Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boly


boly
tag

Sziasztok !

Vannak olyan mappák a szerveren, amit sehogyan nem tudok törölni !
Ezek régebben egy portálhoz tartozó (PHP NUKE) mappák voltak.

Ja és nem ingyenes tárhely !

Hogyan tudom törölni ???

(#2) shev7 válasza boly (#1) üzenetére


shev7
veterán

Lehet nincs jogod a törlésre. Ha totalcommander alatt vagy, próbáld megváltoztatni a mappák attributumát.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3) boly válasza shev7 (#2) üzenetére


boly
tag

Van jogosultságom, mivel minden mást le tudok törölni, csak ezek maradványokat nem lehet !

A jogosultsági szinteket szoktam variálni.de hiába !

(#4) shev7 válasza boly (#3) üzenetére


shev7
veterán

úgy értettem, hogy ezeknek a könyvtáraknak a jogosultsága van rosszul beállítva. Én jártam már úgy, hogy feltöltöttem vmit egy szerverre, de letölteni már nem volt jogom :))

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5) Lala6


Lala6
őstag

Segítsetek nekem.
Van egy pár mappa és benne rejtett fáljok amiket egyszerűen nem tudok letörölni.
FileZillát használok, a fájlokat látom. Az atribútomokkal lesz gondom, de nem tudom sajnos őket megváltoztatni.
Ezt a hibát írja ki attribútom megváltoztatásánál: 550 SITE CHMOD command failed.
Ezt a hibát írja ki a törlésnél: 550 Delete Operation Failed.

Hogyan tudnám letörölni ezeket a fáljokat. Miért nem tudom az attribútomokat megváltoztatni? Próbáltam total commanderrel is, szintén ugyanezek a hibák jönnek elő.

Előre is köszi a segítséget!

(#6) shev7 válasza Lala6 (#5) üzenetére


shev7
veterán

jol latod, nincs jogosultsagod hozza. Jogosultsagot a file ''talajdonosa'' vagy mas arra jogosult szemely adhat.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#7) Lala6 válasza shev7 (#6) üzenetére


Lala6
őstag

Minden jogosultságom megvan, eddig nem volt ilyen gond, más fáljoknál most sincs.
Nem ingyenes tárhelyen van, fizetős szerver.
Ezek a yoomla portálmotor maradvány fáljai, amit törléskor nem törölt.
Valahogy lekéne vennem az írásvédettséget róla...

(#8) JohnyBlue válasza Lala6 (#7) üzenetére


JohnyBlue
őstag

szoljal a ''root'' nak es az rendbe teszi neked:)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#9) Lala6 válasza JohnyBlue (#8) üzenetére


Lala6
őstag

Ez a legvégső megoldás, megcsinálják rögtön...de nem szeretek apró problémákkal zavargatni.

Én szeretném megtudni, hogy miért nem tudok attribútomot módosítani ezeknél a fáljoknál. Én másoltam fel őket és én is szeretném törölni, de nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.