(

(#985) Mate válasza csaba951 (#984) üzenetére


Mate
nagyúr

Magyar és Cseh érhető el és nem Magyar és angol? Sok ész.....

(#986) warcat válasza csaba951 (#984) üzenetére


warcat
veterán

Röhej,az a tuti,hogy a RU/CIS változatban meg csak orosz van,örmények stb akik Steamen csak ezt tudják megvásárolni, nem is tudnak oroszul...

Nekünk meg kuss a nevünk,mert 35 euróért ideadják a dobozost,nehogymár esetleg ebből valaki üzletet csináljon.
Mindezek mellett igen furcsán fest,hogy nvidia kuponoztatja a játékot,5-6000 ért veszel nemzetközi verziót.
Ubi hozta a szokásos szintet (add ide a pénzed,aztán már a ribim vagy,azt csinálok veled amit akarok).

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#987) Mate


Mate
nagyúr

Steam is összefosta magát teljesen :D

(#988) csaba951


csaba951
veterán

Watch Dogs: Game Breaking Bug Results In Complete Loss Of Progress In-Game
Haverom pont belefutott! :(

Állítólag november óta megy a hibajavítás, meg az optimalizálás. Akkor mi a fenéért nem látni ebből semmit? Autós küldetéseket gyakorlatilag nem lehet megcsinálni (PC), mert időnként keményen beszaggat a játék.

(#989) Mate válasza csaba951 (#988) üzenetére


Mate
nagyúr

Ebben erősen nvidia keze is benne van szerintem. Előző driverrel ez nem volt, a legújabbal van csak.
Remélem, hogy hamar kidobnak egy update-et ubi részéről vagy javítást nvidia részéről.

Mondjuk nem tudom, hogy a fenébe nem tűnt ez fel nvidia-nak.

(#990) Benito94


Benito94
tag

Ez a játék egy vicc, szerencse, hogy kuponnal tudtam megszerezni, úgyhogy ingyen volt. Először nem lehetett leszedni mert az uplay fél napig nem volt jó, aztán estére sikerült valahogy lekapni. Háromszor próbáltam elindítani mire nagy nehezen a negyedik probálkozásra elindúlt. Szinte minimumon megy a 6magos proci 8gb ram és hd6950 2gb-os vidikarin és még így is darabol egy kicsit. Azt eddig is tudtam, hogy kell neki gép de ekkora azért túlzás ráadásúl nincs is olyan jó grafikája. A pontot az i-re az tette amikor betöltéskor kékhalált dobott aztán nekilendűltem mégegyszer, másodjára elindúlt, de mikor elértem ahoz a részhez, hogy ki kell lőni az áramot a stadionban ismételten kékhalált dobott.. kib*szott nagy csalódás elsőre ez a játék.. ekkora trágyadombot kiadni és az a gáz, hogy nem egy noname kiadótol van hanem az uborkától.. Azt észrevettem, hogy a játék a 32bit-es program files-ba telepíti fel a játékot miközben 6bb ram kell neki, azért ez komikus.. Remélem adnak ki valami patchet mert ez így siralom.. Ez így 10/3 értékelés..

(#991) JamesHun


JamesHun
addikt

kedvenc bugom kocsikázás közbe kocsim eltűnik és gyalog megyek tovább :D
ez a bill irányítás egy kalap sz*r
azért ennél még egy NFS is jobban irányítható :S

SeriesX: JamesSHun

(#992) Mate


Mate
nagyúr

Nekem csak kocsis langgolás van, azon kívül semmi.
Az meg, hogy gond volt uplayel miért is a játék hibája?

(#993) JamesHun válasza Mate (#992) üzenetére


JamesHun
addikt

azért mert kötelező az uplay hozzá :)

SeriesX: JamesSHun

(#994) Mate válasza JamesHun (#993) üzenetére


Mate
nagyúr

Továbbra se értem, hogy miért minősíti ez a játékot.

(#995) JamesHun válasza Mate (#994) üzenetére


JamesHun
addikt

talán mert enélkül nem tudsz játszani?
az offline mód fél megoldás csak
és már 2x volt exe hibás kifagyásom (ez nem uplay bug, szimplán játék bug, de idegesítő)

SeriesX: JamesSHun

(#996) Benito94


Benito94
tag

Azért minősíti eléggé, fél napot vártam mire be tudtam lépni és letőlteni.. Ezek után egy nagy lóf*szt kaptam, mert a játék nem működik normálisan sőt egyenesen katasztrófális.. Ubi kezd az EA szintjére süllyedni.

(#997) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Gpu pufferelt képkockák száma alapon 3. Érdemes ezt állítani?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#998) woker válasza h1mpi (#997) üzenetére


woker
aktív tag

Ha úgy érzed, hogy akad akkor vedd kisebbre mert azzal is erőforrást tudsz megspórolni (és elvileg a minőséget sem befolyásolja).

(#999) SkyS1gn válasza JamesHun (#991) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Beállításokban a keybordnál a 2 axis értékét pl 50-ről vegyétek le 25-30-ra egyből GTA-sabb lesz a kormányzás... sokkal jobb!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1000) moli.hu


moli.hu
őstag

aki mar regota teszteli a jatekot, attol kerdezem, hogy mennyi kotelezo lopakodas volt a jatekban?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Watch Dogs (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.