Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) chop válasza antikomcsi (#249) üzenetére


chop
őstag

es mi ebben az egeszben a gikszer?:)

(#252) musclemuseum válasza antikomcsi (#248) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

Azé mégis megkérdem. Számla nélkül hogy adja a garit?? Jóindulatból? :)
Egyébként neki az elég necces, ha nettóban lehet nyomni nála...
De nekünk ez öjöm, ez bódottág.

People always talk about the weather...

(#253) freak^


freak^
tag

azert ovatosan az ilyenekkel, nem biztos, hogy pont errol a boltrol, de hasonlorol egeszen biztos, hogy hallottam mar rosszakat...szal telleg csakis ésszel :)

[Szerkesztve]

(#254) SaNyEe18 válasza LOTR (#241) üzenetére


SaNyEe18
tag

Üdv LOTR!

Hidd el megéri.
Inkább most vennék jobbat mint egy, másfél év múlva ki kéne dobnom prockót, lapot vidikarit, mert az már erősen visszahozza a most befektetendő plusz költséget.

Mindenképp A64-et vegyél meg PCI-E-es lapot ha már lehet kapni itthon, mondjuk hasznát igazán csak később látod majd de megéri.

Ha meg maradnál a Socket A-nál akkor vegyél Mobile Athlon XP-t azokat nagyon meg lehet nyúzni 2700MHz vajonmi leghűtéssel!

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#255) antikomcsi válasza musclemuseum (#252) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na, mégegyszer! Nem a netto árat fizeted, hanem a bruttot.
Nekem mezei home usernak nem kell számla, azt csak a wc-ben tudom használni, amit kaptam számlát máshol azzal sem érek semmit, nem lehet hol elszámolni. Megveszed, ezen árak bruttoáért, ha neked megéri, ha nem akkor nem. Érdemes egyszerre több mindent kérni, én mindig akkor mentem, amikor komplet gép kellett, így 20-30 ezerrel beljebb lettem, nem kaptam számlát (amival mit sem érek) de egy helyről megvolt minden.
Ha elhozol valamit, nyilván kérsz róla valami papírt. Megkéred, hogy írjatok aznapi dátummal egy irományt, a vásárolt alkatrészek felsorolásával, és hogy arra neked 1 év garanciát vállal! Persze a 3 nap cseregari is megvan, ha valami hibás lenne! Nekem még nem volt.

Az oldalon látható árakat szorozzátok meg 1,25-el, és döntsétek el, hogy megéri-e nektek számla nélkül 1 év garival! Lehet kérni számlát, de akkor van valami hülyeség, amire én nem voltam kiváncsi. Ezért inkább hoztam az alkatrészeket, és örültem! Amikor vettem kv8-max3-as a64 3200+ procis gépet csak a lapon procin spóroltam 18 ezrest, dehát sajnos számlám nem volt róla.

(#256) chop válasza freak^ (#253) üzenetére


chop
őstag

naigen, nekem is santit vmennyire ez..
de mondjuk antikomcsi azt mondta, hogy ad szamlat, ha kered..csak mondjuk mas helyen deszkara 2-3 ev garit adnak..vagy ez abszolute boltfuggo?

(#257) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egy-két alkatrészért nem éri meg, és ha nem tetszik valami, vagy nem bízol a srácokban ne vedd meg ott a cuccokat, az a pár ezres nem éri meg, hogy ne aludj miatta!
Én mindenkinek csak azt mondom, hogy döntse el mi jó neki, aki el tudja könyvelni a számlát szerintem ne vásároljon ott, és az se akinek kell egy videokari, mert mint látjátok nem olyan nagy a különbség, csak ha valami ''komoly sokat'' vesztek!
Lehet nekem szerencsém volt, de 3 gépet vásároltam innen alkatrészként 2éves, 1,5éves 8hónapos és egyikkel sincs semmi gond.

(#258) musclemuseum válasza chop (#256) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

Émmeg aszittem nettóér lehet... Végülis a számla nélküli dolognak ez lenne az értelme, nemde? :)

People always talk about the weather...

(#259) chop válasza musclemuseum (#258) üzenetére


chop
őstag

huhh, megnyugodtam, nem csak en ertettem felre:) en is azt gondoltam, hogy akkor megsporolhatom az afat, ami ugye nem lett volna hatrany..csak aztan felvilagositottak, hogy a szamla csak aze van, hogy aztan kesobb esetleg vissza tudd igenyelni az afat(mar ha van ra alapod), szal ebbol nekem nem sok elonyom szarmazott volna, ugyhogy...

(#260) #90996736 válasza Mosqu!to (#40) üzenetére


#90996736
törölt tag

Bootvis nevű progi igen sokat segíthet a ''csíkos'' windowsos sebességmérésben ... optimalizálja a boot szekvenciát ... nem akar(ta)lak kioktatni, 1800MHzes P4el is <1 ''csíkátszáguldás'' érhető el ... ez a P4 köztudottan nyomába sem ér a bartonoknak...

(#261) gakoska


gakoska
tag

Hajjaj...
Ebbe a topikba is leírom:
Na a 9800pro-rol kezdek lemondani, (ati-hívő vok) és egy Leadtek Geforce 6800 felé pillantgatok, 72000 Ft-ért.
Az atik 60-65 ért vannak.
Egyébként most már a proci is átalakult 3000+-sszá
Kérdés: megéri-e ez a kari ezt a pézt az atival szemben?
viszont a csipszet is nforce...
és 16 futoszalagos is
ja és h nem tul sok-e ez a kari a leendő gépnek?

És végül: nem túl olcsó???

Gyorsan válaszoljatok plz mert hétvégén gépvásárlás.:)

(#262) _Volkovy_ válasza #90996736 (#260) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Bootvis van Win2k-hoz?

(#263) antikomcsi válasza gakoska (#261) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!
Hát a két kártya nem pont egy kategória, természetesen egy 6800 mindenképp jobb befektetés, a 3000+ elbírja, csak legyen jó táp is mellé.
Az ár az netto, vagy brutto? Bruttonak nem rossz, nettonak sok, víz boltban ilyet lehet kapni: MSI GeForce NX6800 128MB TV DVI 8x AGP 63000 Ft
Bővebben: link
Üdv

(#264) LakiTomi


LakiTomi
tag

En is veszek egy uj gepet mit szoltok? :))))

ALAPLAP:MB ECS M848ALU SiS478 , SocketA, 400Mhz FSB, ATX formát,
sound and LAN onboard
PROC:SEMPRON® XP 2400+ BOX Socket A ----- + 800MHz jo hütövel = 3000+
HDD:MAXTOR® DiaMaxPLUS® 80GB 8MB cache
FLOPPY:ALPS® FDD 3,5'', 1.44 MB
GRAF:VGA ManLi GeForce FX 5200 128MB TV OUT, DVI 8xAGP
DOBOZ:Midi MS® 350W
RAM:DDRAM 512MB PC333 AM1® CL2.5
DVDRW:DVDRW SAMSUNG 552 DUAL LAYER
Nekem igazabol az alaplap teccik a legjobban :))) 6500Ft.

Összesen aszongya:Kb 80000 FT. És azért nem is annyira szar :)))
Ezt veddd!!!
Ez amugy lehet tök hülyeségnek tünik de a doom3-on kivül megy minden rajta.
Megéri az a + 13000Ft???????

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#265) LakiTomi


LakiTomi
tag

vagyis + 130 000 Ft, bocsi

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#266) lol válasza LakiTomi (#264) üzenetére


lol
senior tag

igen az fx5200 nagyon hasít... de nem ilyen árkategáriról volt szó nem értem miért írsz IDE ILYEN konfigot :F +800mhz jó hűtővel jaj, persze, figgy +21894561mhz jobb hűtővel az még jobb... :O amúgy szvsz az ilyen hszktől kíméld magad/ környezetedet...

(#267) kldq


kldq
csendes tag

kb.230000-ért az ACOMPnál kapsz ASUS P4P800
P4 3.0Ghz
KINGMAX 1024mb RAM
ATI Radeon 9800
5.1audio
TV tuner
és ebbbe az árba talán még a win xp is belefér nekem ilyen kéne 1éként mert a mostani már majdnem 6 éves
celeron 423mhz
128mb RAM
diamond viper 4mb videokari
stereo audio

(#268) kldq


kldq
csendes tag

www.acomp.hu

(#269) Zenty


Zenty
őstag

Nekem is szándénkomba áll új configot venni! :)
-AMD Athlon 64 3000+
-ASUS K8N-E Deluxe
-1 giga ram ( itt szerintem fölösleges dual)
-6600gt
-360 W chieftec táp
-GlacialTech Igloo 7200 Light
-Pioneer 108D
-winyo nem köl
-Már csak valami jó szellőzésü ház kell azt csá!!

Csak egytől tartok !
Ez lenne az első amd configom és akármennyirre tesztek,meg itteni tapsztalatok én akkor is be vagyok fosva rendesen ! :)
Ezen nagyon filozok!Az agyam amd-ez huz a szivem és a tapasztalat p4-hez :))! Nyugtasatok meg ,hogy amd rulz! Tudom ezt én döntöem el balabal ,de akkor is ! :O

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#270) LakiTomi


LakiTomi
tag

Jovanna nem kell mindjart bekapni. Nem rosszbol irtam na. Arkategoria ??
Szerintem itt mar nincs arkategoria.Olcso az picit gagyi a dragaban meg tul sok olyan cuuc van ami 1-2 honap alatt az ara a felere csökken és kihasznalhatatlan marad a jövöre nézve. Ide se jövök többet...

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#271) LakiTomi


LakiTomi
tag

Zenty jo az AMD!!!!
Nem szaros intel dupla pénzért.Megéri az árát.Valami hasonlo dolog ahogy az ATI lenyomja az NVIDIA-t DD . Lasd Doom3 tesztek Radeon vs. Geforce... :))
Tudom kövezzetek meg !!!! :) De valami van benne, hogy miért adnal ki 2x annyi pénzt csak mert rá van irva hogy INTEL. Nekem semmi bajom Billel, csak már tul sokat akar..Na de hat ki nem na Csaotok

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#272) ^Bundi^ válasza gakoska (#1) üzenetére


^Bundi^
senior tag

nézz be hozzám éa kapsz gépet olcsón.;)

Nos Omnes Una Manet

(#275) Winner_hun válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

A64 3000+ BOX 33325

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#281) gakoska válasza antikomcsi (#263) üzenetére


gakoska
tag

brutto ár, viz boltot nem tudom, ird már meg majd plz
nem szeretem az ojan boltokat egyébkénet amik ijen fasza olcso cuccokat árulnak, mert még a lopottban is jobban megbízok:)) (mert én egy hülye fasz vagyok akit át kell baszni a boltban):))
azér kössz, ha megirod a boltot, akkor meg is nézem ám majd

(#283) Zenty


Zenty
őstag

Oké akkor megnyugodtam thx! Ha rossz lesz az amd ,tudom kiknek nyutsam be a számlát!:DDD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#289) mx


mx
csendes tag

üdv!
sata winyós problémám megnyugtatóan rendeződött. biosban beállítottam, hogy cd-ről induljon a gép és betettem az xp cd-t. ment minden ahogy kell. azóta már egy linux is fent van:)

azt árulja már el valaki, hogy a nyamvadt belső hangszórót hová kell bedugni a p4p800e-deluxe alaplapon???

(#290) antikomcsi válasza gakoska (#281) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

MSI GeForce NX6800 128MB TV DVI 8x AGP 62400 Ft

Bővebben: link

(#291) antikomcsi válasza mx (#289) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

MSI NX6800 128MB TV-OUT 59920 Ft 74900 Ft

Bővebben: link

(#292) chop válasza LakiTomi (#271) üzenetére


chop
őstag

hol dupla penz, te agyatlan..?! ugyanolyan arkategoriaban vannak, ne beszelj hulyesegeket! a masodik mondatodat nem egeszen ertem, szal nem is reflektalok ra tul durvan, az vszt teny, hogy Doom3=nVidia

a ''Bill'' meg a microsoftnal van (mar ha Bill Gates-re gondolsz, de sztem ra), nem pedig az intelnel

tajekozodjal, mielott faszsagokat irsz

(#293) LakiTomi válasza chop (#292) üzenetére


LakiTomi
tag

OPERATOR VAGY VALAKI LÉGYSZIVES VALAKI TEGNAP SZÓRAKOZOTT A NEVEMBEN, MOST LÁTOM MIKET IRT A KEDVES BARÁTOM,MERT INRTIN VAN A GÉPEM ÉS BE VOLTAM JELENTKEZVE.LÉCCI NE REAGÁLJATOK EZEKRE A BUTA ÜZENETEKRE.KÖSZI.MÁR JOBBAN VIGYÁZOK.Csaosztok.

[Szerkesztve]

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#294) chop válasza LakiTomi (#293) üzenetére


chop
őstag

mino veletlen..

(#295) Zenty válasza antikomcsi (#290) üzenetére


Zenty
őstag

egy induri problem van ez netto ár! De ha persze ha tudsz szerezni nagykerből elöre is thx :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#296) antikomcsi válasza Zenty (#295) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez igaz, de egyel lejebb van brutto is, ez már csak 3ezressel több.
Sajna nem ismerek nagykert, de remélem majd egyszer találok valaki megbízhatót valamelyik topikban.

(#297) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

chop: Nem dupla pénz az Intel, de akkor is drágább egy Pentium, mint egy Athlon. Egy kivétel van, az A64, de az lesz még olcsóbb is.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#298) csongi válasza andr0meda (#204) üzenetére


csongi
veterán

Én 2300-s sempton procit ajánlanék ócsóbb meg jobb is szerintm!!!!!!!!

(#299) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

helló

én is mostanában szeretnék gépet bővíteni,de nem tudom mit/hogyan érné meg.

Érdemes várnom a PCI-E-s nforce4-re? (maradnék AMD vonalon)

vagy vegyek egy AGP-s Nforce3-at?

Vagy néztem hogy 754-es AMD64 rendszerrel jobb VGA-ra telik. 70e körül milyen VGA van ami megéri? sima 6800 megér ennyi felárat a 6600GT-vel szemben?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#300) BW704


BW704
csendes tag

Sziasztok!Anya rendelöjébe raknánk össze uj gépet.a kérdés az h a 2800-as sempron 266-os fsbvel elmenne egy asus a7s333-ban ?? ami a 2600-os athlon xp-ig kompatibilis? ami még ugye 266 fsb-s.Mert ugy már olyan lenne mint egy 1.6 ghz-en üzemelö sima athlon xp t-bred maggal.Köszi és lécci segitsetek mert sürgös

(#301) zsoltee10 válasza BW704 (#300) üzenetére


zsoltee10
addikt

menne, csak a lap nem fogja felismerni. én a helyedben nem vennék 2800-as sempron ilyen lapba. inkább vegyéll használtan egy 1600-os duront, az 266 fsb-s, 1,6ghz-n megy. vagy vegyél egy 1700+ - 2000+ procit.

nyiss topicot a hw piacon, hogy keresel XP procit, vagy duront. ;)

(#302) BW704 válasza zsoltee10 (#301) üzenetére


BW704
csendes tag

Elindul vele a gép az a kérdés?Anya annnyira ért a géphez h tudja h billentyüvel meg egérrel lehet irányitani.Orvosi rendelöbe kéne neki csak.Az a lényeg h üzemeljen.

(#303) zsoltee10 válasza BW704 (#302) üzenetére


zsoltee10
addikt

valszeg elindul, de annyira felesleges kidobni a pénzt 2800-as sempronra, hogy ihaj! inkább vadássz egy 2000+ vagy 1700+ procit a hw piacon, és kész. egyrészt az tuti megy benne jól, másrészt 10k-val olcsóbb!

(#304) BW704 válasza zsoltee10 (#303) üzenetére


BW704
csendes tag

Igen de proci már megvan, szal mind1, vettünk mindeféle dolgot aztán most az itthon 3 gép között mahinálunk ugy h az enyémet gyorsitsuk:)
Akkor köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.