Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) #53172992


#53172992
törölt tag

Hogy én mekkora egy sokcsillagos **** vagyok!
Hazamegyek, indulunk a barátaimmal az alaplapért.Jó.Gabnak írtam egy mailt hogy fél hétre ott leszek..Erre aztán nincs net és én csak onnan tudtam a számát(aláírása).Erre gondoltam hogy nem megy el a mail...Kimegyek a srác negyed 6-ra jön..6 ra odaért...Ez még nem gáz.De addigra odakint már megszerelték a netet(villanyoszlot csesztették hogy hálózatbővités).A mail elment hogy ott vagyok 1/2 hétre.Én meg nem mentem el.Számomat se tudja ): Írtam neki egy bocsánatkérő mailt.Csak az a kár hogy közel volt a Bluefish....Vettem egy Radeon 7000-est 8k-ért meg 256 mega 333ddr-t 8-ért.Meg egy spire Falconrock 2-t.ÉS MÁSNAP(MA)LEHET VISSZAVENNI AZ ÁFÁT Hogy ennyi agyam legyen egy napot nem tudok várni......A radeon-t visszavetetjük velük (levásárolom majd most lesz gép mert az átlagom is 4,1 meg már 2 éve várok azt ideje csak a kocsi szervizben van azt majd kocsival hozzuk haza a cuccost.) mert találtam egy Új radeon 8500-ast 128megásat 7600Ft-ért nettó.És akkor inkább olyant.Ja a gép a haveroméknak lesz a rammal meg mindennel együtt+600-as durci.Okes csak nincs hozzá ház meg még kéne 2k...De majd meglesz asszem.
VUUUCK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.