Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kansas


Kansas
addikt

Ez kísértetiesen hasonlít egy Logi G603-ra... legalább is formára.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Szimpatikus hogy az adóvevő tartó lyukat legalább ismerik. Ezt az ufótechnológiát azért sokan elfelejtették már 20 év alatt.

(#3) koxx


koxx
MODERÁTOR

€150 muhaha, 34oras akkuido 2.4GHz-en? Az marha gyenge igy 2023 vegen, meg 2k-s polling raten is sovany. Masreszt egy ilyen draga egerbe illo lenne optikai kapcsolokat rakni. A forma pedig nem lenne rossz.

(#4) copass válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


copass
veterán

igen. lamzuknál is ott van alul.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5) Dr. Akula válasza copass (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hol? Semmi ilyesmit nem látok rajta.

(#6) Synthwave válasza koxx (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azok vannak benne.

Amúgy nem vagyok nagy fanja az optikai kapcsolóknak.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

(#5) Dr. Akula:

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Dr. Akula válasza Synthwave (#6) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hmm, akkor tényleg. Én is néztem mindig hogy van-e rajta ilyen, hely az van ott bőven, de eddig ilyen képet nem találtam róla amin egyértelműen látszik hogy ez bizony annak van szánva, bele is fér. Ha ebből lenne notiegér méretű (max 10 centi hossz, (nem 11, nem 12), mint az MX Anywhere), akkor ez is lehetne a tökéletes egér.

[ Szerkesztve ]

(#8) Synthwave válasza Dr. Akula (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vettél már valamilyen HSK-t?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) Dr. Akula válasza Synthwave (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem még. Jelöltek között van, de az adóvevő tartót az se tudja, hátha lesz ami nem úgy tud +1 dolgot, hogy 1 másikat meg lehagy a listáról. :)

(#10) Synthwave válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem ezeknél a kategóriás egereknél az a rekesz száz emberből max. kettőnek fontos, és a fingertipes apróságok piaca amúgy is elég niche.

Nem kell kihúzni a noteszből a vevőt, oszt annyi. Egy nano pöcök, nem fog letörtni, ha van egy kulturált laptop táskád. Csomó ideig hordoztam így, pedig azon az egéren még rekesz is volt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Dr. Akula válasza Synthwave (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az MX Anywhere 3 adóvevője kb. 1 centit kilóg a gépből (a 2-nek még feleekkora volt). Ez azért már rejt akkora kockázatot hogy ne hagyjam benne. A másik meg ha nem hasznéálom az egeret, akkor az adóvevőjét bele lehet(ne) rakni, és nem veszik el, nem keveredik össze a többivel. A notebook táska alján se kell kutakodni hova eshetett...

(#12) Gabriell3


Gabriell3
csendes tag

Eddig talán a sabre volt a legkönnyebb egerük, mindenem corsair, szeretem egy program alatt tudni őket, de a sabre nálam nagyon nem vált be.
Főképp WoT-tal játszom és a görgő nem bírja, már 3at küldtem vissza és a 4. Is már szórakozik :((
Teszek még egy próbát majd az m65 wireless-el, ha az is selejt akkor más márka után kell nézzek.

(#13) Synthwave válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Imo egyszerűbb áthidalni egy problémát, mint a miért nemet keresve a sült galambra várni, de kinek mi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Dr. Akula válasza Synthwave (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez azért nem akkora ufótechnológia, 10-15 éve még minden gyártónak sikerült (a Logitech V500-ba 3x ekkora adóvevő is belefért, pedig ott még az AAA elemnek is kellett a hely). Te mivel hidalod át? Azon kívül hogy nálad ez nem szempont. :)

(#15) Synthwave válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A (#10)-ben leírtam a modus operandit. Tökéletesen bevált, zéró vergődés volt vele.

tl;dr: A helyedben már rég vettem volna egy HSK Plust a megfelelő színben, és használnám.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.