Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaba18


gaba18
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a probléma hogy van 1 ilyen alaplapom és elégzajos rajta a northbridzs hűtő.
És az lenne a kérdésem hogy van valami passzív hűtés rá ami jól hűtené a ventilátor helyett ? Vízhűtést ne írjatok mert nem nagyon komálom. Már 1 gépem szétment miatta. A vízhűtést amúgy a Bluefishben rakták nekem össze.

(#2) gaba18


gaba18
csendes tag

Egyébként ez 1 teljesen kiváló alaplap. Szerintem. Jól húzható benne a 2500+-os Barton.
Gyorsaság, Stabilitás, Erő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ez az ABIT :C

(#3) vtechun válasza gaba18 (#1) üzenetére


vtechun
veterán

szedd le a rákba...(illetve én csak lehúztam a kábelét) és nézd meg, hogy mennyire melegszik... én is lezsedtem az nf7-esemről és szinte nem is nőtt, most olyan 26 fokos, de ha nagyon melegszik akkor rakd vissza...

(#4) gaba18


gaba18
csendes tag

Ok! megpróbálom
Kössz
Egyébként a Zalman NB-45 típusú passzív hűtést nem ismerited?
Me kéne róla pár infó mert ha jó erre a deszkára akkor lehet hogy megveszem

(#5) vtechun válasza gaba18 (#4) üzenetére


vtechun
veterán

gondoltam passziv hutore en is de szukségtelen jelenleg, majd ha tuningolok esetleg..

(#6) naksys válasza gaba18 (#4) üzenetére


naksys
senior tag

sza!nekem nb47j van az an7-en.kb annyin tartja megfelelő szellőzés mellett a nb-et mintha a gyári gagyi ventillátor lenne rajta.bevált:C

(#7) antikomcsi válasza gaba18 (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is a #6 kollégához csatlakoznék, pont ezt akartam ajánlani, kiskerben brutto 800-1.000Ft.

Szerintem halkabb, mint az eredeti! :DD

/bár ha leszereled, szétszeded, és a tengelynek adsz egy kis műszerolajat az segít, ha már olyan stádiumban van, ettől a ''nyűszítő'' hang szűnik meg, a légáramlat hangja nem./

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.