Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ez az Ulefon nagyon tör felfele, vannak egész értelmes és a tömeg kacat kínaiból kiemelkedő készülékei. Még itt-ott csiszolnak a dolgokon, kicsit jobban mögé állnak terméktámogatás terén és el tudom képzelni, hogy Európában is bőven lesz piaca a márkának és nem egy gagyi eszköz jut az ember eszébe mikor meghallja a márkanevet.
Ez a készülék megvásárolható HA!-n?

[ Szerkesztve ]

(#2) judas13


judas13
addikt

Majdnem mindent bele dobáltak tényleg amit lehetett. Az örök kérdés az optimalizálás, a termék támogatás és a tartósság háromszöge.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3) KROK640


KROK640
veterán

A bemutató alapján nagyon megtetszett nekem ez a telefon, a sima nappali kamerája gyengébb mint a mostanimnak (Honor V20), de biztos vagyok benne, hogy tudnék rajta állítgatással sokat javítani.
Ahogy látom 199/225 ezertől indul

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Látom mindenkinek jutott egy strapa fél(vagy egész) tégla a hétre... :D

(#5) mjani1172 válasza rdt89 (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, ha lenne támogatás,akkor egész jó vásár.
De így nem vennék, én már jártam pórul másod-harmadvonali gyártóval.

(#6) Silenzio válasza KROK640 (#3) üzenetére


Silenzio
addikt

Már hogy lenne gyengébb a főkamerája, mint a Honor V20-nak?

#1rdt89:
Szerintem keress rá, az gyorsabb, mint feltenni ezt a kérdést.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) rdt89 válasza Silenzio (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Rákerestem, ezért kérdeztem rá, hogy ez-e amit árulnak :)

(#8) Azie


Azie
őstag

sok befutottabb márka készüléke megirigyelné azokat a képeket. egy "noname" kínai gyártó készülékétől natív appal ez kiemelkedő

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9) motofi válasza Azie (#8) üzenetére


motofi
aktív tag

Az Ulefone készülékek jók! Igen a szoftver frissítés a gyenge pontjuk. Kamerában is sokat fejlődtek! Engem egy dolog érdekel tudja- e a hívás rögzítést? Mert ha igen azonnal rendelem.

(#10) prolad


prolad
őstag

Nem szoktak érdekelni az Ulefonok, de ez most egész jó lett. Hihetetlen, hogy egy ilyen strapa mobilba is gyorsabb töltés került (még vezeték nélkül is) mint bármelyik Samsungba.

(#11) KROK640 válasza motofi (#9) üzenetére


KROK640
veterán

Ha nem is tudja magától, tuti, hogy van külső szoftver rá

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12) motofi válasza KROK640 (#11) üzenetére


motofi
aktív tag

Igen. Vannak de például az armor 17 pro nem rögzit vele semmit. A Google letiltotta a hivásrögzitést Android 10 felett de vannak bizonyos kiskapuk mint például a Samsung ahol nem kell rootolni de van rá valami saját szoftver nem Google app mert az már egyik sem ér semmit.

(#13) KROK640 válasza motofi (#12) üzenetére


KROK640
veterán

Na, ezt sem tudtam, hogy Android 10 felett már nem lehet hívást rögzíteni. Nekem sosem volt rá szükségem eddig.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#15) vilmose33 válasza motofi (#12) üzenetére


vilmose33
őstag

Régiót szoktak váltani, bár úgy tudom évente egyszer lehet csak.

A jövő most van

(#16) vence


vence
junior tag

Ha nem a strapa funkció az elsődleges a
Motorola Edge 40 ugyanezzel a SoC-pel,
incl. vezeték nélküli töltés stb. 120 eFt körüli áron,
rendes garanciával - érdekes alternatíva lehet.

(#17) motofi válasza vilmose33 (#15) üzenetére


motofi
aktív tag

Úgy érted a Samsung így oldja meg? Nekem a munkámhoz szükséges. Így nem kell jegyzetfüzet illetve zajos környezetben fojtatott beszélgetést utólag visszatudok hallgatni!

(#18) CapriBoy

Profi készülék, köszi a tesztet.

(#19) vilmose33 válasza motofi (#17) üzenetére


vilmose33
őstag

Fold 3 topicban írtàk,hogy így oldottàk meg illetve volt aki rom-ot is váltott nem európaira. Kérdez rá az android app topicban ,biztos segítenek.

A jövő most van

(#20) lolal


lolal
senior tag

Végig olvasva a tesztet azt hittem valamelyik első vonalbéli gyártó AAA-s strapáját olvasgatom. Nagyon jol összerakott csomag. A kamera képességei meg kifejezetten meglepők ebben a kategóriában, sőt meg az alsó közép szegmenst is felül múlja. Kár a nemlétező szoftveres támogatásért, valamint a gyenge monó hangszóróért. Összességében szvsz ajánlható annak aki egy korrekt strapát keres. :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#21) csongi


csongi
veterán

Még drágábban kerül a boltokba, sokkal jobb lesz. :)
Úgy érzem sosem lesz valódi starapa telefon a piacon, Vagy nincs, de leginkább nincs támogatás, vagy hulladék a hardver. De hiába jó a hardver, ha szoftveresen hulladék. Értelmetlennek tartom. Ez is akkor kerül a kukába mint a normál készülék.

(#22) DaVE-1


DaVE-1
tag

Ezekkel a kínai cégekkel az az egyetlen és legnagyobb baj, hogy hiába tud alámenni árban az esetlegesen márkásabb nagyobb konkurenciának ha software ügyileg ZERO frissítést kapnak. Táblagépeik is egytől egyig remek cucc kb mindnek de új droidot kb sose kap egyik se.Ha ezen tudnának változtatni akkor + 1 vevőt nyertek részemről

(#23) hbala


hbala
aktív tag

Kapható már nálunk is garanciával: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.