Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#140) F-Gábor válasza tvalki (#120) üzenetére


F-Gábor
csendes tag

A tojást nem a drakvúf bízta rá. Juci találta a Roán, miután egyedül maradt. Tudjátok, elaludt, és közben a többiek elmentek. Megtalálta a tojást, ami magától gurulni kezdett. juci azt hitte, a tojás elvezeti őt Xéniához, de végül belefutott egy drakvúfba. A lény nem raboskodott vele egy cellában, hanem őrizte őt. A Kancellártól azt a parancsot kapta, hogy "szereljék szét" és derítsék ki különös képességét. A Kancellár már érezte, hogy Juci még embernek sem hétköznapi - tudta, hogy benne van valami különleges, ami addig akadályozta a gonosz diadalát.

Nekem egy kedves Barátom révén megvan a sorozat "0. verzió" című változata. (nem tudom, hogy már írtam-e itt)
Ez egy hivatalos VHS-kiadvány volt. Erősen megvágva tartalmazza az első 39 részt, másfél órába tömörítve. Sajnos sok-sok részlet hiányzik belőle, amire még halványan emlékszem a sorozatból. :((( Többek között az is, hogy Juci magával vitte a tojást a Haldorra. Ebből kelt ki később a kis bébidrakvúf, amiről aztán az az édes plüss állatka is készült. :U :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.