Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) salaxx


salaxx
tag

hi mindenki
na szóval az a helyzet, hogy vidókat tartalmazó könyvtár esetén akármikor pl: total commanderben vagy bármilyen prog fájl megynitás ablak ''nyílása'' esetén az esetek 85 százalékában 6-8 másodpercre ''megáll a gép'' + homokóra és utána megy minden tovább.....bsplayer is file megnyitása esetén ugyanennyit tököl kb

Megcsináltam ami misterXP-ben van regmódosítás avi fileok kezelésének gyorsítására, de nem segített...egyébként nem csak avinál, hanem pl mpg-nél is csinálja

Mitől lehet ez illetve mi lehet a megoldás plz help (memtestet futtattam...nem talált gondot+norton 2004 szerint vírus sincs) Plz help mert már rohadtul idegesítő...

(#2) eziskamu


eziskamu
addikt

Lehet hogy valamelyik lejátszóprogi, vagy kodek pakkal feltelepített hülyeség nézegeti a filmeidet :D ,(esetleg valami spyware?). Más tippem most nincs.

(#3) moonman


moonman
titán

codecpack fájlrendszer-nézegetéssel? :U

ha antivirust kilövöd, ugyanígy viselkedik? nagyméretű állományoknál rosszul beállított víruskergető okozhat ilyen késést.

(#4) Flashy


Flashy
veterán

asszem a windowsnak is van valami ilyen featureje amit ki lehet kapcsolni hogy necsinálja. tweak progik szokták ismerni a titkát.

(#5) eziskamu


eziskamu
addikt

Én konkrétan, vagy valami lejátszóprogira, vagy kémprogira gyanakszom, de az lenne az igazi, ha jönne pár okosabb gyerek, aki segítene.

(#6) Bash válasza salaxx (#1) üzenetére


Bash
őstag

Milyen codecpack-ot raktál fel?

http://bashtravel.com/

(#7) moonman válasza salaxx (#1) üzenetére


moonman
titán

ja még egy kérdés: mappanézet klasszikus vagy az új, betekintős? mert akkor persze, hogy beleolvas a miniatűrgyártáshoz...

(#8) salaxx


salaxx
tag

ok egy másik fórumon írták hogy tuti norton 2004 és tényleg ha nincs autprotect akkor nem csinálja...de régen azzal sem csinálta...mind1 lehet hogy csak vmelyik frissítés óta

(#9) moonman válasza salaxx (#8) üzenetére


moonman
titán

szerintem ha klasszikus mappanézetben vagy, nem csinálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.