Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) cof válasza Aureal (#4050) üzenetére


cof
veterán

FFmpeg: [link]

Kicsomagolod, aztán bin mappába tetszőleges akarmi.bat file, tartalma:

ffmpeg.exe -i https://c402-node62-cdn.connectmedia.hu/1005/198e90cc23a0fc52597d5815aca5cdf6/5b69d9db/01.m3u8 -c copy iptv.ts
PAUSE

A link nem tudom meddig lesz jó, a token miatt, de firefox/chrome fejlesztői lehetőségek, szokásos hálózat fül szűrés m3u8-ra.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#4052) Aureal válasza cof (#4051) üzenetére


Aureal
senior tag

Kösz, próbálom... (mondjuk a cocka svájci bicskáját a streamlinket is kettéharapta a vírusírtóm, ...meglátjuk!)

Esetleg ha párhuzamosan fel tudnád Te is venni a fenti műsort, az se lenne rossz, de azért kísérletezem én is.

[ Szerkesztve ]

(#4053) Aureal


Aureal
senior tag

Megcsináltam a dat fájlt az írt tartalommal a bin mappába, elindítottam az ffmpeg.exet felvillant egy dos ablak és semmi más nem történt. Ha cmd-vel indítom konzolban, akkor nem értelmezi a dat fájlt. :F

[NULL @ 0000000000318340] Unable to find a suitable output format for '1.dat'
1.dat: Invalid argument

[ Szerkesztve ]

(#4054) cof válasza Aureal (#4053) üzenetére


cof
veterán

.bat kellene nem .dat. [link]

A kiterjesztés is azért .ts mert ez az eredeti videó is. MKVtoolnix-el szoktam utána -mkv-ba tenni. Bár nem hiszem, hogy baj ha egyből .mkv-ba mented, hátrány itt ugye, hogy nem látod az élő képet, szóval érdemes ráhagyni pár percet. Felvenni sajnos nem tudom, a virágboltba is csak SD-ben találtam meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#4055) Aureal válasza cof (#4054) üzenetére


Aureal
senior tag

:W :W :W :R viszont így se csinál semmit, hogy indítsam és állítsam le?

[ Szerkesztve ]

(#4056) cof válasza Aureal (#4055) üzenetére


cof
veterán

Ilyesmit kellene láss [kép], akkor tölt. Ha jó FFmpeg-et szedtél le 64 bit-es windows [link], kicsomagoltad a zip-et pl. asztalra, az általam küldött letoltes_iptvstream.bat-ot bemásoltad a bin mappába, ezzel indítod. Letöltés megszakítása, meg egyszerűen csak bezárod a cmd ablakot.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#4057) Aureal válasza cof (#4056) üzenetére


Aureal
senior tag

Ok, stimt, megy de úgy megzavarodtam a siettségben, hogy csak kapkodtam össze-vissza. :R

(#4058) pungora96


pungora96
tag

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra és láttam, hogy a streamekből való rögzítés is téma volt. Még réggebben írtam egy programot direkt erre, gondoltam megosztom veletek. Egyszerre több helyről, időzítve is tudtok felvenni, meg tudjátok nyitni a streamet.

Link: https://mega.nz/#!gsAVAAKY!vhvCIL4F5dvmQXMNWTCL1fLOCX8N6tzniyGcJBxt3GA

Ha esetleg a stream megnyitásakor nem lenne hang, csináltam hozzá egy fixet is. (Nálam Win7-en fordult elő)

Link: https://mega.nz/#!1woh2B7b!7F_6fGI5A4R08vXurmGJDYj5QK0k489xO4l5nMpxPok

[ Szerkesztve ]

(#4059) Aureal válasza pungora96 (#4058) üzenetére


Aureal
senior tag

Zsííííír!!! :K :R

(#4060) Aureal válasza cof (#4056) üzenetére


Aureal
senior tag

Azért a felénél ezzel is megszakadt. Nem tudom nem-e a nagy fájlméret volt neki gond?

(#4061) cof válasza Aureal (#4060) üzenetére


cof
veterán

Én eddig 2 órát vettem 720p-t folyamatosan. Nem volt probléma, valami hibaüzenet volt? Azért tettem bele a bat-ba a PAUSE-t, hogy ne zárja be az ablakot ha elszáll, lehet a szerver dobott le, a link még él, vagy a vasad nem bírta esetleg.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#4062) Aureal válasza cof (#4061) üzenetére


Aureal
senior tag

Volt hibaüzenet, csak már nem emlékszem mi. Viszont mikor észrevettem utána folytatta. Olyan 8-10 perc tuti kimaradt közben. :Y

(#4063) gojko.m válasza pungora96 (#4058) üzenetére


gojko.m
senior tag

Köszi, hogy megosztottad velünk. Felvételek időzítéséhez nagyon hasznos kis program. :R

Esetleg, egy következő, továbbfejlesztett verzióba belekerülhetne a youtube élő adások rögzíthetősége is.

(#4064) granini


granini
őstag

Sziasztok,

szeretnék segítséget kérni.

Az "[Én vagyok itt 2018.08.08-i adás]"-át próbálnám letölteni de Médiaklikkről nekem sehogy sem sikerül. Ha valakinek van rá módszere kérem ossza meg, vagy töltse le legyenszíves és tegye fel nekem valamilyen emészthető 720p/1080p formátumban (mkv, wmv, avi bármi jó..) google drive-ra vagy bárhova ahol le tudom tölteni.

Nagyon köszönöm előre is! Sógorom szerepel benne, szeretném megőrizni az utókornak :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#4065) dh66e válasza granini (#4064) üzenetére


dh66e
veterán

GetThemAll-t töltsd le,abban kiválaszthatod a legnagyobb minőséget myomsz egy record-ot és meglesz a családnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#4066) granini válasza dh66e (#4065) üzenetére


granini
őstag

Nem sikerült.. és Firefox Quantum nem támogatott ennél a pluginnál.. meg vagyok lőve első körben..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#4067) cocka válasza granini (#4066) üzenetére


cocka
veterán

Na jó akkor leszedem neked, csak várd meg! :)

(#4068) dh66e válasza granini (#4066) üzenetére


dh66e
veterán

(#4069) cocka válasza dh66e (#4068) üzenetére


cocka
veterán

lassú vagyok.. Feltöltés közepén járok, mert az nálam sok idő. Most mi legyen?

(#4070) dh66e válasza cocka (#4069) üzenetére


dh66e
veterán

Bazz,,,,,,most olvasom hogy Te is leszeded neki,ne haragudj :R

A feltöltés nálam sem olyan gyors kb 5-10 perc egy ilyen méretű fájlnál-wifin.

[ Szerkesztve ]

(#4071) granini válasza dh66e (#4068) üzenetére


granini
őstag

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! :R
Töltődik.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#4072) cocka válasza dh66e (#4070) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Nekem wifin gyorsabb, de az ok nem tartozik a tisztelt publikumra.

(#4073) Aureal válasza granini (#4071) üzenetére


Aureal
senior tag

Youtube-dl GUI-t használd ha vmivel ki tudod nyerni hozzá az m3u8 playlistet a Mediaklikkről!
Nekem abban normálisan szedi a műsorokat, még a GetThemAll 5 percenként csinált fél perces csúszásokat az adásban úgy hogy kimaradtak részek. Szar a letöltője,ha nem találja a következő video chunkot, szarik rá és és úgy fűzi hozzá a többit. A Youtube-dl GUI meg kivárja hogy lejöjjön a sorszámilag következő chunk... (ha ezt érted így?).

[ Szerkesztve ]

(#4074) Grenade


Grenade
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérek, hogyan töltsem le ezeket a linkeket [link] [link]

Köszönöm!

(#4075) cocka válasza Grenade (#4074) üzenetére


cocka
veterán

[link]

[link]

Sorrendről fogalmam sincs, ugye nyíllal töltődik le.

(#4076) Grenade válasza cocka (#4075) üzenetére


Grenade
csendes tag

Köszönöm!

(#4077) tusk3n


tusk3n
újonc

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehet letölteni a mediaklikk-en lévő olyan videókat, amelyek elején egy kb. 1 MB-os 3 mp-es rész van, és csak annak lejátszása után töltődik be a rendes, több órás videó? Bárhogy próbáltam, mindig csak a 3 mp-es részt sikerült leszednem, ilyen típusú videóra gondolok: [link]

Több videóról lenne szó, úgyhogy a letöltés menete érdekelne, nem ez a konkrét belinkelt videó.

(#4078) Krystal_s


Krystal_s
addikt

A Scribd oldaláról szeretnék egy könyvet letölteni. Saját lejátszót használ, de a netes leírások szerint .pdf-ben letölthető valahogy regisztráció nélkül is. Alapból, csak pár oldalt enged megjeleníteni a könyvekből. Az a gond, hogy 30 napig ingyenesen lehetne ott bármit megnézni, de az ingyenes reghez bankkártyát kér és nekem most nincs.
Nem tudna valaki segíteni? :U
(sajnos sehol máshol nem találtam meg :( )

[ Szerkesztve ]

(#4079) Aureal válasza Krystal_s (#4078) üzenetére


Aureal
senior tag

Mondjuk mi köze a video streamekhez nem tudom, de...

Ingyen regihez hogy kérhet bankkártyát???
Én már regiztem úgy, hogy 10minutemail-en gyorsan egyfiktív cím, ezt megjegyeztetem a belépési adatokkal a böngivel, utána folyamatosan be leszek jelentkeztetve ha a Scribdre lépek.
Aztán feltöltök egy tök mindegy milyen doksit a Scribdre és egy fájlt máris ingyen letölthetek érte. Nem nagy etvasz.
De amúgy mi volna ami kellene?

(#4080) Krystal_s válasza Aureal (#4079) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, tudom nem konkrétan videó :B ,de ugyanolyan művelettel, forráskód kiolvasással lehetne lementeni, mint egyes videókat. A választható topikok közül még ide illett a legjobban a kérdésem és itt vannak hozzáértő emberek.
Ezt a trükköt olvastam sok helyen, hogy doksit kell feltölteni aztán lehet lementeni, de állítólag csak dokumentumokkal működik. Kipróbálni nem tudtam, mert nem tudok belépni. Téged enged kártyaadatok nélkül regisztrálni :F
Ezt a könyvet szeretném...

(#4081) cocka válasza Krystal_s (#4080) üzenetére


cocka
veterán

Itt megveszed azt ennyi:

[link]

(#4082) Aureal válasza Krystal_s (#4080) üzenetére


Aureal
senior tag

[link] ezt találtam én is ami régen működött, de ezek a szerencsétlenek tényleg bekeményítettek. FB reggel is az van, hogy nincs letöltési lehetőség bármit töltök fel előtte, hanem erőlteti a free 30 day trial bankkártyás faszságot, amit azzal indokol hogy "az ingyenes időszak letelte után ezzel biztosítani kívánják hogy megszakítás nélkül élvezhesd a scribden" (annak baromságait). Magyarul ha elfelejted lemondani (ha egyáltalán engedi!), automatikusan beterhelik a díjakat 30 nap után. Elmennek ezek a jó... :((

[ Szerkesztve ]

(#4083) troller válasza tusk3n (#4077) üzenetére


troller
senior tag

gojko.m totyiktárs leírása alapján próbáltad már?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#4084) cocka válasza troller (#4083) üzenetére


cocka
veterán

Arra van megoldás, csak nem publikus. :)

(#4085) tusk3n válasza troller (#4083) üzenetére


tusk3n
újonc

Igen, ezzel a megoldással sikerült kinyernem a videó elején lévő 3 mp-es részt, de a lényeget nem.

[ Szerkesztve ]

(#4086) cocka válasza tusk3n (#4085) üzenetére


cocka
veterán

Hány videot akarsz letölteni, mert az az egy darab is majdnem 4 óra?

(#4087) tusk3n


tusk3n
újonc

Legalább 7-.8-at, de idővel ez több is lehet, igazából a letöltés menetére lettem volna kíváncsi, de ha ez nem publikus akkor mindegy is, egy próbát megért.

(#4088) rioter


rioter
csendes tag

Helló!

Sorry, de csak félig témába vágó a kérdésem, bár nem találtam jobban illő topicot hozzá.
Szóval, ismerősöm szeretne egy USA-ban (kábelen) sugárzott sport tv csatornát nézni, van is ismerőse odakint, aki fogja. Az lenne a kérdés, van-e lehetőség hogy azt a csatornát neten keresztül streameljék neki ide, magyarba, vagy csak az a megoldás marad, hogy az érdekelt műsorokat kint felveszik, és a felvételeket küldik át?
Köszönöm.

(#4089) Aureal válasza rioter (#4088) üzenetére


Aureal
senior tag

A Ustreamet nem ismerik? ;)

(#4090) cocka válasza tusk3n (#4087) üzenetére


cocka
veterán

Azt ugye tudod, hogy közben telik az idő és előfordulhat, hogy mire eljutsz odáig, hogy megírd a linkeket, addigra lehet, hogy már nem lesz mit letölteni. Szóval csak bátran szarjad az időt. :DD

(#4091) tusk3n


tusk3n
újonc

Tessék? Senki nem kérte tőlem a linkeket, és ahogyan azt korábban külön kihangsúlyoztam, a letöltés menetére lettem volna kíváncsi, az a pár videó annyira azért nem fontos, hogy valakivel letöltessem, illetve később megint idejöjjek ha lenne még amit kifelejtettem, de azért köszönöm a felajánlásodat.

(#4092) Aureal válasza cocka (#4090) üzenetére


Aureal
senior tag

Milyen kedves voltál! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4093) tusk3n válasza Aureal (#4092) üzenetére


tusk3n
újonc

Nem vettem észre a privátot amit írt, még délután megbeszéltük és most már megvan minden amit szerettem volna úgyhogy tárgytalan a dolog, ezúton is köszönöm neki. :)

(#4094) cocka válasza Aureal (#4092) üzenetére


cocka
veterán

Lényeg az, hogy elértem a célom. :DDD

(#4095) rioter válasza Aureal (#4089) üzenetére


rioter
csendes tag

Tutira nem ismeri, egy nyugdíjas emberről van szó, aki minimálisan ért a számítógépekhez, csak itt magyarban nem nagyon elérhetők azok a foci műsorok, amiket ő szeretne nézni.

(#4096) mk2


mk2
újonc

Sziasztok!

Ezt szeretnem letolteni:
https://www.mediaklikk.hu/video/tokeczki-es-takaro-tortenelem-es-irodalom-mindenkinek-karacsony-sandor/#

Koszonom.

Udv.

(#4097) cocka válasza mk2 (#4096) üzenetére


cocka
veterán

(#4098) seria


seria
tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni ezt a videót letölteni?

https://nava.hu/id/1355622/#content

(#4099) cocka válasza seria (#4098) üzenetére


cocka
veterán

(#4100) seria válasza cocka (#4099) üzenetére


seria
tag

Nagyon köszönöm! :) Meg tudod mondani, hogy melyik programmal csináltad? Eddig minden online videot letudtam tölteni csak ezt nem.
Most látom, hogy nem publikus a "menete". :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.