Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Az OV64B nem a zoom kamera lesz?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Bone123 válasza joey04 (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Valóban, köszönöm!

(#3) joey04 válasza Bone123 (#2) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) realist


realist
őstag

Gyak ugyan azok a kamerák mint a Oneplus Open-en. Ami persze előrelépés, de reméltem a 13-n az lyt-900 lesz. Ezek szerint idén kamerában jelentősebb lépcső lesz a realme gt5 pro, oneplus 12, find x7 pro között.

(#5) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Vagy is ugyan az lesz lényegében a kamera, mint a oneplus open..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#6) realist válasza realist (#4) üzenetére


realist
őstag

Mármint 12-n lesz lyt-900 :D

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

iPhone minőség. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) joey04 válasza Elit3Zotya (#5) üzenetére


joey04
titán

Most nézegettem frissebb open kamerás teszteket és azt látom, hogy a find x6 pro-hoz hasonlóan olyan, mintha "túl jó" lenne ez a nagy szenzor és szoftveresen nem kezeli jól, értem ezalatt, hogy a kép túl világos és pl ez nappal hdr képeknél jön ki, este meg hogy a sötét részeken is túl világos kép és mindkét esetben belenagyítva persze látni, hogy technikailag jobb a kép, mint a kisebb érzékelős, de valahogy elrontja a kép "hangulatát" azzal, hogy nappal az árnyékos részek nem elég sötétek, este meg szintén: túl világos minden. Nem mint egy túltolt night mode, de eléggé. Vagy ez tudatos döntés lehet?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) hdavid1


hdavid1
tag

Kíváncsi lennék, hogy 10x nagyításban ez a 64 MP-es szenzor tud több részletet, vagy az S23 Ultra 10 megapixelese.

(#10) Elit3Zotya válasza joey04 (#8) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem tökéletes ez sem, de kár túl sokat elvárni egy telefontól.
A konkurensekkel összehasonlítva, így is jobb szinte mindennél szerintem, de egyéni preferencia kinek melyik stílus jön be.
Pl mondhatom én, hogy az xperia simán az egyik legjobb, ha az emberek 99%-nak nem tetszik a kevésbé feldolgozott kép és az élethű szín.. :)

#9hdavid1
P50 pro-ban ez a 64mp-es szenzor elég jó tudott lenni akár 7x nagyításig is, de jó fényviszonyok közt, az s23 ultra 10x-es zoomja verné azért szvsz.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#11) WackyRaces


WackyRaces
csendes tag

Nem értem mi értelme ezeknek a képeknek. Profi fotós csinálja nem hétköznapi helyszíneken és még egy kis utómunka is van rajta. Aztán egy hétköznapi ember lő egy képet a lakásban és olyan rossz, hogy sírni tudnék.

(#12) joey04 válasza WackyRaces (#11) üzenetére


joey04
titán

marketing?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) WackyRaces válasza joey04 (#12) üzenetére


WackyRaces
csendes tag

Megtévesztőnek érzem akkor is az egészet. Oda írhatnák kis betűvel, hogy te soha az életben nem fogsz ilyet csinálni csak Akár ilyet is tud.
Amikor itt Bone123 meg a többiek tesztelik a csúcs telókat és csinálnak egy random szelfit, hát rendesen fáj a képminőség. Pedig ők azért nem is átlag felhasználók.

(#14) pusszycat válasza WackyRaces (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fotózáshoz 3 dolog kell. Fény, fény és gimbal. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) freeapro


freeapro
senior tag

Szerintem profi fotós kezébe kell adni, hogy lásd mit lehet kihozni belőle. Nem is értem ezen miért akad ki bárki. A csalás az, ha a profi fotós nem a tesztelt eszközzel fotóz, hanem a profi kamerájával.

Én azt látom, hogy szép bőrszíneket produkál. A zöld színek visszaadását viszont láthatóan kerülik, az egyetlen természetképen inkább sárga szín dominál a zöld helyett. Ott valami gixer lehet.

(#16) Drakmusz válasza pusszycat (#14) üzenetére


Drakmusz
őstag

Plusz látásmód, mert azt sajnos egyik eszközhöz sem adnak automatikusan.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#17) pusszycat válasza Drakmusz (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg nem árt, ha akad valami téma, valami szép, amit érdemes megörökíteni. Ez főleg kiránduláson akad, el kell menni érte. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) 7Heads Drago válasza freeapro (#15) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mivel utómunkás a kép semmit nem tudunk az igazi színeiről. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19) Ricardo válasza WackyRaces (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Reklám.
Úgy is kell kezelni.

(#20) freeapro válasza 7Heads Drago (#18) üzenetére


freeapro
senior tag

Miből gondolod, hogy utómunkás?

(#21) realist


realist
őstag

Nem ekkora rejtély a képminőség. Meg kell nézni a oneplus open képeit, pl. Gsmarena teszt [link] . Ez is vagy pont ugyan olyan vagy max kevéssel jobb a gen 3 chipset miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ricardo válasza freeapro (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ilyen marketing fotókon szokott lenni. Néha még az sem biztos, hogy valóban az adott készülékkel készültek. Volt pár gyártó aki már bukott hasonlóval.
Ezzel nem azt mondom, hogy ezek nem Oneplus 12-vel készültek, vagy azt hogy utómunkázottak, de eg promó anyagot a helyén kell kezelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.