Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kékben nagyon jól néz ki.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) viragdani01 válasza Graphics (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nekem a Samsung Galaxy Alpha jutott róla eszembe, abból volt hasonló színűm.:)

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#3) Draun01


Draun01
tag

Kár hogy nem maradtak meg a tavalyi méretnél, az a 6.28" kijelző pont jó lenne.

Pixel 6a

(#4) Izland`


Izland`
tag

Lehet még adnék is egy esélyt a márkának, ha az Asus nem mutat valami extrát a következő hónapokban..de ameddig mindegyik telefonjuk lekerekített kijelzős, addig nem fogok Motorolát vásárolni. :B

(#5) mrmft válasza Izland` (#4) üzenetére


mrmft
senior tag

Egyet ertek, ezeket a lekerekitett kijelzoket el kellene felejteni....

(#6) TechMagneTic válasza mrmft (#5) üzenetére


TechMagneTic
tag

Én meg szeretem és most is az van (Mate 20 Pro) nah' bumm. :))

(#7) Izland` válasza TechMagneTic (#6) üzenetére


Izland`
tag

A dizájnon kívül nem hiszem, hogy bármilyen plusz dolgot ad a napi használatban a számodra.
Gyártói részről tök jó dolog viszont, mert normális védelem híján nagyobb eséllyel sétálsz majd be kijelzőcsere miatt hozzájuk.

(#8) TechMagneTic válasza Izland` (#7) üzenetére


TechMagneTic
tag

1. Azért csak eldönthetem, hogy nekem milyen pluszt ad hozzá ami teljesen mind1, hogy design vagy funkció.
Neked miért fáj ennyire, hogy valakinek tetszik?
2. ShieldUP fólia van rajta több mint 2 éve és köszöni szépen jól van pedig esett már többször is. Ha meg törik akkor mi van? Max kicserélem, ennyi.
15 éve telefonboltban dolgozom és 10 éve javítok.... Max kicserélem, ennyi.
De nem hinném, hogy a hajlított kijelző miatt sérülékenyebb lenne... ez szimplán tévhit... Hidd el.. járt már a kezemben több ezer telefont.

(#9) Izland` válasza TechMagneTic (#8) üzenetére


Izland`
tag

Nagyon morci vagy, pedig nem volt célom felhúzni.

Egyébként miről is beszélsz? :DD
Onnan indultunk, hogy annyit írtam, hogy ameddig lekerekített kijelzőkkel gyárt telefont a Motorola, addig nem fogok tőlük telefont vásárolni. Majd
mrmft fórumtársunk leírta, hogy szintén nem szereti az ilyen kijelzőket, erre pedig bummoztál egyet.. :C

Egyébként nem értek veled egyet, a józan paraszti ész is azt diktálja, ha egy kijelző lekerekített, nagyobb eséllyel fog törni, hogyha kiesik a kezedből, mintha az "oldala" mondjuk fém lenne üveg helyett. Ha van erről statisztika, teszt, hogy nem így van, akkor azt elfogadom, de a "trustmebro" nem valami meggyőző érv. :))

Használd egészséggel a mobilod, nekem továbbra sem kell lekerekített kijelző. Erről szólt a diskurzus, hogy ez csak egy dizájnelem, ami inkább hátrányokkal jár, mint előnyökkel szerintem.

(#10) ghiottone válasza Draun01 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
A sima 40-es ugyanekkora, így azt a méretet kellett volna meghagyniuk ennél is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

PANTONE Caneel Bay színben nagyon bejön. Dimensity 7030 lett a SoC GSMArena szerint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.