Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Usb vagy ps2 ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mario


Mario
tag

Please help !!!!!!

Na jó, nincs baj csak kérdés.
Vettem egy Logitech optikai egeret. Csatlakoztatható ps2-höz illetve usb portra is. Melyiket válasszam???????

Nem vagyok kezdő, de vannak dolgok amiket még nem tapasztaltam...

(#2) zsoltee10 válasza Mario (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

usb. Ne használd a ps2 átalakítót, ha nincs rá ok.

(#3) Mario


Mario
tag

Igazából én is így gondoltam de gondoltam megkérdem. Van jelentősége a két port közti adatátviteli sebességnek egy ilyen eszköznél? Gyorsabb lesz az egér az usb-n?:DD

Nem vagyok kezdő, de vannak dolgok amiket még nem tapasztaltam...

(#4) ödönke válasza Mario (#1) üzenetére


ödönke
aktív tag

usb, nagyobb dpi-t lehet vele elérni (így hallottam), persze ez függ az egértől is

(#5) _George válasza Mario (#1) üzenetére


_George
senior tag

igazából jobb, ha az az ''interface'' van használva, ami alapban a kábelen van!

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#6) neduddki válasza Mario (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A instal amit erdemes feltenni, most eppen 9.76, az kozli hogy csak usb ered el a 800 dpi! Amugy probald ki! Kivancsi vagyok a velemnyedre aze nem is arulom el a zenyemet es erre kerem a Tisztelt Tagtarsaklat is!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) PaladiN válasza neduddki (#6) üzenetére


PaladiN
aktív tag

OFF
neduddki!
Komolyan mondom hogy néha komoly fejtörést okozol a hozzászólásaiddal. Alig bírom elolvasni ôket. A legszomorúbb az egészben hogy amikor sikerül kiböngésznem hogy mit is akartál írni akkor a végén tök jók is kijönnek és ezért igyxem mindig elolvasni amit írsz. Kérlek próbálj meg egy kicsit érthetôbben írni :O
Nagy megkönnyebbülést jelentene... :t
ON

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#8) @aMoRF


@aMoRF
tag

Én a saját tapasztalatomról tudok beszámolni, Micro** USB egerentyümmel kapcsolatban. PS2 átalakitóval idegesített, hogy kikapcsolt állapotban is világitott.
Átalakító nélkül ez a jelenség megszünt és mintha gyorsabb is lett volna :)

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#9) neduddki válasza PaladiN (#7) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Koszi a dicseretet akko ma mar 1:1-re allok!
Amugy tartanom kell magam a nevadomhoz azert irok igy! HA erdekel kia nevadom akkor keress ra, leirtam ma eygparszor kulcsszo Jeno.
Amugy szerintem most eppen tok eretheto voltam!:-)))
Egy kis gondolkodas pedig nem art a fiatalsagnak!!:-)))
Na trefa felre, mit nem ertettel???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) sh4d0w válasza neduddki (#9) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

OFF

Boulangier úr (remélem jól írtam :DDD)

ON

https://www.coreinfinity.tech

(#11) neduddki válasza sh4d0w (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

On nyert egy marom perces vigyazz allat kerjukk azonnal megkezdeni!!!:-))))

udv

neduddki

p.s. hogy hogyan kelliorni aszt en is szeretnem megjegyezni, dehat a nev koteles.....:-))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) PaladiN válasza neduddki (#9) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Érteni mindent értettem, csak nem mindegy hogy egy hozzászólásodon kell annyit törnöm a fejem mint egyébként az egész topicon...
Egyébként pedig nem a fejtörés miatt írtam hanem a kényelmem miatt. Vmint a fejtörés is akkor okoz örömet ha számomra érdekes témáról van szó, de bevallom a kódfejtés nem tartozik ezekhez.
Mindazonáltal csak egy kérés akart lenni, ha okod van így írni akkor az más palacsinta. :D

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#13) neduddki válasza sh4d0w (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Na ennek oromere iujraolvastam!!:-))))

Amugy Boulanger csak igy siman!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Hi!

hát nekem nem jött be hogy USB-re tettem az egeret meg a klavit.

amig a ps2-es átalakitóval volt használva igaz hogy világitott de azon kivül minden oké volt.
kipróbáltam USB-n és a win xp 3-4 perc alatt shutdownolt.... vissza ps2 és rögtön néhány másodperc a leállitás.

szóval nem tökéletes. vagy tudtok rá megoldást?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#15) erdoke válasza Mazlee (#14) üzenetére


erdoke
titán

Asszem a BIOS-ban lehet engedélyezni az USB-s egérhez/billentyűhöz az USB Legacy Support nevű sort. Lehet gyorsít a leálláskor.

A legjobb aláírás a héten

(#16) Tapsi válasza Mazlee (#14) üzenetére


Tapsi
addikt

Win reinstall:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Usb vagy ps2 ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.