Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ottesz


ottesz
aktív tag

Méretek
Súly: 328 g
Méret: 209x123x7.99 mm*mm*mm

Kijelző
Képernyő: 8 inch
Képernyő felbontás: 1280x800 pixel*pixel
Kijelző típusa: IPS

Általános
Teljes belső memória: 8192 MB
GPS navigáció: Igen
Memóriakártyával bővíthető: Igen
Operációs rendszer: Android 4.4
Memóriakártya behelyezésére alkalmas: Igen
Micro SIM: Igen
Nano SIM: Nem
NFC:Nem
Processzor:1,2 GHz

Kapcsolat
3G:Igen
Bluetooth: Igen
EDGE (2.5G): Igen
LTE (4G): Igen
Wi-Fi: Igen

Multimédia
Mobilfény: Nem
MP3 lejátszás: Igen
Kamera felbontása: 5 megapixel
Rádió: Nem
Autofókusz: Igen
Második kamera: Igen
Videó formátumok: MP4/H.264/H.263

Akkumulátor
Készenléti/beszélgetési idő 3G: 1000 óra
Készenléti/beszélgetési idő: 900 óra
Akkumulátor: 4060 mAh

Egyéb tulajdonságok
Magyar nyelvű menü: Igen
E-mail kliens: Igen
Repülő mód: Igen
Egyéb: Gyorsulásmérő
Memóriakártya bővíthetősége: 64 GB-ig
Második kamera felbontás: 2 MP

[ Szerkesztve ]

(#2) ottesz


ottesz
aktív tag

Én a gyereknek vettem használtan(2hónapos),de eddig csak jót tudok mondani róla.Szép a képernyője és akadásmentes a működése.

(#3) DonElvis válasza ottesz (#2) üzenetére


DonElvis
tag

Áholy,

Akkor ez most egy átpingált Alcatel / LTE tablet?
Nekm is van egy, vajon hogyan lehetne telefonként használni, ha már SIM-et támogat?

Ami nem számít, az nem érdekel

(#4) ottesz válasza DonElvis (#3) üzenetére


ottesz
aktív tag

Elméletileg alcatel pop 8s simkártyázott változata.Simán beleteszed a simkártyát és telefonálsz!!!Annyi a gáz vele,hogy a vodafon le tudja tiltani a telefonos funkcióját IMEI szám alapján.... Mi a gyereknek vettük az első tablet nekünk és inkább otthoni használatra van,de nekünk tetszik.

(#5) DonElvis válasza ottesz (#4) üzenetére


DonElvis
tag

Köszi az infókat.

Egy Huavei Ideos Slim leváltására vettem ezt a tabletet igen jó áron, szerintem teljesen rendben van ez a cucc. Persze ha függetleníteni tudnám, az lenne a legjobb.

Amúgy a Vodafon miért tiltaná le? Akkor is le tudja tiltani ezt a finkciót, ha rootolom?

Ami nem számít, az nem érdekel

(#6) ottesz válasza DonElvis (#5) üzenetére


ottesz
aktív tag

Akkor tiltaná le ha valaki megveszi piri pénzért 2 év hűséggel és 2 hónap után nem fizetné.Ekkor letiltják az IMEI szám alapján.Elméletileg a root nem segít.......

(#7) DonElvis válasza ottesz (#6) üzenetére


DonElvis
tag

Jah értem.

Azt hittem a gyárban már letiltatja.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#8) ottesz válasza DonElvis (#7) üzenetére


ottesz
aktív tag

Nem lehet vele telefonálni!! Csak simkártyáról netezni meg üzenetet küldeni

(#9) DonElvis válasza ottesz (#8) üzenetére


DonElvis
tag

Ezaz, pont ettől féltem.
Próbálta más valaki rootolni a tabletet? Erős a gyanúm, hogy szoftveresen van letiltva ez a funkció.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#10) ottesz


ottesz
aktív tag

Na akkor olyat kérdeznék hogyan lehet azt megoldani,hogy az app-okat az SD kártyára telepítse?

(#11) #86973952 válasza DonElvis (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Üdv.

Én pont most néztem ezt a gépet. Bár nem nagyon ástam még bele magam a témába, de úgy látom ROOT -olható. Ami itt (IS) probléma lehet, hogy utána már nem nagyon megy fel másoknál az update (ha van éppen). Gondolom ennél is meg lehet valahogy oldani, de még tényleg csak érintőlegesen néztem utána. Természetesen custom recovery -től függetlenül.

Alcatel -nél már szívtam ilyenekkel. Ennek mondjuk a legegyszerűbb kiküszöbölése az, ha van egy mentés a ROM -ról, aminél visszaállítható az előző állapot. Van ahol egyszerű, bizonyos apk fájl visszamásolás után megy az update.zip, de nem tudom, hogy ennél megoldható -e.

Ez pl. pont egy ilyen kép, egy külföldi fórumról:

(#12) DonElvis válasza #86973952 (#11) üzenetére


DonElvis
tag

Jóregglet,

Belinkeled azt a külfüldi oldalt?

Vajon OTG képes ez az eszköz? Próbáltam OTG kábellel rátenni egy pendrive-ot, de nem sok történt.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#13) #86973952 válasza DonElvis (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én most nem vagyok otthon, de XDA -ról van. Ott mindig érdemes körülnézni.

Ahogy 4pda.ru (orosz), htcmania (spanyol), android-hilfe (német) oldalakon is.

(#14) DonElvis válasza #86973952 (#13) üzenetére


DonElvis
tag

Köszi a tippeket, de sajnos nem sikerült a root, pedig probáltam farmrootal is, de a mindíg ugyanaz a hibaüzenet jön elő (Error 9) mint másoknak is.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#15) JMarty


JMarty
tag

Rom-ok,Unlock,Stb.

http://forum.xda-developers.com/general/rooting-roms/custom-roms-vodafone-smart-tab-4g-t3160149

(#16) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Sziasztok,

Vodafone Smart Tab 4 8″ LTE, készülékről lenne szó.. (Ki gondolta volna..) :D

Következő a kérdésem, lehetséges e és ha igen, hogyan..

1. Teljes értékű "Tárcsázó" képernyőt varázsolni a készülékbe. (Jó lenne a gyári tárcsázó is.)
2. Bejövő hívást fogadni. (headsetre, ha mindegy, akkor headset nélkül is jó, de én avval használnám.)

Amit sikerült idáig elérnem..
- telepítettem egy alternatív tárcsázót, "exDialer" néven fut.
- sikerült bele lépnem (nem tudom hogy) a gyári tárcsázóba. itt tudok be állítani ilyet, hogy "hangposta szám" telefonszám megjelenítése/elrejtése.
- számokat a kártyáról, fel másoltam a tabletre, minden gyári "helyzetben" jelenleg, és kérésre, egy gombnyomás. :)

Jelenlegi jelenség:
# Bejövő hívás közben, semmi reakciót nem mutat a gép, se nem villog, se nem dob be egy ablakot, se semmi. Bár ha le teszem, mind a két program (gyári + alt.) jelzi a "nem fogadott" hívást.

Valaki esetleg segítség, bármi módon, kivéve, kioktatás és társai, nem feltétlen muszáj, csak 1-2 hónapig a tabletem lesz a telefonom is, és több mint valószínű, hogy jön fontos hívásom.

Aki megérti és tud / akar segíteni, annak meg köszönöm, akár egy pofa sör keretein belül is... :)
Köszönöm hogy elolvastad!
Szép napot!
Dió
:R

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#17) DonElvis válasza Đ10Đ4 (#16) üzenetére


DonElvis
tag

A legnagyobb tisztelettel meg lehetne tudni, hogy hogyan jutottál idáig?
Lett vodás SIM karim, de egyenlőre arra sem tudom rábírni, hogy a hálózathoz csatlakozzak. Esetleg a beállításiadat megosztanád?

Ami nem számít, az nem érdekel

(#18) Đ10Đ4 válasza DonElvis (#17) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Konkrétan, itt lesznek a Te, beállításaid! :)

Vodafone Távbeállítás

Egyszerű és nagyszerű. :)

:R
Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#19) DonElvis válasza Đ10Đ4 (#18) üzenetére


DonElvis
tag

Jól hangzik, és köszi az infót, de mint írtam volt, magára a vodás hálózatra sem nem tudok csatlakozni. A SIM PIN kódját bekéri induláskor a tablet, azzal gond nincs. Viszont mikor a beállítás menüben mobilszolgáltatót akarok választani, azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, próbáljam később. Ez igaz a manuális és az autómata keresésre egyaránt. Ezért gondoltam, hogy talán a VPN beállításaid, vagy bármi egyéb megosztása hasznomra lehet.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#20) JMarty válasza DonElvis (#19) üzenetére


JMarty
tag

Nem lehet, hogy letiltott készülékről van szó?

(#21) DonElvis válasza JMarty (#20) üzenetére


DonElvis
tag

Igazából fogalmam sincsen. Okát nem tudom, hogy miért lenne letiltva. Honnan lehet ezt kideríteni?

Ami nem számít, az nem érdekel

(#22) D4ni


D4ni
őstag

Lollipop van a gépre?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#23) tartarmartas válasza DonElvis (#21) üzenetére


tartarmartas
újonc

Latom par honapja lezarult a sztori, de ha valaki idekeveredne es hasonlo problemaja lenne, a sim kartya letiltva erkezik a tabletben rendeleskor, elobb fel kell hivni a Vodafonet es aktivalni kell :)

(#24) macsek18


macsek18
aktív tag

Ha esetleg valakit èrdekel,kingo roottal sikreült rootolni a vasat. :))

[ Szerkesztve ]

(#25) rankesz válasza macsek18 (#24) üzenetére


rankesz
veterán

Xposed framework felrakható így? Vagy a zárt bootloader miatt felejtős?
Jó lenne egy gravitybox a pie control meg az immersive mód miatt

(#26) macsek18 válasza rankesz (#25) üzenetére


macsek18
aktív tag

Ennyire nem vágom a tèmát. Amiatt rootoltam leginkább,hogy az appokat áttudjam pakolni a külső sd-re, de egyenlőre nem jön össze. :W :W

(#27) Shadows


Shadows
senior tag

Nyalókástáshoz, holnap csinálom meg.
http://www.lollipopupdate.xyz/upgrade-update-vodafone-smart-tab-4g-to-5-0-lollipop.html

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#28) macsek18 válasza Shadows (#27) üzenetére


macsek18
aktív tag

Milyen lett?

(#29) Shadows válasza macsek18 (#28) üzenetére


Shadows
senior tag

Nem tudtam letölteni....pedig 10 országból probáltam...

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#30) ghiottone válasza Shadows (#29) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Átverés, ne is próbálkozz vele - Huawei mediapad t1 8.0 lte-nél is láttam már ilyet. Ha OTA-n nem jött, akkor nem nagyon lesz hozzá frissítés.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#31) laychi


laychi
veterán

Sziasztok.

Hozzám került ismerőstől egy "döglött" tab 4,

Kérte,hogy nézzek már utána, hátha életre lehetne kelteni.

Segítségért fordulnék hozzátok.

Tünetek:
Nem kapcsol be,tölést nem jelez(kikapcsolt állapotban),ha a gépre dugom felcsatlakozik,lecsatlakozik(hang alapján), de a merevlemezeknél,és egyéb eszközöknél a listában nem jelenik meg.

eszköztelepítéskor az MT65XX drivert feltelepítette magának,ennyi történt.

Mit lehetne szerintetek tenni vele,hogy működésre sikerüljön bírni?

Állítólag a "kolléga" gyereke mindenféle játékokat letöltött,aztán vírussal is sikerült megfertőznie,meg másik srác is próbált valamit mahinálni vele,azóta se kép,se hang,ennyi,amit fent írtam.

Burkolat le lehetett szedve,mert a memória/sim kártya nyílása felől középen meg volt nyílva.össze nem lehetett pattintani,ezért levettem a hátlapot,azon az oldalon található 5 db mágneses kis fémlemezke(kb 10 mm hosszú,5mm széles, 2 mm magas,azokat(remélhetőleg) a helyükre sikerült visszatennem,bár nem tudom megfelelő pozícióban e(pozitív,negatív pólust tekintve),nem tudom ez befolyásolhatja e az eszköz működését.

Ha valaki esetleg tudna megoldást a problémára,akkor kérem itt vagy privát üzenetben írjon.

Vagy a megfelelő driver és szoftver elérési helye,telepítési útmutatóval is esetlegesen segítséget jelenthetne(...hátha...).

Köszi előre is.

(#32) Shadows válasza ghiottone (#30) üzenetére


Shadows
senior tag

A vodafone saját frissítését nem tudom ráhúzni mert nem tudom hova töli le :D önmagát meg kidobja hibával hogy nem találja a fájt...22es csapdája :C

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#33) Lasy válasza Shadows (#32) üzenetére


Lasy
veterán

Így van haverom is. És fel is ugrik mindig, hogy van frissítés.
Nincsen semmi más program géppel?
Igaz neki azt írta hogy a Zip fájlt nem jó

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#34) poero


poero
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült valakinek ezzel a tablettel működésre bírnia a vodafone red mozi alkalmazást, hogy elindítsa a filmeket? Nekem valami widevine problémára panaszkodik. Lehet valamit kezdeni ezzel?
Köszi a válaszokat

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#35) füstli


füstli
újonc

Sziasztok!
haverom vett egy tabot Vodafone tab speed 4G és az előző tulaj csinalt rajta egy hard resetet mikor ide adta és most mikor bekapcsolja kéri az előző tulaj googléjét utánna néztem és ez valami "factory reset protection" nem lehetne valahogy ezt leszedni? SP flash toolal vagy valamivel? köszi előre

(#36) macsek18


macsek18
aktív tag

Sziasztok!
Jár még erre valaki???
Van egy gondom!!!

(#37) PizzaProgram


PizzaProgram
csendes tag

Kaptam egy ilyen Tabot, hogy frissítsem fel 4.4.4-ről legfrissebb Android-ra.
Találtam egy csomó leírást, hogy honnan mit kell hozzá letölteni, Pl.:
https://guideroot.net/vodafone-smart-tab-4g-download-firmware-android-8/

Mondanom sem kell, mekkora hiba volt!
Ezek az oldalak mind VÍRUSokat töltetnek le az emberrel.
Szerencsére a Firefox letöltése figyelmeztetett. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.