Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt is eltörte a főszereplő távozása... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) pilóta válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem, a főszereplő azért távozott, mert eltörte a forgatókönyvíró meg a rendező...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) AxBattler válasza pilóta (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. És nem az a baj, hogy eltértek a regénytől, hanem hogy önmagában is eléggé bicegett a forgatókönyv.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Gave válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


Gave
addikt

Ezt nem eltörték hanem meggyalázták.

(#5) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Csak tudnám, hogy miért nevezitek ti is egy sorozat tervezett lezárását kaszának? *sóhajt*

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) Bad Pritt válasza Necroman_Mk2 (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cavill lelépését megelőzően mondták valahol, hogy öt évadot terveznek csak? Szerintem nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A 2. évad után el kellett volna kaszálni...
Remélem a Halo is így jár. Nem is értem, hogy azt a foshalmazt hogy tudják még pénzelni. :(

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) LLKobe válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


LLKobe
veterán

Az egy dolog hogy foshalmaz lett, ez sok sorozattal előfordul.
De úgy lett foshalmaz, hogy ott vannak a frankó regények, a még frankóbb játékok, csak egy épkézláb forgatókönyvet kellett volna összeollózni belőlük.
De nem, majd a netflix kitűnő írói jobban tudják, nekik nem kell az az anyag, amire az egész franchise épül...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) Gave válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Gave
addikt

Nekem az első 2 évad 80%-ban tetszett, a 3. már kb csak 50%-ban, a többire meg nem vagyok kíváncsi már Cavill nélkül érdektelen, tökéletes volt a szerepre kb, és még élvezte is volna ha hagyják neki, ehelyett szét trollkodta a csapat...

(#10) nuke7 válasza LLKobe (#8) üzenetére


nuke7
veterán

+ #9Gave : hát igen, ha a negyedik évad olyan lesz mint a három, kb. mindegy, hogy ki a "fő" szereplő (ugye a 3. évadban nem igazán lehetett úgyérezni hogy ez Witcher-ről szólna... -😅)

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) Redneck


Redneck
veterán

Az első évad még szódával elment, aztán lejtmenet. A másodikat párszor megpróbáltam, de gagyi volt, a harmadikat csak barátnőm nézte, én jókat szunyáltam közben.
Kár érte, mert lehetett volna jó is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) k-adi válasza LLKobe (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, ez a nagyobb döbbenet talán, hogy itt és Halo esetén is rengeteg alapanyag áll rendelkezésre egy jó sorozathoz és mégis.. ez az eredmény. :(

(#13) markknight


markknight
veterán

Most mindenki meglepődik, meg cikkeznek vadul a különböző oldalak, de nem ez volt alapból a megállapodás? Vagy most fogta fel mindenki? Már akkor megmondták, hogy még jön két évad és helló.

(#14) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Sapkowski regény/novella sorozata is véget ér A tó úrnője-vel, viszont ott van még az utoljára megírt de az időrendben harmadik -és az egyik legerősebb- Viharidő, amit kihagyni a megfilmesítésből eredendő bűn, amit sajnos a Netflix sorozatvezető/tervező már el is követett Sapkowski epikus művének meggyalázásával. Jöhetne inkább egy három részes mozifilm A Gyűrűk Ura regényhűségével.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#15) Redneck válasza CriticalHit (#14) üzenetére


Redneck
veterán

Jobban jártunk volna, ha pár tökös filmet forgatnak inkább Cavillel, mert ez a Netflixes gagyizás nem méltó a könyvekhez.
Már az első évad is csak közepes volt, de azt legalább végig lehetett szenvedni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) CriticalHit válasza Redneck (#15) üzenetére


CriticalHit
őstag

Voltak jó epizódok, amikor nem tértek el az elbeszélésektől. Hallgatniuk kellett volna Henry Cavill-re és már az első évad után kirúgni Lauren S. Hissrich-t és helyette a regény sorozatot és a játékot is szívből szerető és tisztelő Cavill-nek adni a feladatát, aki Sapkowski-val közösen sikerre vihette volna a történetet.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#17) Redneck válasza CriticalHit (#16) üzenetére


Redneck
veterán

Egyetértek. Meg is lett az eredménye a hozzáállásuknak. Sokkal sikeresebb projekt lehetett volna, de mint sok más jó szériánál, itt is dilettánsok kezében volt az irányítás.
Cavillt sajnálom, mert remek választás volt a szerepre, de így csak kihagyott ziccer marad. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#18) cyberkind válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, a nyomorult önmegvalósítás törte meg, emlékszem az első évadra amikor debütált, imádtam minden percét a casting ellenére is, mert követték a sztorit rendesen, a második évadra ez teljesen megfordult, és elindultak a lejtőn, de legalább olyan lett a széria, amit a Netflix meg az akkori showrunner akart, tehát szar.

R.I.P. Bioshock film vagy sorozat jó előre...

Paranormal Cocktivity

(#19) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Én azt se tudom hol hagytam abba, az ember elfelejti 200 másik sorozat mellet mi volt a története egy évvel azelőtt. Talán a harmadik évadot még láttam. Engem már az első is zavart, nem volt meg benne az a hangulat amit vártam tőle.

Ja, hogy most forog a negyedik, akkor még nem vagyok lemaradva se.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#20) k-adi válasza Alusky (#19) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ciri így, Ciri úgy, Witcher morog meg hümmög. Ennyit kell tudni. Ja meg vannak szörnyek is, néha.

(#21) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ki fogja ezt nézni? Max a készítők :D

(#22) CriticalHit válasza cyberkind (#18) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Fallout meglepően jó lett akárcsak a Reacher. Van remény.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#23) Phoen|x válasza k-adi (#20) üzenetére


Phoen|x
őstag

Wind's howling.

Go Gunners!

(#24) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

A 2. sorozattól úgy nézem hogy valamelyik résznél elkezdtem egy teljesen másik sorozatot nézni, és a Witcherről nem is tudom hol hagytam abba, csak a Betty a Csúnya lány rémlik, meg hogy dézsában fürdenek. Ha felvette volna a filmstúdió ahogy játszom az witcher1-et, már az sokkal jobb lett volna. Valszeg kevés fantasy miatt csinálják, kínálattölteléknek, meg a női nézők várják a Cavill segge jeleneteket.

Kérek egy számot a jútútú

(#25) k-adi válasza Tasunkó (#24) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mármint 2. évadtól

(#26) nuke7 válasza CriticalHit (#16) üzenetére


nuke7
veterán

hát, pedig Cavill miatt van minden rossz, ő rontott el mindent azt írják... :U

#22CriticalHit: ja, a reacher 2. évadja nagyon vicces lett, nagyon jól szórakoztam rajta - nem értem, hogy hogy nincs comedy a besorolásban... nincs laugh track mögötte, lehet, hogy azért..? :F

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#27) Phoen|x válasza nuke7 (#26) üzenetére


Phoen|x
őstag

Kutyasz@r volt a 2.évad (szvsz) a színészektől függetlenül.

Go Gunners!

(#28) Soulles válasza nuke7 (#26) üzenetére


Soulles
tag

Gondlom Cavill látta, hogy kezdetektől fogva - egy, két jó részt leszámítva - szar az egész, de azért ő a görény, hogy ezt szóvá is tette. Persze bele lehet menni, hogy akkor miért maradt ennyi ideig, azért biztos jól jött a gázsi is, esetleg a szerződés meddig kötötte, stb. Ettől függetlenül a tény, hogy ami szar, az szar. Pedig mennyire egyszerű lett volna, abból a tengernyi anyagból meríteni ami rendelkezésre állt...Nem.

[ Szerkesztve ]

(#29) nuke7 válasza Soulles (#28) üzenetére


nuke7
veterán

Hat igen az evadok minősége szerintem folyamatosan esett, a 3. Volt a mélypont de az a helyzet hogy meg az aktuális sztorit is meg lehetett volna jól csinálni… nem könnyen de basszus olyan volt, mintha direkt szart akarnának csinálni… :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#30) Soulles válasza nuke7 (#29) üzenetére


Soulles
tag

Nekem is ez volt a benyomásom, kínos volt már nézni...

(#31) Phoen|x válasza Soulles (#30) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én a 2.nál megálltam. :))

Go Gunners!

(#32) HThomas válasza nuke7 (#29) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem tetszett a harmadik is... addigra már tudtam, hogy el kell vonatkoztatni a könyvektől, elengedni az elvárásokat, és úgy itt-ott egész szórakoztató tudott lenni :)

(#33) nuke7 válasza HThomas (#32) üzenetére


nuke7
veterán

én a könyveket nem is olvastam és úgy is fájdalmas volt :(
(jó, nem rings of power fájdalamas, de már látszott egy tendencia...)

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.