Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Som@


Som@
őstag

Sziasztok.

Mint a sportban dolgozó ember (ha lehet ezt mondani:))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#2) tibz03 válasza Som@ (#1) üzenetére


tibz03
őstag

Hajrá.

(#3) PeliScan válasza Som@ (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Így első pillantásra jó kis lap; és, gondolom te is láttad már, volt itt több modding-oldal szárnypróbálgatása, ami sokkal inkább konkurencia a PH!nak, mégsem golt gáz!

Szóval hajrá! :)

(#4) tozso válasza Som@ (#1) üzenetére


tozso
tag

Egész jó. Tetszik az ötlet.

Szerintem jó lenne külön sportáganként összegyüjteni, vagy úgy hogy labdajátékok, küzdő,....
Kéne olyan is hogy alapvető bemutatása, története és szabályai az egyes sportágaknak.
Képek, érdekességek, rekordok gyüjtése és mindig frissülő hírek.
Elég nagy fába vágtad a fejszét az biztos.

Nagyon jó ötlet volt, én biztos fogom használni.
Sok sikert hozzá.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#5) Som@ válasza tozso (#4) üzenetére


Som@
őstag

Köszi.
Először is az ehhez hasonló észrevételeket várom. :))

''Kéne olyan is hogy alapvető bemutatása, története és szabályai az egyes sportágaknak.''
Én is valami hasonlót gondoltam ki.

''Elég nagy fába vágtad a fejszét az biztos.''
Igen. Ez igaz. De majd lesz belőle valami. Kb. az év végére tervezem, hogy úgy ahogy működni fog. (Azért napról napra haladni fog a fejlesztés természetesen. :DDD)
Beszélek a főnökömmel is, hogy esetleg az egyik domaint odaadná-e a célra?
De még nagyon, nagyon sok minden nem dölt el. Elővezetem majd a munkahelyem is, ott mit szólnak az ötlethez.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#6) LionTm válasza Som@ (#1) üzenetére


LionTm
aktív tag

Ha komolyan gondolod és kellő bürkét kreálsz hozzá mindentéren a legalításra törekedsz nagyon szívesen segítek elhelyezni az oldalt. Tárhewly + domain... => persze támogatás szinten.

hm..hm..hm..

(#7) Som@ válasza LionTm (#6) üzenetére


Som@
őstag

''Ha komolyan gondolod és kellő bürkét kreálsz hozzá mindentéren a legalításra törekedsz''
Biztos korán van még, de nem értem! :))

A segítség felajánlását pedig előre is köszönöm. Ha szükségem lesz rá mindenképpen szólok. (Bár remélem azért el tudom én is intézni :DD)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#8) tozso válasza Som@ (#5) üzenetére


tozso
tag

Ha igazán nagy oldalt akarsz csinálni, akkor a nagy sportszermárkákat forgalmazókat is megkeresheted hogy reklámozhatnák az oldalad vagy reklámfelületet ajánlasz nekik.

Linkeket lehetne:
hivatalos oldalak
fan oldalak
sportszermárkák

Egyes sportesemények jegyárai, lehetőségek a külföldi mecsek megtekintésére, mert általában szerveznek magyar szurkolói csoportokat csak kevés hír van róluk.

Én nagyon hiányolom az olyan helyek terjedését, ahol a sporteseményeket akár nagy tarsasággal is meg lehetne nézni/ pont most aktuális a vizi vb/, beszélgetni, italozni, enni, fogadni és mindez valami igényesebb színvonalon.
Jó volna több ilyen hely.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

hajrá,cool.rally és nascar jöhet minden mennyiségben.:P

(#10) tozso


tozso
tag

Külön lehetne:
Olimpia
VB-k
EB-k
OB-k
Világkupák

Hu sok minden eszembejutot, tényleg jó sok sport és lehetőség van egy ilyen oldal készítésére.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#11) neduddki válasza Som@ (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Gartula teccik!!!!!!!!!
Az alapveto bemutatas nagyon korrekt, meg nemi atfogo dolog, hogy mikor mi tortent abban az evben/idoszakban stb.
Csak aze menrt az utobbi evekban akkora lemaradasom van atechnikai sportok teren, hogy csak na, vmikor/vhol csak be kene hozni!:-))))
CSak egy apro eszreveel, fogod birni? Elnezest ha serto, munkabirasod lekicsinlonek erzed eskuszom, hog ynem annak szamtam!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) Som@ válasza tozso (#8) üzenetére


Som@
őstag

''Ha igazán nagy oldalt akarsz csinálni, akkor a nagy sportszermárkákat forgalmazókat is megkeresheted hogy reklámozhatnák az oldalad vagy reklámfelületet ajánlasz nekik.''

Nem rossz ötlet, DE ennyire ne siessünk előre. Ahhoz, hogy reklámozzanak az oldalon:
1. be kellene indítani
2. fel kellene mutatni, hogy mennyi a látogatottsága
Ettől én még úgy érzem picit messze vagyok.
De az ötlet felírva!

''Egyes sportesemények jegyárai, lehetőségek a külföldi mecsek megtekintésére, mert általában szerveznek magyar szurkolói csoportokat csak kevés hír van róluk.

Én nagyon hiányolom az olyan helyek terjedését, ahol a sporteseményeket akár nagy tarsasággal is meg lehetne nézni/ pont most aktuális a vizi vb/, beszélgetni, italozni, enni, fogadni és mindez valami igényesebb színvonalon.
Jó volna több ilyen hely.''
Szerintem erre az egyik megoldás a szurkolói fórum lenne. Lehetne ez is az oldal része. De bevallom férfiasan, erre nem nagyon goldoltam. :DD (Jó fej vagyok! Még ez az oldal sem készült el, de már újabb oldal jár a fejembe. Ki fogja ezt mind megcsinálni? :O)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#13) Som@ válasza neduddki (#11) üzenetére


Som@
őstag

''CSak egy apro eszreveel, fogod birni? Elnezest ha serto, munkabirasod lekicsinlonek erzed eskuszom, hog ynem annak szamtam!!!''

Nem tudom. Nagyon képlékeny még a dolog. De mire gondolsz? :))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#14) neduddki válasza Som@ (#13) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Inkabb napi frissitesu hirek + esemenyek + eredmeneykban gondolkocc globalisan, esetleg szukitve a teruletedre, vagy inkabb egy atfogobb attekintese az adott szakagank, tortenet, szabajjok, esemeneyk, es akkor ugye ez megint globalisan, vagy nehany szakaagra szukitve!
Mongyuk attol feltelek, hogy mindenbol akarsz fogni egy adagot, es nem lesz idod, erod, etc, hozza es egy ido utan a kezdemenyezs eltunik.
Szerintme a napi hirekben, esemenyekben, foleg ha komplexen gondolkocc, akkor nayon hamar felorlodsz, erre igen komojj szerkesztosegek vannak /pl. hirportalok, hirugynoksegek/ es ,meg azok is eleg hianyosak, nehany/sok sportagra fokuszalnak. Illetve a adott sporthoz kapcsolodo oldalak!
Szeritem ezekhez komojj anyagi, emberi es ido hater kell, ettol felek, hogy ebbe beletorik a bicskad!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15) Som@ válasza neduddki (#14) üzenetére


Som@
őstag

''Inkabb napi frissitesu hirek + esemenyek + eredmeneykban gondolkocc globalisan, esetleg szukitve a teruletedre''
Milyen területemre? :)
Napi frissítésű hírekre, eseményekre gondolok.

''inkabb egy atfogobb attekintese az adott szakagank, tortenet, szabajjok, esemeneyk, es akkor ugye ez megint globalisan, vagy nehany szakaagra szukitve!''
Lenne egy szakági része is a dolognak. A sportágak megismertetés az emberekkel. Mondjuk minden kéthétben egy-egy sportág kivesézése a látogatói szavazatok alapján.
Mint ahogy már korábban le is írtam.

''Szerintme a napi hirekben, esemenyekben, foleg ha komplexen gondolkocc, akkor nayon hamar felorlodsz, erre igen komojj szerkesztosegek vannak /pl. hirportalok, hirugynoksegek''
Én elsősorban a hazai sportéletre gondoltam. Mind hírekben, mind eseményekben.

''Illetve a adott sporthoz kapcsolodo oldalak!
Szeritem ezekhez komojj anyagi, emberi es ido hater kell, ettol felek, hogy ebbe beletorik a bicskad!''

Munkahelyemből kifolyólag ismerek néhány embert a magyar sportéletből.
Az adott szakszövetségek túlnyomó többségének nincsen saját honlapja. (nincs rá pénzük, emberük, indittatásuk...)
Hírekkel szerintem nem kenne probléma, mert szvsz elsőkézből megkapnám azokat.
Az adott sportágakról szintén az adott szakszövetségektől lehetne segítséget kapni.
Ők maguk is (ha van rá igény) szerkeszthetnék az oldalt. (Mint arra már a munkahelyem honlapján van is lehetőségük. Igaz az csak inkább belső felhasználásra szánt)

De nem győzöm hangsúlyozni: még minden a kezdeti stádiumában van. Tapogatózok. Először a közönség igényét óhajtom felmérni. (Amellett, hogy a háttérben majd elkezdek az illetékes elvtársakkal beszélni:DDD)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#16) neduddki válasza Som@ (#15) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mijjenteruletekre - hat a szivedhez hozzaalokra gondoltam,:-)))

nem is attol felek, hogy nem kapsz eredmeneyeekt, hanem a kipakolasahoz szukseges ido ami veszejjes lehet:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) Som@ válasza neduddki (#16) üzenetére


Som@
őstag

''nem is attol felek, hogy nem kapsz eredmeneyeekt, hanem a kipakolasahoz szukseges ido ami veszejjes lehet''
Majd legfeljebb nem alszom. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18) neduddki válasza Som@ (#17) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nehogy aszt hidd tamadni vagy bantani akarlak /arra van itt mas a forumon:-)))/, szurkolok hogy sikeruljon! Sajnos segicsegemet nem tom felajanlani, html-hez nem ertek, stilusom nem iraskesz:-))) sport dogok meg szep lassan tavolkerultek tolem, max olvasom oket:-((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19) Som@ válasza neduddki (#18) üzenetére


Som@
őstag

''Nehogy aszt hidd tamadni vagy bantani akarlak''

Eszem ágában nem volt támadásnak venni a dolgot. :P
Hasonló véleményeket, észrevételeket szívesen olvasok. Ezek vagy megerősítenek vagy eltántorítanak (remélem azért nem) a cálom megvalósításában.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#20) Som@


Som@
őstag

Új fejlemény az ügyben. Átraktam ide az oldalt [L]http://sportportal.fpn.hu[/L]
Elvileg a tegnapi, legfontosabb magyar vonatkozású hírek fentvannak. :))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#21) neduddki válasza Som@ (#20) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

probaltam regisztralni ez gyutt vissza

Warning: Mail not sent, mail quota reached in /home/hosting/free/sportportal/includes/pnAPI.php on line 1170

en a hetvegi pool dontorol szeretnek egy magyart osszefoglalot:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22) Som@ válasza neduddki (#21) üzenetére


Som@
őstag

OK!

Tudok róla, a szolgáltatóval felvettem a kapcsolatot. Mert alapból nincs engedélyezve a levélküldés.
Amúgy meg ma kértem egy ajánlatot egy weblap elhelyezésére, egy már meglévő domainra.
Várom a válaszukat. :))

Biliárd: igen, én is szeretnék egy magyar nyelvő összefoglalót. Jelen pillanatban csak külföldi linkjeim vannak: [L]http://www.matchroomsport.com[/L]

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#23) guess.who válasza Som@ (#22) üzenetére


guess.who
senior tag

Mindig izgalmas dolog látni egy későbbi nagy oldal első szárnypróbálgatásait... Reméljük most is így lesz, én mindenesetre sok sikert kívánok ehhez a magam részéről! :) A kezdetek biztatóak (bár engem -szakmai ártalom- az akvarista.hu oldalára emlékeztetett a lap)...

Egyébként van itt a PH!-n weblapkészítő ember, egyikük (egy bizonyos ''bringás'' álnevű :)

(#24) Som@ válasza guess.who (#23) üzenetére


Som@
őstag

''Mindig izgalmas dolog látni egy későbbi nagy oldal első szárnypróbálgatásait... ''

Reméljük tényleg így lesz! :)

''A kezdetek biztatóak (bár engem -szakmai ártalom- az akvarista.hu oldalára emlékeztetett a lap)...''
Ennek talán az az oka, hogy mindkettő egy nyílt forráskódú portálkésztővel készül(t). Egyelőre ugyanis még nem vagyok olyan szinten Php-s tudásban, hogy teljesen az alapoktól csináljam. :D
De folyamatosan fejlesztve lesz, ha zöld utat kapok több helyről is

Köszi a bíztató szavakat.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#25) skristof


skristof
tag

hello!
először is: bocsi, de még nem olvastam el a topikot, csak az első néhány hozzászólást, szal remélem nem ismétlek senkit, de ha mégis, akor sry!
szóval: a kezdeményezésed nagyon teccik....
sztem az oldalt sprotágak szerint kéne csoportosítani(legalább a fő kategóriákba)
nemtoom mennyire gondolod 'komolyan' a dolgot, tehát ez csak olyan 'hobbi' szintű lap lenne, vagy azért lenne rá napi több órád?!? mert ha friss infokat akarsz, meg hireket, egyebeket, akkor (szerintem) ehhez elég sok időre van szükség nap-mint-nap! viszont van erre is megoldás: társszerkesztő(k)!
ami pedig a 'rendszert' illeti: nem toom mennyire vagy otthon php-ben, mysql-ben, meg hasonlokban, de sztem jobb lenne, ha nem egy php-nuke (vagy más ilyesmi cucc) hajtaná az oldalt, hanem egy olyan, amit te magad kreálsz! persze ez csak akkor érvényes, ha 'komolyan' gondolod....
félreértés ne essék, nem akartam okoskodni, meg semmi ilyesmi! :)
Kristof

(#26) skristof válasza Som@ (#24) üzenetére


skristof
tag

''Ennek talán az az oka, hogy mindkettő egy nyílt forráskódú portálkésztővel készül(t). Egyelőre ugyanis még nem vagyok olyan szinten Php-s tudásban, hogy teljesen az alapoktól csináljam. ''

ja, akkor bocsi, előző php-nuke-os beszólás visszavonva :))

(#27) tildy válasza Som@ (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Közben én is frissítgetem szépen lassan a sajátom..Bár egyelőre csak képeket pakoltam fel:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Som@ válasza tildy (#27) üzenetére


Som@
őstag

Nekem tetszik. De komolyan! :))
Mióta szerkesztgeted?
Alapvetően hozzányultál a site motorhoz, vagy csak inkább a designhoz?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#29) Som@ válasza skristof (#25) üzenetére


Som@
őstag

''ami pedig a 'rendszert' illeti: nem toom mennyire vagy otthon php-ben, mysql-ben, meg hasonlokban, de sztem jobb lenne, ha nem egy php-nuke (vagy más ilyesmi cucc) hajtaná az oldalt, hanem egy olyan, amit te magad kreálsz! persze ez csak akkor érvényes, ha 'komolyan' gondolod....''

Mi a gondod ezekkel a rendszerekkel? Amíg be nem indul az oldal (és meg nem tanulom a Php-t :DDD) véleményem szerint jó lesz! :D
De tényleg. Mik a fenttartásaid az ilyen oldalakkal.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#30) Som@ válasza Som@ (#29) üzenetére


Som@
őstag

A kérdőjel lemaradt az utolsó mondatból! :))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#31) tildy válasza Som@ (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Még nem, de szeretnék.Kb egy hónapja pakoltam del, de a php-nuke nem igényel különösebb figyelmet.Csak sosincs időm, hogy teljesen saját szájízre szabjam:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) Som@ válasza tildy (#31) üzenetére


Som@
őstag

Világos.
Hát igen, nálam is az idő az egyik nagy kérdés. :D)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#33) Som@


Som@
őstag

A regisztráció sajna még egyelőre nem müxik. (a szolgáltató hibájából. Ez van, ha valami ingyenes:))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#34) zeros


zeros
tag

Király a site.., mit használsz nuke??
Na min1... Azt akarom +kérdezni, hogy IRC-n nem vagytok elérhetők?

(#35) Som@ válasza zeros (#34) üzenetére


Som@
őstag

Még közel sem olyan a site, mint amennyire szeretném! :D

A prohardverre gondolsz IRC alatt? Én nem is tudom, hogy hol van a szoba. :U Nem szoktam ilyeneket használni.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#36) skristof válasza Som@ (#29) üzenetére


skristof
tag

végülis nincs komolyabb problémám az ilyen oldalakkal...
de ha télleg vágni fogod a php-t, akkor csinálj egy sajátot! azt legalább biztosan 100%osan ismerni fogod, meg minden.... meg ha télleg fog mondjuk a ''pipa'' sportszergyártó cég :)

(#37) Som@ válasza skristof (#36) üzenetére


Som@
őstag

''amugy írtam másodszorra, h ezt ne is olvasd, mert láttam, írtad, h nem vagy perfekt php-s!''

Igen, később láttam. :DD
De sokszor úgy vagyok, hogy egyből válaszolok, ahelyett, hogy továbbolvasnám a fórumot. :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#38) skristof válasza Som@ (#37) üzenetére


skristof
tag

jah, énis vagyok igy... mind1...
amugy miket tervezel az oldalra???
nem tudnál valami részletesebb leírást adni???
vagy vmi fában leírni a dogokat?

(#39) Som@ válasza skristof (#38) üzenetére


Som@
őstag

Most nézd meg! Ilyenre gondoltál? :))
Amúgy a hétvégén tervezem, hogy elkészítem a végleges (ha lehet azt mondani:D) tartalomszerkezetet.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#40) skristof válasza Som@ (#39) üzenetére


skristof
tag

''Most nézd meg! Ilyenre gondoltál? ''

mire gondoltam??? és te mire gondolsz? :DD
sry, de ezt most nem fogtam.. :F
amugy az indíto szövegben írtad, h sportban dolgozo vagy..
mit csinálsz?

(#41) Som@ válasza skristof (#40) üzenetére


Som@
őstag

''amugy miket tervezel az oldalra''

Erre a kérdésre reagálva tettem ki az oldalra a bevezetőt! :))
És jöttem ide szólni, hogy nézd meg.:DD

Amúgy meg az informatikai dolgokat viszem a megjelölt helyen, plussz ha szükség van, segítek az országos szakszövetségeknek is!

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#42) skristof válasza Som@ (#41) üzenetére


skristof
tag

jah, jolvan! :D

azért ha a hétvégén részletesen megvan a dolog, akkor ird ide pls... ok?

(#43) Gery77


Gery77
csendes tag

Hát hajrá, hajrá, de nem lesz könnyű. Egy csomó dolgot kellene egyszerre intézni. Sajnos nagyon nehéz egy oldalt ismerté és elismertté tenni, és ehhez egy ember sajnos nem elég. Dehát valahogy minden kezdeményezést elindít valaki, aztán ha szerencséje van talál rá támogatókat, embereket stb.
Nekem már volt részem egy ilyen portált felépíteni, ez az nb1.hu volt. A semmiből kezdtük mi is, volt egy ötletem és sikerült megvalósítani. Egy nagyon látogatott oldal ma is, de a híreken kívül semmi nincs rajta, pedig nem ártana.
Van még hely a magyar terepen, sportoldalak híján vagyunk, úgyhogy küdj a sikerért.

(#44) Som@ válasza Gery77 (#43) üzenetére


Som@
őstag

Ez tényleg így van. Mostanában nem is nagyon van időm ezzel foglalkozni, mint látható. De az előkészületek és a tárgyalások már zajlanak...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#45) Gery77 válasza Som@ (#44) üzenetére


Gery77
csendes tag

Hát ha viszont nincs nagyon időd, akkor kicsit lassú a folyamat. Így is lehet sikeres, de más lenne, ha kilépnél a munkahelyedről, és nem lenne más megélhetési forrásod. Lehet, hogy rekord idő alatt elkészülne az új oldal :D
A pénztelenség elég nagy motiváció tud lenni :D
Remélem neked is sikerül összehozni az oldalt, meg nekünk is. Mi is dolgozunk egy portálon, ez mondjuk inkább extrém sporttal foglalkozna és egyébb dolgokkal, dehát nem lehet mindennel foglalkozni... :D

Hajrá magyar sport!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.