Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tiberium

Hozzászólások

(#1) alien_


alien_
őstag

Az Electronic Arts hivatalosan bejelentette immár két éve titokban készülő Command & Conquer FPS játékát, a Tiberium -ot!

A játék története a harmadik tiberium háború után játszódik 11 évvel, és a főhős egy bizonyos Ricardo Vega nevezetű egykori GDI parancsok, aki azonban már jó ideje visszavonult kommandója igazgatásától. A csapatalapú FPS leginkább a Ghost Recon Advanced Warfighter, a Battlefield, és a Rainbow Six Vegas keveréke lehet, amelyet az Unreal Engine 3.0-ás verziója fog hajtani. Az egy és co-operative játékmódban végigvihető sztoriban Vega egy speciális fegyverrel, a GD-10-el lesz felfegyverezve, amely négy különböző funkcióval is rendelkezni fog. A PC-re, Playstation 3-ra, Xbox 360-ra készülő Tiberium valamikor 2008-ban jelenik meg.

Screenshotok! (Scanneltek)

+Találtam egy videót, ami "C&C3 -concept render" néven van fent youtube-on... =)

*"Crytek's FPS game engine CryENGINE2 was licenced to EA Los Angeles in February 2007" /Wikipedia/

[ Módosította: Loretto ]

Swarm is coming.

(#2) alien_


alien_
őstag

Renegade ennyire elvette mindenki kedvét a c&c fps-ektől? :U

Swarm is coming.

(#3) octaviaRs


octaviaRs
csendes tag

nah még 1 game ami sekinél nem megy majd rendesen :D

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#4) peterszky válasza alien_ (#2) üzenetére


peterszky
őstag

Nekem az egyik kedvenc FPS-em a Renegade volt :) Ezt is várom, csak nem hiszem, hogy futni fog a notebookon :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#5) alien_ válasza peterszky (#4) üzenetére


alien_
őstag

Nem játszottam vele, egyszer láttam havernál, de úgy tudom, elég nagy bukta volt az a játék. Minden esetre jó móka lehet Mammuth tankkal gyikálni ;]

OctaviaRs: Kiderül, hogy az engine problémás, vagy csak az optimalizálást cseszték el...

Swarm is coming.

(#6) Gregorius


Gregorius
őstag

Roppant nagy fantáziára utal az elnevezés. Remélem csak munkacím.
A fő karakter elnevezése sem valami szerencsés: Vega ugyanis egy szarházi drogos NOD tábornok volt még a Tiberian Sun időkben. FMV-kben is igen szép részesedést kapott.

(#7) alien_ válasza Gregorius (#6) üzenetére


alien_
őstag

Legalább mindenki tudja, miről van szó :U

Egyébként elvileg: Release date: 2008 Q3

Swarm is coming.

(#8) peterszky válasza alien_ (#5) üzenetére


peterszky
őstag

Nem csoda, hogy bukta volt. Ha egy noname világban játszódó FPS lett volna, akkor nekem se tetszik. De mivel az egyik kedvenc sorozatom a C&C, ezért nekem óriási kedvencem lett. Bemehetsz az addig csak kivülről látott épületekbe (pl.: Temple of Nod ;] ), Mammuth tank, stb...

What else you gonna do on a Saturday?

(#9) octaviaRs válasza peterszky (#8) üzenetére


octaviaRs
csendes tag

én is csak azé játszotam vele . . .
meg atom bombát robantgatás miatt :D

Nyitott szemmel álmodunk ,csukott szemmel élünk!

(#10) Arnold2 válasza peterszky (#8) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem nagyon bejött a Renegade. Főleg multiban, miután rájöttünk, hogy ha az Ion bacont vagy a nuki hívó cuccot az épületen kívül teszed le ugyan úgy leszedi az épületet.2-3 kör erejéig a srácok benn az épületben keresték a stiklit,míg mi röhögtünk azon a beszólásokon,hogy:-hol a f@szban van? -mond má' meg hova tetted? -te,b@szki,lehet ohgy rossz épületben vagyunk!
Közben ott volt kívül, az épület sarkánál :)
Volt egy hangulata a játéknak,na. Nagyon sajnálom hogy a Renegade 2 cancelt kapott,pedig már volt belőle egy in game trailer is.

(#11) peterszky válasza Arnold2 (#10) üzenetére


peterszky
őstag

Multiban nem nagyon játszottam vele, de biztosan nagyon élvezetes :)
A single kampány iszonyat jó volt.

What else you gonna do on a Saturday?

(#12) alien_


alien_
őstag

Rengeteg screenshot érkezett! CryEngine 2 odaba..!

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#13) ChromeX válasza alien_ (#12) üzenetére


ChromeX
addikt

hát van egy két kép aminél leesik az állunk, nem rossz. csak még soká lesz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#14) #65675776 válasza ChromeX (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja. Egy újabb játék, amiből alig látni valamit, olyan sötét.

(#15) alien_ válasza ChromeX (#13) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg idén jelenik meg :U

Swarm is coming.

(#16) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na kérem, alakul ez...Videjó!! SQUAD CONTROL!!!! Isteni!!
Már alig várom...De addig is majd Kane's wrath. Hihetetlen hogy nem hagynak nyugodni az ÍÉsek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17) fpeter07 válasza raskolnikoff (#16) üzenetére


fpeter07
veterán

Azért lehet látni h van benne egy kis crysis :R

(#18) raskolnikoff válasza fpeter07 (#17) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Szerintem az se kizárt hogy ez jobb lesz. Nekem ti. a crysis nem gyütt annyira be...a c&c feeling pedig eddig még nem hagyott alább egyik részben sem...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#19) ChromeX válasza raskolnikoff (#16) üzenetére


ChromeX
addikt

nagyon ász vid, GDI nanosiut :)) csak menjen picivel gyorsabban mint a crysis

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#20) #65675776 válasza raskolnikoff (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekes, főleg a vége. Van ott ugyanis két Titan. Csak nem visszatérnek a Kane's Wrath-ben?

(#21) raskolnikoff válasza #65675776 (#20) üzenetére


raskolnikoff
őstag

akkor az a gdi bosszúja is lesz...jó is lenne.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#22) #65675776 válasza raskolnikoff (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Disruptor-t a népnek! Csak legyen egy fokkal gyorsabb, mint a TS-ban.

(#23) raskolnikoff válasza #65675776 (#22) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Vagy még erősebb. :Y

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#24) #65675776 válasza raskolnikoff (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyezzünk ki döntetlenben. Mondjuk ebben az esetben 2-3 Disruptorral 4-5 lövésből le lehet rombolni egy közepes méretű bázist...

(#25) fpeter07


fpeter07
veterán

Én a CaCTW-al játszottam asszem végigvittem a GDI küldetéseket, fps nézet érdekes lesz :)

(#26) Skynet258


Skynet258
veterán

Most nézem az ingame videót, ez most komolyan ennyire ocsmány lesz vagy mivan??

https://geekpulse.hu

(#27) #65675776 válasza Skynet258 (#26) üzenetére


#65675776
törölt tag

Inkább ezt nézd meg. Egyébként szerintem egyáltalán nem ocsmány (eleve nem tudjuk milyen renderelési beállításokkal készült). Arról nem is beszélve, hogy láthatóan a játékmenetre helyezték a hangsúlyt. Márpedig egy játék jóságát alapvetően ez adja, és nem a grafika.

(#28) Skynet258 válasza #65675776 (#27) üzenetére


Skynet258
veterán

Megnéztem, ez egy átvezető movie volt, ami ugyebár semmit nem árul el a játék grafikájáról. Amit én linkeltem, az pedig ingame jelenetekkel van tele, és szerintem az elég ronda...
Ettől függetlenül egy szóval sem mondtam, hogy nem lehet jó, csak azt, hogy gányul néz ki. :D (1:52-nél például a "homokos rész" és a sima placc találkozására gondolok, igen ronda).
De ha megnézed a többi résznél, a textúrák úgy nagy általánosságban nézve elnagyoltak, mosottak, és (nekem) rondák. A karakter karja, fegyvere szintén az.
Nem tudom milyen lesz végül, de amit ez a videó mutatott... hát semmi pozitív (grafikailag!!).

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#29) ChromeX válasza Skynet258 (#28) üzenetére


ChromeX
addikt

jobban megnézve tényleg nem túl részletesek a textúrák, de ez is a cryengine 2 ha jól tudom, és szerintem ennél szebb lesz amúgy pcit hasonlít a crysis végén lévő részhez amikor a hajón vagyunk, ott is "hasonló" a környezet.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#30) fpeter07


fpeter07
veterán

movie-ből kivégott képek:[link]
Azon a sivatagi pályán olyan a szikla textúra mint vmi fatörzs befestve barnásra.
viszont vannak egész szépek is, remélem low grafikán futtatták :DDD

(#31) ChromeX válasza fpeter07 (#30) üzenetére


ChromeX
addikt

biztos nem volt gépük a high beállításokhoz :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#33) Gyusz válasza Skynet258 (#26) üzenetére


Gyusz
őstag

A grafika sem nagy szám, és a játékmenet is elég unalmasnak néz ki. Majd még meglátjuk mi sül ki az egészből.

(#34) Skynet258 válasza Gyusz (#33) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, én se temetek semmit előre, csak feltűnt, hogy a grafika milyensége még senkinek sem szúrt szemet. Mindenki áradozik a neten, hogy így meg úgy, de a grafó az nem igazán hozza a szintet. Legalábbis a videók alapján nagyon nem :(

Plusz rossz ómenként ott lebeg az előző fps köntösbe bújtatott C&C játék, ami csúfos bukás volt.

https://geekpulse.hu

(#35) fpeter07 válasza Skynet258 (#34) üzenetére


fpeter07
veterán

miért volt bukás?

(#36) munky válasza fpeter07 (#30) üzenetére


munky
őstag

valahogy nem fogott meg. :(

többet várnék.

(#37) Gyusz válasza fpeter07 (#35) üzenetére


Gyusz
őstag

Azért volt bukás, mert nem kapott túl jó értékeléseket, a játékosok nagy részének csalódás volt, ezen kívül nem is adtak el belőle sokat.

(#38) #65675776 válasza Gyusz (#37) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig hangulatilag eg ynagon jó játék volt. Ellenben a Doom 3 hiába "szép" és felpontozott, egyszerűen egy nagy rakás fos. Ahogy a COD is egyszerjátszható arcade hulladék volt (Veteranon 4,5h, egyszerűen szánalmas).

Engem spec a grafika érdekel a legkevésbé egy játékban. Nem az adja a tartalmát.

Mai napig a Close Combat 3 amivel a legtöbbet játszok, pedig egy Trio64 is bőven elég hozzá. Csak ugye nem egy üres látványorgia, hanem tartalmas játék.

(#39) Gyusz válasza #65675776 (#38) üzenetére


Gyusz
őstag

A nagy többség pedig többet várt volna a Renegade-től és ezt az eladások és az értékelések is mutatták, ez van. Személy szerint én is elszórakoztam vele, de pl.: a RtCW, az AVP 2 vagy az Undying messze jobb volt nálam. A Doom 3 nekem tetszett, de a 90% és afölötti értékelésekre furán nézek, abban meg egyetértünk, hogy a COD egyszerjátszható (a 2 is az volt, mivel multiban nem érdekel, és szerintem a 4 is ilyen lehet, de még nem próbáltam, csak a demót).

A grafika pedig tényleg nem minden, de ez a Tiberium gameplay videó nekem azt mutatta, hogy nincs túl sok fantáziája a készítőknek (szürke, sivár, unalmas volt a környezet, megyek oszt' lövök játékmenet) és ez csak egy újabb, tucatFPS lesz. Persze olvastam biztató információkat, de abban egyetérthetünk, hogy jóval több információra van még szükség, hogy helyesebben tudjunk a játékról ítélkezni.

[ Szerkesztve ]

(#40) Skynet258 válasza fpeter07 (#35) üzenetére


Skynet258
veterán

Gyusz kolléga megmondta a helyes választ, egyszerűen budget kategóriás játék volt (és nem az ára miatt ;) ). Hamar eltűnt a süllyesztőben. Nagy volt a hipe, mindenki várta, aztán ronda is lett, esetlen is lett. A sok ígérgetés után az ember mást várt, nem azt kapta végül. Félek, hogy ez a Tiberiumra is igaz lesz az eddig látottak alapján :(

De persze majd kiderül minden a maga idejében, nem akarom senkitől elvenni a várakozás örömét, mielőtt arra gondolnátok, hogy csak vészmadárkodni jöttem ide ;) Csak láttam azt a videót, és kíváncsi voltam, másnak is feltűntek-e azok a dolgok, amik nekem :K

https://geekpulse.hu

(#41) fpeter07


fpeter07
veterán

hátő... nem CryEngine 2 lesz? [link]

(#42) Gregorius válasza fpeter07 (#41) üzenetére


Gregorius
őstag

Hátő eddig is úgy volt, hogy UE3 motor lesz, nem?

(#43) alien_ válasza fpeter07 (#41) üzenetére


alien_
őstag

Jé, tényleg UE 3.0 hajtja majd a játékot. A CryEngine2-s infó ezek szerint csak pletyka volt a bejelentés körül, de még wikipedián is azt írták, hogy ehhez a játékhoz licenszelték a srácok a crytek motorját. Átíratom az első hsz-t.

Swarm is coming.

(#44) fpeter07


fpeter07
veterán

(#45) Gyusz


Gyusz
őstag

Tényleg nem CryEngine 2-t használnak, pedig a bejelentéskor mindenhol ezt írták.

(#46) alien_ válasza Gyusz (#45) üzenetére


alien_
őstag

Akkor jó, nem én vagyok a hülye =)

Megjelenés wikipedia szerint 2008 Q3 !

Swarm is coming.

(#47) fpeter07 válasza alien_ (#46) üzenetére


fpeter07
veterán

csúszki fog az minimum 1-2 hónapot

(#48) alien_ válasza fpeter07 (#47) üzenetére


alien_
őstag

EA-nál általában a főszezon Novemer/December, karácsonyra szvsz mindenképp kint lesz, az más kérdés, hogy mennyire félkész állapotban, meg hány létfontosságú patch jön még hozzá utólag :P

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#49) alien_


alien_
őstag

Megújult a hivatalos oldal!

Swarm is coming.

(#50) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Vége. Az EA leállította a Tiberium fejlesztését.
[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tiberium
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.