Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz tisn #17164 üzenetére

    Bocsi, hogy nem kizárólag prof. gulasch és mindent is nyilatkozó Merkely alapján döntöttem. Némelyik vakcina dokumentáció, tanulmányok, engedélyek terén jobban áll és elfogadottabb utazáskor. Szóval vártam, mérlegeltem, válogattam. :P A te szerencsédre is, mert az általad ajánlott kínait meghagytam neked, cserébe elvittem a szerinted kétséges Pfizert. Mindketten jól jártunk. :) (annyira válogatós sem voltam szerintem pl. Moderna is jöhetett volna, ha lehívják a ránk eső részt mindent, márciusban még jöhetett volna AstraZeneca is simán, április végén már inkább passzoltam, mert májusi Pfizerrel előbb kész vagyok) Azzal te jártál jól ha jövőben is kell, hogy kínaiból és leendő magyarból biztosan lesz később is, mRNA Pfizer a kormány döntése nyomán majd meglátjuk.

    "aszpirinbol is valogatni szoktal gyarto alapjan?"

    Nem jó érv! :N Egyrészt fájdalomcsillapítóért nagyon-nagyon ritkán csak képzelt halálomon nyúlok, másrészt az teljesen más kategória fontosság, szükségesség szempontjából mint egy világjárványt okozó új vírus elleni új vakcinákról tájékozódni!
    Jobb példa lenne a H1N1 influenza elleni oltásom, viszont akkor nem volt ekkora cirkusz és mellébeszélés, nem politikusok döntöttek vakcináról, a tájékoztató honlapon nem politikai propagandát toltak, nem is ilyen durva vírusról volt szó, nem ekkora járványról, nem volt oltástól vérrög para, nem kellett matekozni dózisokról és nem mondták azzal nem utazhatsz akárhova. Így nem is érdekelt ki hol gyártja és gluténmentes-e.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés