Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Képzeljétek! Ma is randiztunk!!!
Nagyon hirtelen randi volt a mai. Tegnap este tudtam meg lefekvés előtt. Egy pillanatig sem gondolkoztam rajta hogy mi legyen a válasz a kérdésére. Sajnos beszélni nem tudtunk így csak 1 levélváltásban egyeztünk meg a randiügyében. Ma reggel sikerült időben felébrednem és megbeszéltük a részleteket. Most nem kellett korán indulni így volt időm az itthoni dolgokra. Megbeszéltünk egy időpontot de életem előbb jelzett hogy akár indulhatnék is. De én úgy alakítottam a dolgokat hogy a megbeszélt időben indulhassak. El is indultam. Illetve indultam volna. Beülök a kocsiba és nem indul. A motor nem akart járni. Biztos fázott. :N Mondom ezt nem hiszem el. Nem akartam hogy megismétlődjön a pénteki randi indulása. Pedig nagyon úgy festett. Végül kis segítséggel beindult. Érezte biztos hogy ez a nap nekem kiemelten fontos lenne. :B Beindult de furcsa hangokat hallatott és furcsaságokat is éreztem a pedálnál. Ajjaj. Így nem merek nekivágni mert a fékkel voltak gondok. Főleg gyerekkel együtt meg végképp nem akarok balesetet. Többször is felhívtam Életemet. Érdekes mert ilyenkor amikor pánikba esek nem érzem azt az izgalmat a telefonban magamon mint általában. Ilyenkor annyira kétségbeesek hogy csak beszélek beszélek... Végül Életem segített abban hogy biztonságban érezzem az autót és útnak induljak. Természetesen megbeszéltük hogy ha úgy érzem nem biztosnágos akkor nem kelek útra. De az égiek meghallgattak minket. Köszönöm a sorsnak hogy újból segített abban hogy eljussak a szerelmemhez!
Mi értünk oda előbb. Örültem neki mert ha Életem van ott előbb úgy érzem időt veszítünk. Nem sokat vártunk és már tt is volt. Gyermekem hihetetlen örömmel fogadta. Jó volt látni hogy szereti és kedveli. Nagyon sokat játszottak együtt. Készültek közös képek amik nagyon nagyon jól sikerültek. Mindenki arcára kiült a boldogság. Igazi család voltunk ma. :) Végre picit több időnk is volt. Sokat játszottunk és beszélgettünk. És ami nekem a legnagyobb örömöt adta az az hogy Életemnek sikerült a régen elmaradt ajándékomat átadni. Elképesztő érzésekkel volt teli ez a randi! Ez maga a csoda volt! Ilyen boldog már nagyon régen voltam. Természetesen minden randin nagyon boldog vagyok de ma egy olyan nap volt amiről már régóta álmodtam. Szinte végig Életem karjában bújhattam meg. Biztos sokan nem értik hogy mitől olyan mámorító érzés nekem hogy órákig valaki karjában bújhassak. Ezt nem is lehet szavakba önteni. Mert nekem ez a valaki nem valaki hanem A férfi akibe nagyon szerelmes vagyok. És az ahogy ott fekszem a karjában és érzem a szívverését és a melegséget ami árad belőle. És ahogy ölel. Gyengén de mégis szorosan. Ez tényleg leírhatatlan. Ezt csakis érezni lehet! Maga a gyönyör!!! Ez a nap számomra tökéletes volt!!! Igazán szerelmes nap! És hol van már az az aggódalom hogy hogyan is jutok el hozzá autó nélkül?
Együtt voltam a számomra két legfontosabb emberrel. Nem is kérhetnék többet a sorstól.
Boldog vagyok!!!

Szép estét nektek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.