Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Hasek válasza Gambit (#14) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem is állt szándékomban megmondani, hogy Te mit csináltál. Amit írtam, azt nagyjából általánosítva tettem. Biztos sokan mások is így tettek, mint Te. Ettől függetlenül viszont még mindig érdekesen hangzik az, hogy nem akadt legalább 1 olyan, aki megmondta volna, hogy "NE!". Számomra elképzelhetetlen, hogy a megannyi emberből, akinek tekintélye van, legalább 1 ne nézte volna meg. Azért is elképzelhetetlen, mert 1 ilyen emberről biztosan tudok, és az az ember szólt is valamit, ami konkrétan az a linkelés volt.

Az meg hogy rossz helyen volt, csak részben igaz. Maradjunk inkább a „nem a legmegfelelőbb” helynél, hiszen nem volt az azért olyan elveszett helyen. Írhattam volna a mod. ker.-be is akár, de még sok más helyre is, ahol szintén megállta volna valamennyire a helyét, mind attól függetlenül, hogy van erre kihegyezett topic. Akkor lett volna igazán rossz helyen, ha mondjuk a "milyen alaplapot vegyek" c. topicba írom ugyan azt.

Az elsüllyedéssel kapcsolatban, meg nem hiszem, hogy az interaktív részen olyan gyorsan elsüllyedne valami. 3-4 topic van, ami aktív, a többit csak 1-2 naponta hozzák fel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.