Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sznóvájt


sznóvájt
csendes tag

Ma leejtettem a gépemet (SonyDSC-W5- nagyon szeretem) és megtört a kijelzője... :O
Van-e valakinek ezirányú tapasztalata, hogy mibe kerül a javíttatás?

(#2) Hydra SR válasza sznóvájt (#1) üzenetére


Hydra SR
addikt

Konkrét tapasztalatom nincs ugyan, de mindenki azt meséli ilyenekre, hogy olyan összeget mondott a szerviz, hogy inkább újat vett.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#3) localhost válasza sznóvájt (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tényleg nem egyszerűbb telefonon felhívni a szervizet? Max 3 perc.
E-mail olcsóbb!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) kem válasza sznóvájt (#1) üzenetére


kem
addikt

Telefonoknál 20-30+fa.

Köszi!

(#5) Zola007 válasza localhost (#3) üzenetére


Zola007
veterán

Nem feltétlenül ennyire egyértelmű, a szakszervíz tényleg k. drága. Szerintem arra gondolt a srác, hogy tudtok e vmi kis szervízt v. vmi zugműhelyt, ahol olcsón és szakszerűen megcsinálják.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#6) localhost válasza Zola007 (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valaki összecelluxozza? Piha!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) Zola007


Zola007
veterán

Ez lemaradt: talán itt érdeklődj: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Folytatás itt Azonnali fotós kérdések órája ezt zárom.
szerk: Valaki megelőzött...

#9: Töröljem? Még nem látta senki :U :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) Racecam válasza Thrawn (#8) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor én már nem is szólok hozzá. :D

(A fenébe, mégis hozzászóltam. :U )

mod a mod-ra: Most már mindegy. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.