Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Végre olvad a hó. A hétvégére enyhébb időt mondanak aminek örülök. Sűrű programunk lesz ha nem leszünk betegebbek. Sajnos a gyerek folytatja azt amit szeptember óta elkezdtünk. Néhány nap ovi aztán hetekig itthon. Egyik nap ettől picit be is sokaltam. Nagyon ingerült lettem. 4 éves a gyerek és már nem itthon kellene töltenie a napjait. Szüksége van a társaságra. Nem rossz gyerek nincs vele gond itthon. De nem tudok úgy mozogni tőle ahogy azt én szertném. A vásárlás is 2× annyi időbe telik mint egyedül. És ebben a hidegben sokkal jobban meg kell gondolnom hova is indulok el vele. Most biztosan sokaknak úgy hat hogy talán útban van a gyerek nekem. Ez nem igaz. Imádom őt és tényleg semmi gond nincs vele. De vágyom már arra hogy egyedül lehessek. Itthon is lenne egy csomó dolgom de nem tudom rendesen tenni amikor ő itthon van. És ha hetekig ez van akkor kiborulok. Nagyon ingerült leszek. Kiabálok vele és percek után bűntudatom lesz. Szegény nem tehet róla hogy beteges. Ráadásul egymást fertőzzük oda-vissza december óta. Ma kifejezetten édes volt. Rengeteget ölelget és puszilgat. Én teszem a dolgom: főzök, pakolgatok és egyszer csak odajön megölel vagy megsimogat és nyom egy puszit az arcomra. Most őszintén! Lehet rá haragudni? Képtelenség. Ma lefeküdtünk aludni de nem tudtunk sokat. Lakásfelújítás van a házban és ment a fúrás, kalapálás. Fel is ébredtünk elég hamar. De én nem akartam felkelni ezért feküdtünk még. A kis lelkem odahajolt hozzám simogatott és apró puszikat szórt szét az arcomon. És a simogatás közben közölte nekem hogy szeret. Majd megkérdezte tudod hogy szeretlek? Teljesen elolvadtam tőle. És Életemtől! Ugyanis ezeket mind a randi alatt látja tőlünk. És Életem volt az aki előhozta belőlünk hogy ne féljünk kimutatni az érzelmeinket. Imádom Életemet! Teljesen oda vagyok érte!
Sajnos az elmúlt napok nem úgy alakultak ahogy szerettük volna. Akadtak nehézségek és sajnos nem tudok neki segíteni. De igyekszem mellette lenni amikor csak tudok. Reggelente beszélünk és napközben is sokat együtt vagyunk. Nagyon sokat jelent nekem hogy mindig eljön hozzám.
Sajnos most a hétvége közeledik amit nem szeretek. Más tűkön ülve várja hogy elteljen a hét. Engem a hétköznapok tesznek boldoggá. Mert akkor Életemmel lehetek. Ő a mindenem! :B

Kellemes etét kívánok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.