Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Veteran001


Veteran001
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem a fent említett TI számológépppel kapcsolatban :F
A "wordrider"-el bevitt szöveget nem tudom megfelelően előhívni /nagy reset/
Köszi Vet.

(#2) csyo


csyo
senior tag

sziasztok!

driverekre lene szükségem ehhez:

texas instruments TI-89

Legyen szép a napod!

(#3) glutamin válasza csyo (#2) üzenetére


glutamin
őstag

Aktuális még ez a téma?

Kezdetnek érdemes az alábbi oldalt meglátogatni mert az egyik legjobb a témában: ticalc.org

A mai napig ez az egyik szoftverekkel legjobban ellátott gép. Természettudományi fősulira/egyetemre erősen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) Imy


Imy
veterán

Nekem is ilyen van, tényleg ez elengedhetetlen a fősulis tanulmányokhoz!

Köbgyököt, vagy X-edik gyököt hogy lehet vele vonni, sehogy sem jövök rá.

(#5) glutamin válasza Imy (#4) üzenetére


glutamin
őstag

A gyökvonást helyedettesítheted tört hatványra emeléssel: pl négyzetgyök = 1/2-re emeléssel, 3. gyök 1/3-ta hatványozással.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6) SutPet


SutPet
aktív tag

elég régi a téma de azért bepróbálkozok. Van egy ilyen számológépem ami nagyon szépen és jól működött. Magyarul ti-readerrel mindennel ami kellet nekem. Egyszer gondolt egyet és resetelte magát, azóta alap angol és nincs rajta semmi program feltelepítve csak az alapok, de ugyanakkor a memóriájában megvan minden rámásolt cuccom. a kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám visszavarázsolni rá a dolgaimat?

God must love stupid people, he made so many of them.

(#7) Imy válasza SutPet (#6) üzenetére


Imy
veterán

Vissza kell rá tölteni.
Nem lehet, hogy a belső memória eleme rendetlenkedik? (2 elem van benne)

(#8) SutPet válasza Imy (#7) üzenetére


SutPet
aktív tag

igen csak hogy tudnám rá visszatölteni vagy ezeket a dolgokat beszerezni?(anno készre "szerelve" kaptam és csak minimálisat foglalkoztam vele mert mindent tudott amire nekem kellett)

nemtudom hogy a gombelem rendetlenkedik e(márha arra gondolsz belső elem alatt) mert azóta már cseréltem benne elemet meg állt úgy egy ideig hogy nem volt benne elem és nem felejtette el a dolgokat. :S

God must love stupid people, he made so many of them.

(#9) Imy válasza SutPet (#8) üzenetére


Imy
veterán

Internetről kell letölteni, és adatkábellel beletöltöd. ;)

(#10) haslam


haslam
csendes tag

sziasztok. van valakinek magyar kezelési útmutatója ti-89-hez ? nem találok letölthetőt már sehol. köszi

(#11) Imy válasza haslam (#10) üzenetére


Imy
veterán

Nekem van, de csak géppel együtt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.