Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) #53172992


#53172992
törölt tag

Na tökjo.
Itt vagyok és tanulok.Muszáj, mert külömben gáz lesz.Kijelentették ,hogy nem is az a verset(egy gondolat bánt engemet) hanem egy másikat(szondi két apródja) kell 3 napra megtanulnom.Még van 5 percem gépezni remélem be tudom fejezni...
A patkány itt ül az ölemben.Most konkrétan a fejhalgató zsiórját rágja oda is csapok neki.Na nem olyan nagyot cak hogy a fejét elüssem onnan.Egy egerem madzagját már megrágta..Nem bírja a konkurenciát.Naonjo mer jon le az 1.2.1-es AA szal remélem az majd nem szaggat annyira.Mint a 2.1.
Most lesz a névnapom.Asszem egy c++-ról szóló könyvet kérek majd..A gép az külön kategória.Esetleg +256 mega ramot a mamámtól.Talán lesz is..Mert 256 az egy kicsit kevés.Aztán Dualban azért jobban összedolgoznak nem?De igen.
Mindjárt megyek fel olvasni a Szent Péter-t.
Vasárnap jön a Wolfeinstein -ET.Csak nemhinném hogy menni fog tűzfalon keresztül.Az AA az egyetlen olyan játék ami megy.A CoD se ment.Modjuk az nem is volt eredeti.Na sikerült leírnom azt az eredetit.Megyek aszem.A patkány felmászott a nyakamba.Nembaj az.Most itt szaglászik a fülembe.Az a dolga :DD
Moft tanultam nyelvtant meg mindenfélét.Irodalmat főleg.Már várom a Kispált de nagyon.-nagyon.Ja tegnap a közös baráti kasszából vett RC autót eladtam 20k-ért.
Van még 5-k.Az összesen25k+még esetleg egy ezres.Ja még van munkánk 4500Ft-ért.Ebből akarok egy gépet összedobni nekik.Már van:Ház,táb,floppy,4gbwinyó,durci600-as.Kellene egy videókari(én mx440-re gondoltam 5k-ért(annyi az aprón)),meg 128megaddr233(gabnak van 3,5k-ért)Meg egy alaplap.Az sztem 5-k lesz.És lehetőleg bírja a 1800+-os AMD-t.Elvileg elbírja.Anyám itt ordibál hogy száljak ki.Meg hogy cancel-eljem le a letöltést.EGY ÉVE KÉREM AZT A **** GET RIGHTOT DE MAJD ODADOM!Persze,persze.De azért kapcsoljam ki.Naszóval ott tartottam hogy van még egy 1800+os AMD az 7k.
Ennyi.
Majd meglátom mi lesz..
Vuck

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.