Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Remélem már egyből szinkronosan fog megjelenni. :))

(#2) Youri válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Youri
veterán

a Kiesés című sorozat

RTX ON

(#3) HELLAFLUSH válasza Youri (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

A címét azért ne fordítsák le. :DDD

(#4) Döglött Róka válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mi a baj a felirattal?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) HELLAFLUSH válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Igazából semmi, csak olyan munkát végzek, hogy a szemeimet megerőlteti, itthon meg jobb szeretem "pihentetni". :)

(#6) SunMount3r válasza Youri (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez nem egy magyar focis játék címe?

(#7) k-adi


k-adi
nagyúr

remélem jó lesz

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Félek hogy lesz egy drága pilot sok cg-vel, mutánssal, lövöldözéssel, aztán fél évadzáróig emberek párbeszéde egy vaultban, akik egymással gciskednek. Légyszi ne legyen igazam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Döglött Róka válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig egyedül így éri meg megcsinálni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#10) Plazmacucci válasza Döglött Róka (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szar ügy. Halo sorsára fog jutni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Döglött Róka válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az is megérte a második évadot és csak a nerdök nyavajognak miatta. Szóval nem bánom.

Az a baj hogy a droidok monumentális akciójeleneteket várnak el ami nem feltétlenül éri meg.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Plazmacucci válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De azt sem akarhatja senki, hogy egy walking dead szerű fos barátok közt legyen. Kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) Döglött Róka válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig az az olcsóbb. :) És még mindig csak egy sorozatról beszélünk. Nem várhatunk el Dűne kaliberű cuccot.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) Plazmacucci válasza Döglött Róka (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem értem ezt az érvelést. Rengeteg sorozat van ami a WD töredék árából van és jó és érdekes. Akarat kérdése. Nyilván azért írom ezt, mert szerintem nagyobb a valószínűségi, hogy fejni akarnak egy címet, mintsem maradandót alkotni.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) Döglött Róka válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez egy nyamvadt videójátékból készült sorozat. Sosem lesz maradandó. Ez egy PR fogás semmi több.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Plazmacucci válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ennek nem kéne törvényszerűen következnie. Videojáték adaptációkból is vannak jó mozifilmek, igaz jóval kevesebb mint szarból.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) MageRG válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


MageRG
addikt

A Cyberpunk: Edgerunners-nél (ok, ez anime) és a The Last of Us-nál hogy tudták mégis megcsinálni?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#18) Döglött Róka válasza MageRG (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Last of us 12 egy tucat posztapokaliptikus road movie volt. Az edgerunners meg annyira sablonos volt, hogy már a szereplők nevére se emlékszem. De legalább jó véres volt mert az kell a népnek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) MageRG válasza Döglött Róka (#18) üzenetére


MageRG
addikt

Hát, ha így vesszük a populáris média 99%-a nem maradandó. De legalább nem volt sz@r.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#20) Döglött Róka válasza MageRG (#19) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Látod ebben egyetértünk. Az meg, hogy mi szar, meg ízlés kérdése.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#21) k-adi válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Halo egyik játékával se játszottam, csak MC karakterét ismertem netről, semmi több, így sima akció sorozatként tekintettem rá, 0 elvárással. Nem ugrotta meg még most se a 2. évaddal.

(#22) Dilikutya válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk nem lenne kizáró tényező, hogy jó legyen. Statisztikailag persze esélye sincs, az összes videójátékos film és sorozat úgy szar ahogy van, max jobb pillanataik vannak.
Pedig sok olyan játék van, aminek van olyan sztorija és világa, ami tökéletesen megfelel egy két órás jó filmhez. Ehelyett a Torpedoból készült nagy költségvetésű mozi sztárokkal. :) A sorozatokkal az a bajom, hogy a sztori általában ott se több, mint egy 2 órás mozifilmben, csak széthúzzák 8-10 részre (ha egész évadon át tartó fő sztoriról van szó, nem külön epizódok mint az X-Akták). The Last of Us-t is beszoptam, ahol ha levesszük a két totál fölösleges töltelék epizódot, akkor a maradékot se sikerült tartalommal megtölteni, ezt az egészen egy 2x90 perces tévéfilmmel is el lehetett volna mesélni. Ezelőtt 30 éve létezett ez a formátum, teljesen jó volt, bár szerintem a TLOU-nak egy 2-2,5 órás film bőven elég lett volna.

Mondanám, hogy egy jó van a Fallout sorozatban, hogy a premierkor biztos osztanak valahol ingyen játékot, de sajnos ezen már túl vagyunk, az összes részt osztogatták már, a klasszikus régieket nem is egyszer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Döglött Róka válasza k-adi (#21) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megis nezed :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) k-adi válasza Döglött Róka (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem is tudom miért
azért az hozzátartozik az igazsághoz, hogy a 2. évadból még hátra a "fele", így még van esélye javítani az összképen, de ha így marad, kaszatibi lesz az évad végén

(#25) Döglött Róka válasza k-adi (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Majd megnézzük a következőt is, mert addigra elfelejted és azért is kíváncsi leszel a végére. :D

Emlékszem anno az Arrowverse-el jártam így, majd hála égnek végtelenül béna lett.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) k-adi válasza Döglött Róka (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

én a CW-s sorozatokkal voltam így, Supergirl, Flash, végül sikerült letenni mindkettőt :D jó, azok mondjuk háttérben lévő guilty pleasure voltak :DDD

(#27) Döglött Róka válasza k-adi (#26) üzenetére


Döglött Róka
veterán

CW= Arrowverse, ugyanarról beszélünk :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) oriic válasza Döglött Róka (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fú én azokat mennyit néztem amúgy, de sikerült elhagynom őket, egyre gagyibbak lettek :D

Live-Die-Respawn

(#29) Hun'reeth válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Remélem nem lesz igazad.
Ezek a játékadaptációk akár még jók is lehet(né)nek. ;]
Az előzetesek alapján a hangulatot úgy néz ki eltalálták, a világ adott....... a többin múlik, hogy szar lesz vagy sem.
Én reménykedem. :B

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.