Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tiberium

Hozzászólások

(#51) alien_ válasza Dilikutya (#50) üzenetére


alien_
őstag

Kár... RIP

Swarm is coming.

(#52) Gyusz válasza Dilikutya (#50) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem nem is baj, az eddigi infók alapján nekem nem igazán tetszett.

(#53) munky válasza Dilikutya (#50) üzenetére


munky
őstag

Az első in-game videó nekem is elvette tőle a kedvem. :(

(#54) mindfreak válasza munky (#53) üzenetére


mindfreak
őstag

Simán ki lehetne hozni a C&C-ből egy durva fps játékot is. Nem hiszem el, hogy az EA-nek ez problémát tud jelenteni. :F

(#55) Dilikutya válasza mindfreak (#54) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az EA csak kiadó, nem ők fejlesztenek. Épp ez az, hogy nem tetszett nekik sem, ezért leállították. Egyébként az ilyen leállított projektekkel mi lesz? Nem lehetne rászánni pár napot, és olyan formába pofozni, hogy legalább le lehessen ingyen tölteni? Még jó is kisülhetne belőle, pl. az ingame videókból azért mindent nem lehet megtudni, mivan ha kedvező reakciókat kapna, és értelmét látnák újra kezelésbe venni. Volt már rá példa úgy emlékszem, hogy félbehagyott fejlesztést letölthetővé tettek, csak nem jut eszembe, mi volt az.

Megvan, a Black Isle által fejlesztett Fallout 3-ra gondoltam. Ezt is leállították, aztán feltették a netre ami már készen volt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56) Gregorius válasza Dilikutya (#55) üzenetére


Gregorius
őstag

Egyébként az ilyen leállított projektekkel mi lesz? Nem lehetne rászánni pár napot, és olyan formába pofozni, hogy legalább le lehessen ingyen tölteni?
1. Azt a pár napot is ki kell fizetni az alkalmazottnak.
2. Ha ingyen publikálod, akkor abból max. intellectual property theft lehet, haszon viszont semmi.
3. Szerződés függvényében a fejlesztőnek részesedés jut (és nem biztos, hogy az eladási ár függvényében).
vagyis több, mint valószínű, hogy még nullszaldóval sem úszható meg egy ilyen manőver.

A Black Isle az annyiban speciális, hogy az Interplay része volt szervezetileg, vagyis házon belüli a fejlesztés. Viszont nem árt észben tartani, hogy az Interplay anyagilag hol is van mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#57) Gyusz válasza Dilikutya (#55) üzenetére


Gyusz
őstag

Az EA nem csak kiadó, van jó pár fejlesztőstúdiója és a Tiberium is ezek egyikénél (EA Los Angeles) készült.

(#58) #65675776 válasza Dilikutya (#55) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha nem is az egészet, de egy Demo szintű részét kiadhatnák.

(#59) alien_


alien_
őstag

Ilyen lett volna:
Tiberium Level 1 Intro.
Tiberium Level 1 Outro

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#60) Gyusz


Gyusz
őstag

Megjelent egy elvileg eddig nem látott videó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tiberium
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.