Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vodafone Smart II

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-18 19:05:33

LOGOUT.hu

Ez egy összefoglaló, amiben sok kérdésre választ találsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) beach head válasza cosgtsrex (#988) üzenetére


beach head
senior tag

Próbáltam mindegyiket, persze egyik se fut olyan simán mint pl a sygic... Szerintem az sem egy rossz megoldás, az igok mellett inkább csak a térképek minősége szól, de ha jól rémlik a sygic tomtom mapokat használ. Majd ha lesz hozzá hangulatom visszarakom a mywayt és megnézem melyik akad jobban:)

(#1002) beach head válasza gyu456 (#997) üzenetére


beach head
senior tag

De van, az x óránkénti újraindulás pl. Bár az jó kérdés, hogy az első széria szenvedett-e ettől, vagy az újabbak is ezzel kínlódnak. Van aki nem tapasztalta, másoknak szervízelés után is megmaradt ez a probléma. 2 év gari van rá mindenesetre...

(#1003) beach head


beach head
senior tag

Tudom tele írom a fórumot de ezt még ideszúrom:

Sziasztok,

Az Update2 feltelepült, ha a *#06# kód beírása után ezt írja ki a készülék: SVN:01020. Ennél újabb frissítés jelenleg nincs.

Ha nem megfelelő a készülék működése - tisztában vagyok vele, hogy már írtuk, javasoltuk, de csak megismételni tudom a korábbiakat: a gyártó értelemszerűen csak szervizelés keretében tudja megvizsgálni, ha hibát tapasztaltok.

Köszönöm a megértést,
Tibor

vodafórumról ma 1 órával ezelőtt kb.

(#1004) Jacak


Jacak
senior tag

HELP!!!!
Sziasztok! Van egy olyan problémám,h. hiába flashelem fel az összes cumót a telre,bekapcsoláskor a fehér háttár előtt zöld robot pár mp-ig,majd fekete háttér előtt piros felirat,a következő szöveggel: "AP CRASH! Please wait for dump to finish" Az előzmény annyi volt,h. bekapcsolt állapotban a Yaffs Expert app-pal feltoltam a telre egy másik recoveryt.Újraindítás,és onnantól csinálhattam akármit,csak idáig jut el a teló,amit fentebb leírtam. :( Tud vki vmi megoldást erre? :(

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#1005) kanyi51 válasza beach head (#1001) üzenetére


kanyi51
senior tag

szia beach head
ezt nem probáltad még?? Szerintem érdemes megnézni, kívállóan fut nekem, bár azzal sincs semmi problémám amik nálad nem mennek. Minden esetre ez a neve : CoPilotLive EU Full

(#1006) beach head válasza kanyi51 (#1005) üzenetére


beach head
senior tag

nálam csak 3 betűs nem megy, illetve megy csak szaggatva. pedig a domborzat és miegyébb is ki van kapcsolva, hogy minél kevesebb dolog akassza meg a futást, s persze nálam sincs tele hülye appokal a telefon

(#1007) Sanctus válasza beach head (#1006) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Eh! Igen! CPU-t akartam írni, de elírtam, bocs! :/
Nos, a Primo 2.0.9.6.7 felbontás hiba miatt nálam el sem indul! A sys.txt-k között ugyan van egy 480x320-as, de ugye nekem a 320x480-as kellene.
Mindjárt feltöltöm neked valahová a májvéjt, ami nálam gond nélkül működik (csak előtte még alaposan becsomagolom)! ;)

Honor M5Pro

(#1008) fater001 válasza sephirot (#53) üzenetére


fater001
csendes tag

Isten vagy!! :)

(#1009) fater001 válasza cosgtsrex (#959) üzenetére


fater001
csendes tag

Köszíííí

(#1010) ZeUS2140 válasza Sanctus (#1007) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

Nekem egy iGOprimo_v9.6.7.235654 van fent és tökéletesen működik mind alló, mind felkvő módban. Ha gondoljátok fel tudom dobni valahova.

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#1011) curgan


curgan
csendes tag

Felraktam az Igo Primot, prímán megy. Sikerült rootolnom is, úgyhogy minden az Sd-röl megy. Kérdésem lenne, hogy hogyan tudok alapprogit eltávolítani (pl google térkép áálandóan fut a háttérben, de én nem használom)? Illetve hogy tudom beállítani, hogy a mobilnetet semmiképp ne használja (tegnap napidíjat számolt fel pedig Wifin voltam) csak a WiFit?

[ Szerkesztve ]

(#1012) nOrbYaNa válasza cosgtsrex (#991) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Hát én nem vagyok híve ezeknek a launchereknek meg különféle billentyűzeteknek! Csinálnál majd egy olyat is ha belefér és nem gond ami teljesen tiszta, csak az alap cuccok vannak benne a magyarítással plusz ha esetleg sikerül megcsinálni az ékezetet akkor az is benne legyen de az nem olyan fontos, csak nekem az lenne a lényeg, hogy teljesen gyári semmi plusz progi és magyar!:-)

(#1013) Sanctus válasza ZeUS2140 (#1010) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Nekem is ez van letöltve, de felbontási hibát ír ki! :(
Na mindjárt belekukkantok a sys.txt-be, hogy mit lehet rajta bűvölni!

Honor M5Pro

(#1014) Sanctus válasza curgan (#1011) üzenetére


Sanctus
aktív tag

Azt a napidíjas faszságot én az ügyfélszolgálattal letiltattam még egy évvel ezelőtt! A nokiámra egyfolytában érkeztek az sms-ek, hogy napidíjas netet vettem 200-ért. Volt, hogy napi 3 ilyen sms jött! Persze egy méter netet nem toltam. felhívtam őket. Jóváírták, majd letiltattam a francba. Elég a 100MB (bőven sok is)

Honor M5Pro

(#1015) coyote55 válasza curgan (#1011) üzenetére


coyote55
őstag

Ha rootolt a telefon, akkor system appot eltávolítani: Systemapp Remover, fagyasztani: Titanium Backup.
Előbb fagyaszd pár napig, és többször indítsd újra, ha nincs gond, lehet törölni.
Ha a rendszer WiFi-t észlel, akkor a mobilnet le van tiltva. Akkor lehet ilyen gond, ha szakadozik a WiFi, mert akkor átkapcsol mobilnetre. Érdemes tiltani!

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1016) beach head válasza ZeUS2140 (#1010) üzenetére


beach head
senior tag

nekem is ez van fenn iGOprimo_v9.6.7.235654-thin 1.0

Én kikapcsoltam az adatkapcsolatot, hogy véletlenül se számlázzon a drága. Mégpedig a vezeték nélküli és hálózati beállítások/mobilhálózatok menüpontnál az Adat engedélyezve opciónál kivettem a pipát. Illetve energiatakarékosság miatt csak 2g hálózatot használok, és így még nem volt adatforgalmam mobilhálózaton.

(#1017) curgan válasza beach head (#1016) üzenetére


curgan
csendes tag

Feltettem a flashplayert, de nem tudom hova kell tenni a lib könyvtárban levő fájlokat. Hol van a data/data/lib könyvtár, gondolom nem az SD-n, mivel én csak azt látom.

(#1018) curgan válasza beach head (#1016) üzenetére


curgan
csendes tag

Hogy csak 2g-thasználjon azt hol állítod?

(#1019) curgan válasza curgan (#1018) üzenetére


curgan
csendes tag

A 2g-t megtaláltam, de a data/data könyvtár még nincs meg.

(#1020) Sanctus válasza curgan (#1018) üzenetére


Sanctus
aktív tag

kezdő képernyőn: Menü gomb->Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati beállítások->Mobilhálózat beállításai

Honor M5Pro

(#1021) kanyi51 válasza curgan (#1019) üzenetére


kanyi51
senior tag

Amíg nem rootolod a telefont addig sajna nem is lesz meg, mivel a telo membe van.

(#1022) zsolapapa


zsolapapa
csendes tag

Üdv a Guruknak!
Köszönöm a leírásokat, sokat okosodtam belőletek, általatok. :R :C
Most mégis problémám akadt: nem mountoltat be a Link2sd.
Rootolt teló (szintén általatok), Superuser app fut. Rendszeralkalmazások ritkítva, tehát működőképes root.
Pipa az USB-nél, engedélyezve minden.
Memkari (4Gb) formázva MiniTool által, DE: Link2sd nem leli a 2. partíciót. :O
Sok fórumot böngésztem, de így, erre a gondra nem találtam megoldást.
Figyelem: ha nem válaszoltok, visszatérek a Nokia C3-hoz! :))
Előre is köszönöm az építő jellegű információkat!

(#1023) coyote55 válasza zsolapapa (#1022) üzenetére


coyote55
őstag

Mire lett formázva a 2. partíció? Ext2, vagy ext3?

Memento Mori!

(#1024) zsolapapa válasza coyote55 (#1023) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Ext2, erre határozottan emléxem! :)
Másodszorra, mert elsőként Ext3 volt a választásom.

[ Szerkesztve ]

(#1025) coyote55 válasza zsolapapa (#1024) üzenetére


coyote55
őstag

Miért kellett változtatni? Mekkora a partíció mérete?

Memento Mori!

(#1026) zsolapapa válasza coyote55 (#1025) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Változtatás: nem mountolta a partíciót, így újra próbálkoztam, akkor már Ext2-vel.
Méret: 4Gb kari, 3,2Gb FAT32, 500Mb Ext2.

(#1027) nOrbYaNa


nOrbYaNa
csendes tag

Nem kapcsol be a telóm mi lehet a gond? :DDD Bekapcsolom rezzen egyet bejön a fehér háttérrel a zöld kis android és itt megáll! XD Előtte még képeket rendezgettem sd karin számítógépen keresztül, lehúztam usbről, aztán ki meg be akartam kapcsolni és csokolom.... Aksit kivettem várta, visszaraktam de ugyan ez... Ha vki tud vmi tippet az írja meg légyszi! :D

(#1028) coyote55 válasza nOrbYaNa (#1027) üzenetére


coyote55
őstag

Leválasztottad a kártyát, mielőtt kihúztad?

@zsolapapa: ránézésre jók. Az első indulásnál a Link2SD rákérdez, hogy mire van formázva a 2. partíció, majd újraindítja a telefont. A boot során nem volt hibaüzenet?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1029) nOrbYaNa válasza coyote55 (#1028) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Nembiztos! :D Szerintem nem! De lehet!

(#1030) coyote55 válasza nOrbYaNa (#1029) üzenetére


coyote55
őstag

Ha nem választod le, megsérülhet a fájlszerkezet. Kártyaolvasód nincs?

Memento Mori!

(#1031) nOrbYaNa válasza coyote55 (#1030) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Nincs sajnos! Vegyem ki az sd kártyát és próbáljam meg úgy bekapcsolni? Vagy tegyem újra a romot? xDD

(#1032) zsolapapa válasza coyote55 (#1028) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Hibaüzenetet nem kaptam. Lin2sd-t is leszedtem már, újraraktam, hátha akkor rákérdez, de nem tette. :(
Viszont: nem kellett volna swap-ot hagynom? Vagy az itt nem kell? Vagy ő különít erre részt? Vagy nem számít? Vagy öntsél már még egy felest, mert hülyét kapok? :U

(#1033) nOrbYaNa válasza coyote55 (#1030) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Most megpróbáltam az eredeti sdjével a 2 gigással de sajnos azzal sem ok... na f*szom...xd

(#1034) coyote55 válasza nOrbYaNa (#1031) üzenetére


coyote55
őstag

SD kártya nélkül fastboot útján tudsz ROM-ot feltenni a gépről.
Tudod, hogyan kell?

@zsolapapa: ha már particionáltad a kártyát, csinálhattál volna egy 128, vagy 256 MB-os primary, linux swap partíciót a Swapper2 progihoz

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1035) nOrbYaNa válasza coyote55 (#1034) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Persze tudom, rá is húzok egyet remélem engedi, ha nem akkor kuka! xD

(#1036) zsolapapa válasza coyote55 (#1034) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Mondd el, mire jó a progi! Család alszik, ráérek formázni újra! Írd meg, mi mennyi legyen! Köszönöm!

(#1037) FlickAir válasza nOrbYaNa (#1035) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Nekem is voltak hasonló gondjaim a SD kártyámmal. Nálam a megoldás a következő volt:
Elővettem a jó öreg Vodafone Smart I 858-amat, amin rendes CW recovery van. (Itt a lényeg a teljes funkciójú CW recovery)
A SD kártya teljes törlése a telefonon, ekkor megformázta úgy, ahogy az neki jó.
Ezután a V858-ba betéve, és recovery módban indítva az "advanced" menüben van a "partition SD card" almenü pont...
Innen egyértelmű volt a művelet, én a swap-ot 0-n hagytam.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#1038) zsolapapa válasza FlickAir (#1037) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

FlickAir: akkor mi a bánatos pittypalatty az oka a nem-mountolásnak?

(#1039) FlickAir válasza zsolapapa (#1038) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Azt nem tudom, de én úgy elb*sztam a kártyámat, hogy a mini tools sem tudott mit kezdeni vele. Ez volt az egyetlen megoldás.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#1040) coyote55 válasza zsolapapa (#1036) üzenetére


coyote55
őstag

Az lehet, hogy Te ráérsz, de ragad le a szemem...
No, akkor kezdjük: primary FAT32 partíció: a maradék
primary ext2 (ext3) partíció: 512 MB
primary linux swap partíció:128 (256 MB)

A Swapper2 -ről már írtam, a beállításokat is megadtam, olvass vissza egy kicsit, én lusta vagyok mindent újra írni, bocs.

Memento Mori!

(#1041) zsolapapa válasza coyote55 (#1040) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Coyote55: köszönöm, igyexem mindent jól csinálni, majd beszámolok. Köszönöm a segítséget, jó éjszakát!!!

(#1042) nOrbYaNa válasza FlickAir (#1039) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

En is szúrtam el a kártyámat, de ha a telón belül rá nyomsz arra hogy SD kártya törlése akkor visszahozza! :)

Na most bejött a rendszer, felraktam rá az eredeti rotolatlan romot! xD

(#1043) coyote55 válasza zsolapapa (#1041) üzenetére


coyote55
őstag

A sorrendet tartsd be, előbb papíron számold ki, melyik partícióra mennyit szánsz!
Az első a FAT32 legyen!

Memento Mori!

(#1044) coyote55 válasza nOrbYaNa (#1042) üzenetére


coyote55
őstag

Máskor figyelj oda, nem lehet csak úgy kirángatni a kábelt!
Szerencséd volt. :K

Memento Mori!

(#1045) nOrbYaNa válasza coyote55 (#1044) üzenetére


nOrbYaNa
csendes tag

Köszönöm a közreműködést! :)

(#1046) nOrbYaNa


nOrbYaNa
csendes tag

Ja még annyi, hogy ha már ide fajult a dolog csinálok új partíciót a link2sdnek, class6-os a kártyám samsung, érdemes csinálnom ext3- masat? gyorsabb lesz tőle? :)

(#1047) nOrbYaNa


nOrbYaNa
csendes tag

Ext3-mat csináltam és működik! :-D

(#1048) zsolapapa válasza nOrbYaNa (#1047) üzenetére


zsolapapa
csendes tag

Ügyes vagy, nekem nem műxik. 4Gb-os karihoz ext2 a javaslat, de nekem nem akar összejönni...

(#1049) Bóti válasza zsolapapa (#1048) üzenetére


Bóti
senior tag

Szia!

System/bin mappában van egy debuggerd nevű fájl, és egy debuggerd.bin.
A .bin az eredeti, a kiterjesztés nélkülit a link2sd hozta létre, majd átnevezte az eredetit debuggerd.bin-re. Próbáld meg, hogy kitörlöd a simát, a .bin-ről meg eltávolítod a kiterjesztést.
System/etc/init.d mappába is tesz egy fájlt a link2sd, töröld ki azt is, tedd fel újra, hátha jó lesz. Swappelésről van fentebb egy init.d-s megoldás is, plusz amit coyote kolléga belinkelt, az is jó (az init.d-s megoldás annyiból jobb, hogy nem kajálja az app a memóriát).
Sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

(#1050) coyote55 válasza zsolapapa (#1048) üzenetére


coyote55
őstag

Azt még megpróbálhatod, hogy beüzemeled az "SD Speed Increase" appot, és az értéket beállítod 2048-ra.
Lehet, hogy lassú így a kártya!

@Bóti: ha az a 82kB memória hiányzik valahonnan, azt már megette a fene! ;] :K

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Vodafone Smart II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.