Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  VIVA+ a magyar zenetévé (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) danteshell


danteshell
aktív tag

www.index.hu
Megéri megnézni.
Már alig vártam, hogy valaki leégesse már ezeket az öntelt majmokat. És a Tilos nem kap frekvenciát? Hogy van ez???? :)-='' :) :) :)

7447 óta folyamatosan...

(#2) Dorian


Dorian
félisten

Igen, megérdemelték, nagyon nagy arcuk van (volt?)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3) Husky


Husky
aktív tag

Nem igazán értem ezt az egészet... Szintén az indexen volt ma, hogy milyen gáz hogy olasz focisták örömlányokkal ''buliztak'' a meccs előtt... Mér'? Nekik nem szabad? A focisták szakmájukból adódóan nem lehetnek prostikkal egy szobában?
A + műsorvezetői genetikailag olyannak vannak kitenyésztve hogy nem tudnak káromkodni? .. És ha valamelyikük káromkodik / valami hülyeséget mond, az már baj? Nekik nem szabad?
Tudom, magyar ember már csak ilyen... magyar ember röhög azon ha más esetleg hülye picsának titulál egy ártatlan járókelőt, mert magyar ember ilyent természetesen nem csinál. Sem kamera előtt sem kamera mögött... Eh... Egen, a műsorvezetőknek tényleg nagy a pofájuk, de - mint a felvételekből is kiderül - teljesen ''átlagos'' emberek...

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#4) Husky válasza Husky (#3) üzenetére


Husky
aktív tag

Velemenyem visszavonva. Szoltak, hogy nem neztem vegig azt, amelyikben balazs a teltkarcsu lannyal ''beszelget''... :(

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#6) McJames


McJames
senior tag

Nem védhetőek, mert hülyeséget csináltak.
A Balázs névre hallgató ''műsorvezető'' dolgában no comment. Nem oda való, na... Hogy hova, azon neki kellen elgondolkodnia - ha képes erre.
A többiekről:
Az szinte biztos, hogy aki a szolgáltató szektorban, emberekkel dolgozik, az sok hülyeséget tapasztal. Ezt kezelni tudja, és hát kell is - ez a dolga -, de néha-néha kifakad mindenki.
Erre mondták sokan, hogy ''de hát kamera előtt?!''. Eeegen, csak hát nekik a kamera olyan megszokott dolog, mint a levegővétel.
Ép ésszel gondolkodva nyilvánvaló, hogy a felvételek ezen részeit nem a nagyközönségnek készítették, és meg is kellett volna semmisíteni, ha már ''elkövették''.
Vajon aki közzétette, annak mi volt a valós szándéka?

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#7) Sihto


Sihto
csendes tag

HI, szerintem teljesen jogos lenne, ha Balazst kirugnak, vagy o hagyna ott a ceget (gyakorolna egy kis megbanast), mert sajnos tenyleg igaz, amit lattunk, sajnos en mar lattam oket eloben is, es hat valami hasonlot tapazstaltam, de persze azota is terjesztem, hogy mekkora bunko ez a Balazs,de semmi hatas, hat most mar van, nem mintha orulnek, de ugy erzem, aki ilyen, hogy a sajat kedvere hasznalja ki a media altal adott hatalmat, az +erdemli, hogy el is vegyek tolle es egesz elteben atkozza azt a vagot, vagy vki mast, aki kicsempeszte az anyagot, es sajnalja az elcseszett eletet, - es remelem senki sem akarja vedeni, mert ha valakit vedeni kell az a tobbiek, de nem o, :(((((

(#8) Eyeball


Eyeball
csendes tag

Én perpillanat nem sűrűn nézem ezeket az önelégült majmokat, de amit látok az kész röhely..

Télleg ennyire el vannak szálva maguktól, vagy ez csak optikai csalódás..?

(#9) asterx válasza Eyeball (#8) üzenetére


asterx
csendes tag

Másrészt viszont egyre jellemzőbbek az olyan műsorok a TV-kben, amikben cél az emberek szopatása. És közönségük is van. (lásd Big Brother őrület)
Az meg már más lapra tartozik, hogy a felvételek néhol nem is kicsit manipuláltak. Gondolok itt Zsu böfögésére, ill. Philip beszólása a nézők lesz...-ról. Ez utóbbi szerintem élőbe is lement, mert mintha emlékeznék egy ilyen szövegre. Éppen élőben bénáztak valamit és arra volt ez a reakció. Pl. látható, hogy ez nem egy rendes hanem egy kézi amera felvétele (tehát a másikról akár mehet is az adás). Ill. egy két olyan finomság, hogy egy-egy megjegyzés inkább mintha önmaguknak szólna.
Meg mi ugye a kamera egyik oldalát látjuk. Ki tudja mivel ökörködnek mögötte közben, hogy mondjuk bakizásra bírják az aktuális szereplőt.
Ha meg nincs erre a stílusra kereslet, miért töltötték le annyian a videókat? Asszem te is meglepődnél, ha a pap azt mondaná neked, hogy azért dugja meg minden nap a szomszédasszonyt, hogy tesztelje bűn-e még a paráznaság.
Persze szvsz, úgyhogy állok elébe minden kígyó-békának ... :D

Minden túlsó parttal szemben megtalálod az innensőt.

(#10) McJames válasza asterx (#9) üzenetére


McJames
senior tag

Egy lökött kollégám mondta a főnökünknek hótt' komolyan, hogy:
''Hmmm... Ha innen nézem, innen van. Ha onnan nézem, akkor meg onnan...''
Iszonyúan blőd, de vitathatatlan... :DD

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#11) Mot


Mot
csendes tag

Gyomorforgato, hogy mekkora bunkok. Foleg Balazs. De az <aranyos< Lilu se semmi, amikor a felvetel vegen beint a kedves nezoknek. Na mindegy nem reszletezem, Hanyadek...

(#12) guest


guest
veterán

a VIVA+

prohardver vendég

(#13) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nem tudom már mi volt annak az adásnak a neve anno a Z+-on, amelybe jó parasztosan kajált egy rocker egy meghívott vendéggel, őszintén, semmi megjátszással. Hát vége is lett (azaz előbb valami nyálas b*zira cserélték a srácot, az meg tönkretette a műsort). Azóta elekrülöm azt a csatornát. Csak techno-rave-anyádkínnya, semmi rock vagy hasonló (na jó: ritkán, tévedésből). Kinek jó ez????

(#14) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Láttam a videókat, 2 etalon van: Alex fingot gyújt, és Zsu, amikor ''...ezért gondoltam, küldök nektek 1 kis [rohadtnagy böfögés, kezeket odatéve a száj elé] meleget. ...''.

(#15) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Honnan lehetne most letölteni a videót? Nem találom sehol! :O

(#16) Shim válasza Apollo17hu (#15) üzenetére


Shim
őstag

Szintén nem találom! Segítség!:O

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#17) KovacsUr válasza Shim (#16) üzenetére


KovacsUr
addikt

Régen volt már ez... hátha valakinek CD-n megvan, vagy KaZaA-n, ilyesmin próbálkozhattok

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#18) Shim válasza KovacsUr (#17) üzenetére


Shim
őstag

Hejj! Ténleg! Csak most nézem a dátumot: 2002! Akkor marad a Kazaa
Azért thx kovácsur

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#19) localhost válasza Shim (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Esetleg keress rá a google-vel.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Azaz igazság, h régen nekem is megvolt, csak azóta eltelt már 1-2 format, és most kéne egy havernak. A Google-találatok mind nem létező linkekre mutattak, a KaZaA pedig nem talált használható fájlokat. :O
Aki időközben megtalálná, kérem kopizza be a linket! Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  VIVA+ a magyar zenetévé (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.