Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

A Trónok Harca alkotója új, ezúttal animációs filmen dolgozik!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18102) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18103) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#18099) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elvileg tudjuk hogy mi lesz, szerintem 90%-ban szokás szerint bejön. Szóval a dráma meglesz, kérdés, hogy adják elő. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18104) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#18103) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Én 1-2 képet láttam a forgatásról, ezen kívül semmi. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18105) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#18104) üzenetére


laceszgamer
addikt

Teljes forgatókönyv is kinn van már pár hónapja, és ha a 6. meg 7. esetében szinte teljesen bejött most miért volna kivétel?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18106) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#18105) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Inkább kivágom a szemeimet, mintsem hogy elolvassam. :DDD

Ha maguk a szereplők sem tudják, hogy mi a vége, akkor elég lutri lehet a dolog. Kivéve, ha ez a beugratós dolog az egészben.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18107) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#18106) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom, engem sosem zavarj úgymond a spoiler, szóval érdekességképp jó volt. :) Meg úgy alapból is elég jónak ígérkezik, tényleg lesz benn sok minden amire lehet vagy szentségelni vagy örülni de nagyon. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18108) jonnyjoker01 válasza laceszgamer (#18107) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mobil nézetben sosem láttam az aláírásodat. Évezred főcímzenéjére +1! :R

Témában: én rohadtul nem fogom megnézni a forgatókönyvet, az előző évadoknál ezt a hibát elkövettem, de az utolsón játszadozni akarok az idegeimmel :DDD

Üdv. Johnny

(#18109) raider21


raider21
aktív tag

Az HBO jövőre mutatja be a széria utolsó évadát, a nagy fináléra pedig szó szerint milliók lesznek kíváncsiak. A tévésorozat ugyanis már réges-rég beelőzte George R. R. Martin regényeit, aki 2011 óta piszmog a Tűz és jég dala-ciklus hatodik és hetedik kötetével, vagyis az utolsó évad azoknak is csupa meglepetés lesz, akik már elolvasták mind az öt korábbi könyvet. A patinás Vanity Fair természetesen Emilia Clarke-ból is megpróbálta kihúzni, mire számíthatunk a nagy fináléban. Az nem túl nagy meglepetés, hogy a színésznő semmi konkrétumot nem árult el, hiszen szigorú szerződés köti, amiatt viszont igencsak a homlokára szaladt sokak szemöldöke, hogyan beszélt a befejezésről:

„Felb*szott, hogy meg kellett csinálnom azt a bizarr sz*rságot! Majd megérted, mire gondolok, ha már te is láttad!”

Emilia Clarke brutálisan őszintén mesélt a Trónok harca brutális utolsó évadáról

[ Szerkesztve ]

raider21

(#18110) LendvaiFeri1 válasza raider21 (#18109) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Naaa, csak nem ismét boat sex? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18111) laceszgamer válasza jonnyjoker01 (#18108) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18112) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18113) updog válasza raider21 (#18109) üzenetére


updog
senior tag

"amiatt viszont igencsak a homlokára szaladt sokak szemöldöke" Hirtelen úgy értettem, Emilia szemöldöke kezdett szaladgálni :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#18114) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#18115) LendvaiFeri1 válasza csabulaxi (#18114) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Jesus... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18116) pulffy válasza csabulaxi (#18114) üzenetére


pulffy
őstag

Jó te! :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18117) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18118) raider21


raider21
aktív tag

A Locke Ház Története - Westeros Elfeledett Házai
[link]

A Casterly Ház Története - Westeros Elfeledett Házai
[link]

raider21

(#18119) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Két fontos Trónok harcás színész is végleg elbúcsúzott a sorozattól!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18120) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18121) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18122) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#18121) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Game of Thrones S9 plot twist: Thanos csettintése megölte fél Westerost és a Whitewalkerek simán elfoglalják az egészet ahogy van :))

Üdv. Johnny

(#18123) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Halálosan megfenyegették a Trónok harca sztárját!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18124) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#18123) üzenetére


laceszgamer
addikt

Vagy fake hír volt és elvették, vagy csak nálam nem hozza be, legalábbis az oldal bejön de semmi leírás vagy akár cím, egyedül a cimkék látszanak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18125) LendvaiFeri1 válasza laceszgamer (#18124) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nekem jó, de itt egy másik link.

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18126) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#18125) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most már bejött a régi is, ehet akkor volt valami gubanc mikor probaltam lesni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18127) raider21


raider21
aktív tag

Trónok Harca || a Dothrakiak by: Jorah Mormont
[link]

raider21

(#18128) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18129) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Fandom-Wide Survey Ratings for Game of Thrones Revealed – Part 1!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18130) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Kit Harington and Emilia Clarke spotted in Belfast🇮🇪 (Jun.2018)

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18131) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

NEM MINDENNAPI MÓDSZERREL VÉDIK A TRÓNOK HARCA FORDULATAIT A KÉSZÍTŐK!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18132) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18133) -szabi- válasza LendvaiFeri1 (#18132) üzenetére


-szabi-
őstag

Erről ez jutott eszembe: KÉP :)

(#18134) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18135) Izzé válasza LendvaiFeri1 (#18134) üzenetére


Izzé
őstag

Lol de hülyék :C

(#18136) LendvaiFeri1 válasza Izzé (#18135) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18137) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18138) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Con of Thrones exclusive: Paula Fairfield on the importance of expanding mythology and the real voices behind zombie Viserion!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18139) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Ilyen végzetet kíván Natalie Dormer Cersei Lannisternek!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18140) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Game of Thrones Season 8 Shoot Resumes in Northern Ireland for Unexpected Scenes!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18141) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18142) pulffy válasza LendvaiFeri1 (#18141) üzenetére


pulffy
őstag

Hát igen, egy jó menet után igy szokott kinézni... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18143) LendvaiFeri1 válasza pulffy (#18142) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Minden bizonnyal... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18144) pulffy


pulffy
őstag

parádés hír

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18145) LendvaiFeri1 válasza pulffy (#18144) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

~1 év. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18146) pulffy válasza LendvaiFeri1 (#18145) üzenetére


pulffy
őstag

Nem tudom mi lehet annyira érdekes 100 évvel ezelőtt? :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#18147) LendvaiFeri1 válasza pulffy (#18146) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nem az előzmény, hanem a nyolcadik évad. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#18148) jonnyjoker01 válasza pulffy (#18144) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első normális cikk amit origon olvasok :))

Üdv. Johnny

(#18149) laceszgamer válasza pulffy (#18146) üzenetére


laceszgamer
addikt

Enyhén szólva sok minden történt még a jelenlegi történések előtt is. Az egész világnak sokkal kiterjedtebb története van minden irányban mint amit az eberek látnak a sorozatban.

[link]

Ez a könyv remek alap a dolgokhoz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18150) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.