Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zopet


zopet
tag

Sziasztok!
A Vodafone -nál létezik egy flottás csomag felsőoktatásban részesülő diákok számára...
Iskolalátogatási papír kell hozzá és már meg is kötheted...
A percdíjait viszont nem tudják megmondani a boltban...
Megkötik a szerződést, azt mondják jobb mint mondjuk a Select díjcsomag, vagy akármelyik azok közül amelyeket reklámoznak, der a díjcsomag részketeit őők sem kaptáák meg. Namost én valójában arra lennék kíváncsi, hogy mik a percdíjaik, mennyi a havidíj, stb. Vagy hogy hol lehetne ennek utánajárni?
Köszi

(#2) L3zl13 válasza zopet (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hülye kérdés, de ha már flottának hívják akkor nincs valami minimális mennyiség amennyitől megköthető?

Ugye flottakedvezmény általában cégeknek jár akik 10-20 stb db-t vásárolnak egyben.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) DVD_2_U válasza L3zl13 (#2) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

biztos mindenki a ''flotta'' tagja... aki felsöoktatásban tanul

you can CANON

(#4) L3zl13 válasza DVD_2_U (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

LOL :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#5) sbazsi válasza zopet (#1) üzenetére


sbazsi
veterán

ezt a boltban is mondták neked, esetleg üfsz, vagy hallottad valahol? :F

(#6) net84 válasza zopet (#1) üzenetére


net84
őstag

egy kicsit sántít a dolog, mert nemtom hogyan fordulhat elő, hogy nem tudják megmondani a percdíjakat...nekem is egy spec előfizum van, aminek szintén nics nagydobra verve a percdíja (a megkötés után levélben küldték meg), de a rendszerben meg tudják nézni az összes létező előfizetés adatait, infóit...

szvsz fogd meg a telefonod és hívd fel az ügyfélszolgálatot...

Read only...

(#7) zopet


zopet
tag

Kösz sokat segítettetek....


[Szerkesztve]

(#8) Flashy


Flashy
veterán

nem lehet olyan díjcsomag aminek a percdíjait nem mondják meg előfizetéskötés előtt. a céges szupertitkos flottásat is megmondják: annak az embernek, aki a cég részéről arról dönt hogy a cég megkösse-e a flottaszerződést. ha ezt mint magánember fizeted elő, akkor tudnod kell előre a percdíjakat. ennyi. meg kell kérdezni a boltban, ha nem mondják meg, vagy nem tudnak olyan helyre irányítani ahol megmondják, akkor tárgytalan.

(#9) sbazsi válasza zopet (#1) üzenetére


sbazsi
veterán

Megkötik a szerződést, azt mondják jobb mint mondjuk a Select díjcsomag, vagy akármelyik azok közül amelyeket reklámoznak, der a díjcsomag részketeit őők sem kaptáák meg.

Magyarul azt állítod, hogy a Vodafone értékesítői olyan terméket árusítanak, amiről halvány lila segédfogalmuk sincs? :F

Szerintem valamit nagyon félreértettél, vagy nagyon bepaliztak...

(#10) zopet


zopet
tag

Annyira fikák vagytok...
Miért ferdítitek el így a dolgokat....
Igenis az értékesítő nem tudta a percdíjakat!
Ügyfélszolgálat tudta. Mondtak valami rizsát, hogy miért van így.
Flotta...
PL.: Közalkalmazotti csomag? Rémlik valakinek? Elég ismert. Az is egy flottás csomag.
Hogy kötötte meg anyuci? Az oviban az egyik óvónőn keresztül vette. Ő volt a dealer...:)
Ehez a csomaghoz is így kellene hozzájutni. Egyedül őnekik adja ki a vodafone a percdíjakat. Nem értem miért van így, de mindegy. Nem a suliból tudok róla egyébként de már le is szarom.
Szerintem átmegyek Select-be.
Most hogy vágom a percdíjakat:
éjjel-nappal: 23,75/perc
sms: 18,75
alapdíj: 1000FT nem lebeszélhető
Kötelező CUG opció 500FT
CUG - szinteén ilyen előfizetéssel rendelkezőket 7,5FT-ért hívhatom...
Sztem nem olyan kedvezméyes, bár 10másodpercenként számol...

Na ez ez legyen a vége...
Sok PHkedvenc gyűjti a rohadt hozzászólásokat...
ezaz.
Értelme is legyen legközelebb

(#11) georgeeboy válasza zopet (#10) üzenetére


georgeeboy
tag

Újabb infó?
''Most hogy vágom a percdíjakat:
éjjel-nappal: 23,75/perc
sms: 18,75
alapdíj: 1000FT nem lebeszélhető
Kötelező CUG opció 500FT'' akkor ezek ennek a csomagnak a díjai? Bruttó nettó?

::Ez van...::

(#12) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Héé emberek relax!
A topiknyitó valószínüleg nem vodafone márkaüzletben hanem ''csak'' egy szerződéses boltban kérdeztem meg a tarifát. Ott valóban nem tudják megmondani a spec. díjcsomagok árait. Csak a márkaboltokban. Sőt asszem ilyen spec csomagot is csak ott lehet kötni. Bár az utóbbiban nem vagyok biztos.
Szal, nem kellene egyből nekiesni a topiknyitónak. ;)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#13) aXXon válasza georgeeboy (#11) üzenetére


aXXon
senior tag

azok a select percdijai

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14) georgeeboy válasza aXXon (#13) üzenetére


georgeeboy
tag

akkor viszont nem értem , mert nekem select van, de annak a percdíjai nem ilyenek, hanem: [link]
nem tudom honnan szedi ezt

::Ez van...::

(#15) zopet válasza aXXon (#13) üzenetére


zopet
tag

a selectnek mások a percdíjai

(#16) zopet


zopet
tag

Grafiqsnak lehet igaza, mert fogalmam sincs hogy ez ''milyen üzlet hivatalosan'', nem tudom mit adhatnak ki, stb.
Az biztos hogy ezt kiadták, percdíjakat nem mondtak (nem tudtak), nekem a haverom dolgozik bent, ő ajánlotta, megbíztam benne és ennyi. Az ügyfélszolgálaton meg tudták mondani a percdíjakat és így jó.
Meglátom milyen lesz az első pár számla és majd eldöntöm hogy marad-e!
Az biztos előnye, hogy 10 másodpercenként számláz. Az SMS is olcsó, csak nem lebeszélhető az alapdíj, ami valójáában így máár 1500FT-ra rúg.
Na mindegy azért kösz.

(#17) tsabo84 válasza zopet (#16) üzenetére


tsabo84
csendes tag

Nálunk itt volt Gödöllőn az egyetemen a vodafone egy képviselője bemutatni ezt a csomagot. Itt van a kezemben a papír amit adott:

Előfizetési díj: 1000 Ft (100%-a lebeszélhető)

Alap hívási díj:
saját hálózatban minden időben 23,75 Ft
hálózaton kívül minden időben 23,75 Ft

Csoporton belüli hívás opció havi díja 500 Ft
Csoporton belüli hívás, minden időben 7,5 Ft

SMS 18,75 Ft

Csak hogy a fontosabbakról ejtsek szót. Az opció nem kötelező természetesen, csak egy lehetőség... Ja, és még valami: A hívások 30 másodpercenként kerülnek számlázásra.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#18) aXXon válasza zopet (#15) üzenetére


aXXon
senior tag

Szerintem átmegyek Select-be.
Most hogy vágom a percdíjakat:

éjjel-nappal: 23,75/perc
sms: 18,75
alapdíj: 1000FT nem lebeszélhető
Kötelező CUG opció 500FT
CUG - szinteén ilyen előfizetéssel rendelkezőket 7,5FT-ért hívhatom...
Sztem nem olyan kedvezméyes, bár 10másodpercenként számol...


en csak ebbol a szosszenetbol gondoltam, hogy ezek a select percdijai, de ezek szerint felreertettem valamit nem picit :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19) aXXon válasza tsabo84 (#17) üzenetére


aXXon
senior tag

es csak a felsooktatasban reszesulok vehetnek ilyet?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#20) georgeeboy válasza tsabo84 (#17) üzenetére


georgeeboy
tag

ilyenformán jobb ez mint select sztem, olcsóbb az sms, fele számlázási alap

::Ez van...::

(#21) georgeeboy válasza aXXon (#18) üzenetére


georgeeboy
tag

nyugi nem csak te :DDD

::Ez van...::

(#22) aXXon válasza georgeeboy (#21) üzenetére


aXXon
senior tag

:))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#23) tsabo84 válasza aXXon (#19) üzenetére


tsabo84
csendes tag

A nőci mutatott egy listát azon fel voltak sorolva azoknak a felsőoktatási intézményeknek a nevei amelyeknek a hallgatói vehetnek ilyen csomagot. Szóval kérdésedre válaszolva: igen, csak egyetemi vagy főiskolai hallgatók vehetnek (kell iskolalátogatási igazolás is). De vetesd meg a szomszéd sráccal. :)

(#24) LuckyL válasza tsabo84 (#23) üzenetére


LuckyL
őstag

azt nem tudod véletlenül, hogy akinek van másik vodás előfizetése, az átmehet-e ilyen csomagra?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#25) LuckyL válasza LuckyL (#24) üzenetére


LuckyL
őstag

ja és persze felsőoktatásban tanulok...

cryptot minden termékemért elfogadom

(#26) sbazsi válasza tsabo84 (#23) üzenetére


sbazsi
veterán

És minden intézmény rajta van a listán, vagy bizonyos egyetemek/főiskolák hallgatói készülhetnek a perre hátrányos megkülönböztetés miatt? ;]
Jogi karosok előnyben! ;]

(#27) evR


evR
aktív tag

engem is érdekelne ez a díjcsomag a 30mp alapú számlázás miatt.. na most én felsőoktatásban tanulok, van vodas előfizum, de select... lehet váltani erre???

[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#28) zopet válasza tsabo84 (#17) üzenetére


zopet
tag

Én ugyanezekről a percdíjakról tudtam, de mikor kötöttem egyedül annyit dobott ki a boltban a számítógép, mint infót, hogy 10mpenként számol.... de 30mp is jó sztem.
Ha pedig tényleg lebeszélhető az ezres akkor kurvajó, bár az ügyfélszolgálaton nem ezt mondták... :(
Sterintük a CUG is kötelező..


[Szerkesztve]

(#29) szutyok897


szutyok897
csendes tag

Van ennél lényegesen kedvezőbb nem publikus csomag is a vodafonenál!
Ha van bármi játék, amin nyerhetsz a voda honlapján játsz, és add meg a mail címed, hoyg értesítsenek a további akciókról, ajánlatokkal megkereshessenek. Minden ismerősöm aki ezt megtette megkapta a speciális ajánlatot.
2500 havidíj, az egész lebeszélhető 1 mp alapon, a percdíjak bruttó 15-45 Ft, attól függ mikor és hová, 20 sms ingyen fölötte 25 ft körül.

(#30) aXXon válasza szutyok897 (#29) üzenetére


aXXon
senior tag

nem talalom

szerk: biztos tuti az info, ha csak ezert a hozzaszolasert regiztel... :) ezt beszoptam :D

[Szerkesztve]

szerk2: jaaa most latom a kulcsszo, a HA VAN :DD most eppen nincs :(

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#31) adalbert1


adalbert1
veterán

Nem lehet vhonnan megtudni, hogy melyik felsőoktatási intézmények diákjai köthetik ezt a csomagot?

(#32) zfarkas


zfarkas
senior tag

1. Nappalis PhD hallgató is igénybe veheti a kedvezményt?

2. A Select havidíja is lebeszélhető?

Raw Dark Pure

(#33) szutyok897 válasza aXXon (#30) üzenetére


szutyok897
csendes tag

tuti az info, ilyen előfozetésem van, és egy munkatársamnak is!
én már vagy 2 éve játszottam valamit, vagy töltöttem ki valamit talán papíron. tavaly nyáron hívtak fel, nem emlékeztem mit töltöttem ki, de megkérdezték küldhetnek-e egy tájékoztatót postán. Megengedtem, és ez lett belőle.
Egy munkatársam november-december környékén töltött ki valamit a honlapon (valami utazást, meg pár telefont lehetett nyerni), és karácsony körül vett új előfizetést. de közben nyáron is volt hasonló úgy emlékszem.
nem néztem a voda honlapját, így nemtom most is van-e ilyen, de gondolom ha épp nincs is, előbb utóbb biztos lesz.
Szóval érdemes időnként ránézni a honlapra, és ha van ilyen megadni a címed (egyébként én is utálom ezeket, mert utána nem bírok a spamekkel) ez az egyetlen, ahol eddig hasznát láttam.

(#34) aXXon válasza szutyok897 (#33) üzenetére


aXXon
senior tag

innentol naponta nezem a voda HP-t :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35) shev7


shev7
veterán

Felhivtam az ugyfelszolgat, es hat ez egy vicc. Azt mondta, hogy latja, hogy letezik ez az elofizetes, de nem publikus az informacio, es bovebb felvilagositast csak akkor tud adni, ha en a flotta tagja vagyok mar :F Kerdeztem, hogy mi kell ahhoz, hogy a tagja lehessek, erre azt mondta, hogy ez sem publikus informacio, de mondott egy nevet, hogy o a kapcsolattarto. :) A kapcsolattarto telefonszama nem publikus. :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#36) tsabo84 válasza LuckyL (#24) üzenetére


tsabo84
csendes tag

Szerintem át lehet váltani simán... De a vodás ügyfélszolgálat okosabb nálam :)

(#37) tsabo84 válasza sbazsi (#26) üzenetére


tsabo84
csendes tag

Nemtom melyek vannak rajta, csak a sajátomat néztem, az meg rajta volt ;]

(#38) tsabo84 válasza shev7 (#35) üzenetére


tsabo84
csendes tag

Nekem a vodás nő adott egy telószámot, de ő csak a gödöllői vodának az ügyintézője, vagy képviselője, vagy mi a szösz. Lehet hogy a helyi voda-boltban nem tudnak erről a diákflottáról, mert azt mondta, hogy ha érdekel, akkor őt hívjam...

(#39) zabla válasza tsabo84 (#38) üzenetére


zabla
aktív tag

nemtod hogy hívták a csajt? lehet hogy benézek valamikor a boltba és rákérdezek
esetleg számot tudnál adni?

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#40) tsabo84 válasza zabla (#39) üzenetére


tsabo84
csendes tag

mail ment...

(#41) georgeeboy válasza shev7 (#35) üzenetére


georgeeboy
tag

;] dettó ugyanez... Mondjatok valamilyen új infót

::Ez van...::

(#42) Vikingboy


Vikingboy
csendes tag

Üdv!

Valaki tudja,hogy a köztisztviselöknek vagy egészségügyi dolgozóknak van-e a Pannonnál valamilyen kedvezményes tarifacsomag???

(#43) zfarkas


zfarkas
senior tag

Van valami újabb infó?

Raw Dark Pure

(#44) georgeeboy válasza Vikingboy (#42) üzenetére


georgeeboy
tag

még a tekkósoknak is van :Y

::Ez van...::

(#45) #32577792


#32577792
törölt tag

a vodkának vannak ilyen flottás csomagjai, amiről én tudok: kormányzati ( önkormányzat és intézményei), polgárőrség, otp.
nekem az első kategória - iskolai vagy közalkalmazotti- van. nettó 1800Ft/ hó, teljesen lebeszélhető, mp alapú, 375 ft zárt csoport kedvezmény ( 0Ft/perc), 20 SMS ingyen, bla-bla-bla..
percdíj, most 20 ft körül- pontosan nem emlékszem, mert van valami 5% egyéb kedvezmény, tehát nem több ennél
ügyfélszolgálatnál nem adhatnak infót ezekről a díjcsomagokról, csak a kapcsolatartó nevét adják meg, esetleg az elérhetőségét.
viszont a számlázásuk az utóbbi időben maga a káosz!
ha valaki nem fizet, elvileg az egész csoport szív miatta. nálunk legalábbis, nem névreszóló a számla, hanem az oktatási intézmény nevére.

(#46) shev7


shev7
veterán

És valaki egy koapcsolattarto nevet/telefonszámot/emailt tudna küldeni? (BME-s vagyok ha ez számít valamit) AZ vicc, hogy az ügyfélszolga csak egy nevet mondott...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#47) zfarkas válasza shev7 (#46) üzenetére


zfarkas
senior tag

Nekem egy ELTE IK-s kapcsolattartó kellene... Köszi.

Raw Dark Pure

(#48) zfarkas válasza #32577792 (#45) üzenetére


zfarkas
senior tag

Mit értesz azon, hogy az egész csoport szív miatta?
A számlát azért a saját nevedre és címedre kapod, nem?

Raw Dark Pure

(#49) net84 válasza zfarkas (#48) üzenetére


net84
őstag

a flotta csomagnál 1 számla van (nemtom, hogy ez mennyire tér el az önkormányzati és egyéb csomagoknál), csak van egy lebontás, hogy melyik szám mennyit telefonált és mennyit fizet...
nálunk a Párom megkapja a számlát, és minden az Ő nevére szól, még az én szla-m is
és természetesen sem a percdíjak, sem maga az előfizetés nem publikus, de a voda boltba egyébként meg tudják nézni, mert a rendszerben minden előfizu fentvan (az mástészta, hogy nem adhatja ki, csak olyannak, aki ezzel a csomaggal rendelkezik)
bruttó 2400+360 a havidíj+opcódíj
erre jön rá 13% kedvezmény (ez ha minden igaz, a nettóra)
20 ingyen sms és egymás között full ingyenes
pl ez sem nyilvános csomag, az ügyfélszolgálatis alapban annyit lát és mond, hogy bónusz csomag, a számlán meg már teljesen más...


[Szerkesztve]

Read only...

(#50) #32577792 válasza zfarkas (#48) üzenetére


#32577792
törölt tag

nem saját névre, minden szám önálló melléklettel és részletezéssel, de nem saját névre. egy cskket kell befizetni.
ha valaki nem fizeti, akkor az egész csoport letiltásra kerül, vagy a csoport kifizeti a nemfizető helyett. a vodkát nem érdekli a részlet, hanem az egész ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.