Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi' itt arra lennék kíváncsi ,hogy megéri e ilyen uninstaller progik használatam mint pl. az Ashampoo Uninstaller Suite. Csak azért érdekel mert ugye (na igen ha én jól értettem akkor) a telepítés elött csinál magának egy képet a rendszerről és ha letörölsz vmit akor az a képet letörli . :) gy.k. eltünteti a drive -ket és regeket. De itt olyanokat olvasok ,hogy nemtom meik Adobe videóvágó progi meg ien cuccok ilyen extra directx módosításokat végeznek (ez jól mondtam? :) ) és azokkal a másik progikat cseszik el ,hogy ezek a progik ezeket visszaállítják -e az eredeti álapotra? Nah tehát megéri vagy nem tapasztalatok egyébb... :F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) mobal válasza mobal (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem válaszol senki :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Integra válasza mobal (#2) üzenetére


Integra
titán

életemben nem használtam ilyen progikat, úgyhogy passzolom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) Shim


Shim
őstag

ártani nem árthat. ha neked erre van szükséged...még sose volt abból bajom, hogy win uninstallert használtam, immáron kilenc éve ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) flash-


flash-
veterán

sziaztok

senki sem használ uninstaller progit?vagy ha igen hol értekeztek erről?
én revo uninstaller-t használok.
véletlen a windowssal uninstalláltam,és most a hátramaradt szemetet szeretném előkeresni.
a revoba hiába irom be a progi nevét nem keres olyan szemetet ami ahhoz a programhoz kapcsolódik.
ötlet??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6) Liner


Liner
aktív tag

Hali! Vettem egy Kerish doktort. Azal töröljek vagy revo pro?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#7) Liner válasza Liner (#6) üzenetére


Liner
aktív tag

Jézusom most nézem az évszámokat... :) AMúgy nekem is szokott ilyen problémám lenni. Sajnos a nemodafigyeléssel el lehet rontani dolgokat azt te már elő nem szeded sztem.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.