Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vista x64 shared system memory para (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) y_ooo


y_ooo
csendes tag

Hali!

Az lenne a problémám hogy van egy gépem, Asus p5kc , q6600as proci, 2giga memó, His HD3850 es 256MB-os vga-m. UT3 kapargat egy nagyobb pálya elején, be-be töltögeti, de idővel elfogy a vga memória vagy miafranc és elkezdi kaparni a rendszer ramot. Ekkor játszhatatlanná válik a játék... no meg a többi... crysis, miegyéb, újabb több ramot igénylő játékok. Arra gyanakszom hogy a shared system memory lesz a hunyó ami egyébként 767MB a dedikált video memória pedig 256, mert ugye a vga-nak annyi van. Ennél fogva a DirectX 10, azt írja hogy a teljes videó memóriám mérete 1023. Érdekesség: Tesómnak ugyanilyen alaplappal, processzorral, memóriával, vinyóval, kivéve videókártya más Nvidia 8600gts 256mb, neki semmi probléma. Sőtt neki eggyáltalán nincs olyan hogy shared system memory, még dedikált se, az is N\A. Csak total ami 256... :((( Nos? ilyenkor mi tévők legyünk?!! Agyamra megy már.. pár hete már ezen kínlódok :)) Felhívtam a Aliens Computers-et is akitől van a masina, na persze hogy semmitsetudnak :). Pedig elég idegen az a kiszolgáló kölék is ám. Úgy bólogat mintha 30hz-en menne.

PLZ vmi tippet, nekem több nincs...

[ Szerkesztve ]

(#2) conair válasza y_ooo (#1) üzenetére


conair
tag

Tedd fel a legújabb catalystot. Ha ez sem segít format, xp on...

Az ember annyit ér, mint az adott szava.

(#3) Thrawn válasza y_ooo (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Hali!

Van Vista topik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topicot zárom, az imént említett Vista topicban lehet folytatni.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vista x64 shared system memory para (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.