Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Void (2009)

Hozzászólások

(#1) frame>24


frame>24
addikt

A Void (Тургор) egy orosz fejlesztésű, fps nézetű "túlélő kalandjáték", mely a véglegesnek tekinthető, patch-elt angol változatban 2009 októberében jelent meg. Az orosz játékok közül (katasztrófa <-kontra-> gyöngyszem) ez az utóbbi csoportba tartozik. A lényege, hogy a címben található helyről, egyfajta, "abszolút halál" előtti lét-síkról kell megszöknünk, ám ebben furcsa lények és még zavarba ejtőbb főellenségek próbálnak megakadályozni bennünket. A kietlen, szürke és szürreális világban mindent az itt-ott fellelhető SZÍNEK begyűjtésével és használatával érünk el, a játékban szín az élet(HP), a fegyver(varázslat), a védelem, sőt még hősünk "harcértékeit" is a színek határozzák meg. A void bizonyos termeinek lakói, a nővérek (Sister), a nekik elvégzett feladatokért - és persze bizonyos színekért - cserébe segítségünkre lesznek a küzdelmekben, ők amolyan erotikus hangulatot visznek a játékba... Fontos adalék, hogy az előrehaladásban használt színek minősége és mennyisége befolyással van a minket körülvevő ellenséges világra!

betekintés a játék világába

honlap

rendszerkövetelmények / system req.:

- Operationg system: Windows ® XP
- Processor: Intel Pentium ® 4 2GHz/AMD Athlon 2000+
- RAM: 512 MB (1 GB Recommended)
- Videocard: GeForce FX 5600 128Mb/ATI Radeon 9600 128 MB
(Recommended:GeForce 6800 256Mb/ATI Radeon X800 256 MB)
- CD-ROM 8x
- 6 GB free space on hard drive
- DirectX 9.0c compatible sound card

Meg kell említeni, hogy a szokatlan világ és szabályok miatt a játékmenet nem a legegyszerűbb, így jelentősebb megakadás esetén érdemes belepillantani a következő strategy guide első oldalaiba!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2) HaaS


HaaS
addikt

Áhh, hát persze, hogy orosz! Gondolhattam volna... zseniális játékokat csinálnak!

Egyelőre gAmersgAte-en láttam csak, 20 ojrójé... egyéb lehetőségekről tud valaki?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#3) frame>24 válasza HaaS (#2) üzenetére


frame>24
addikt

Fele ennyiért (9EUR) megkapod a sokak által szeretett/utált Gőzről. Asszem én sem láttam olcsóbban másutt.

LoL, ezt a kommentet nézd:

"I'm interested, but apparently the game's only resource is color? Would being colorblind be a handicap for this?" ( :)) ) [link] de nem hendikepp, színvakok is tolhatják.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4) HaaS válasza frame>24 (#3) üzenetére


HaaS
addikt

Gőzöljön a vasaló... lassan belekezdek... Te hanyadik macánál jársz? Nézted a kimentett állásod?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5) frame>24 válasza HaaS (#4) üzenetére


frame>24
addikt

Nincs save, elkavartam valahol :N
Mindegy, from scratch kezdtem az egészet.
Valami rémlik, hogy legutóbb egész jól "harvesteltem" már a színeket, de volt egy küldetés, amit az egyik boss (brother) adott, és nem tudtam időre megcsinálni. Így aztán jött és leölt, rövid küzdelem után.
Még csak a 2. ciklus elején vagyok, (később megérted) az első macánál. És még erotischer Tanz-ra sem bírtam (nem pumpáltam bele a kedvenc színét) :D , most színgyűjtés és "termesztés" van. Merhogy itten oLLYat is lehet! ;] Illetve az első 3 terem pucolása a szörnyektől.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6) HaaS válasza frame>24 (#5) üzenetére


HaaS
addikt

Ezeket már az első nap megcsináltam... mennyi volt a max. szín, amit termesztettél? Nekem 77 vagy 78! Van tovább is?

szerk: úgy értem első szüretre:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#7) HaaS válasza frame>24 (#5) üzenetére


HaaS
addikt

Közben nyomtam egy restartot, a körbegyűjtögetés, monsztapucolás, extra szív (3 össz), gardening az nekem megvan első ciklusban, annyi, hogy a végére hagytam a kék fát, hogy gyorsabban menjen az utazás. Így a ciklus vége előtt 13 pöttyel már kész a három fa: arany, zöld, kék, ott nézelődtem, nem maradt mit csinálni.

Most meg bevágott a középsőbe 43 ambert így hirtelen... alighanem ciklus végén lesz belőle egy fa:C!
Ugyanitt, a középső, emeletes izében (Firefly) van három kisebb fa egyébként... jól érzem, hogy tényleg kisebbek, és nem megy a 40-es töltés beléjük? Csak egyszer próbáltam, de elba... ltáztam a donor glyph-et, aztán újratöltöttem, nem tudom mennyit bírnak...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8) frame>24 válasza HaaS (#7) üzenetére


frame>24
addikt

Akkor jól csináltad az első ciklust, fánként jön kb. 40 egységnyi szín (ha a donor glyph rajzolásánál "maxra" töltötted a fát--->félkör feltelik bal oldalt alul). Ha marad idő, akkor egyszerűen vársz a voidban, közben ugye konvertálódik a "lypmha"--> "nerva-vá", már ha betöltötted vmely szívbe (lol, aki ezt kívülállóként olvassa :DDD ).

Namost, ugye az első macát majd arany és zöld színnel kell etetni. (void térkép minden sisterre vonatkozóan a portrénál jelzi a preferált színt, ha a chamberre mozog a kurzor, de beszélgetésnél a CTRL nyomásra is, a jobb felső sarokban).

A későbbi ciklusokban mindig új színek jelennek meg random. Lesz olyan, hogy lényekbe rejtve. Majd a játék magyaráz közben. Jól érzed, a Firefly szoba kis fái csak kb. 20-at termelnek. Később lesznek egyenként 80-90 egység színt termelő bányák, ill. egyéb "növények". (Ennél többet eddig nem láttam).
Én ma este eljutottam a 11. ciklusig, de most ki kellene nyírni a Pangolint, ami egy érdekes teremtmény, neked tetszeni fog.
Szintén frankó lesz kb. az ~5. kör, mikor kezdenek előjönni a tesvírek... :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9) HaaS válasza frame>24 (#8) üzenetére


HaaS
addikt

Jaja, ez mind megvolt... hanem fergeteges marhaságokat tanít a játék az elején, nem is értem, hogy csinálhatták meg így a tutorial részt... főleg ez az aktiválás színhasználat fáj nagyon.

Már letisztult a kép, ez a "termesztés" se igazán az, inkább "emésztés": jóformán csak arra jó, hogy mindig legyen valami transzformálni való, és ne üresedjen ki a lélek. A fák ciklikus használata miatt meg nem érdemes izomból színezni őket, mert ha nincs virág, meg firefly, akkor nincs igazi kolorinjekció sem, kifújnak szép sorjában, aztán marad az egyszívvel tökörészés.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#10) frame>24 válasza HaaS (#9) üzenetére


frame>24
addikt

Igen, a fákat igazából max. 2x érdemes "leszívni". Igaz, pár kör után újra alaphelyzetbe kerülnek és más színnel tölthetők, de csak akkor, ha a 3. körös (4-7 pont) aratás is megvolt és kimerültek teljesen.
De nem is baj, mert közben mész tovább, Illetve nem kell mindegyiket az első 2 színnel telíteni.
Másik, ja aktiválásnál elég egy laza 1 pontba kerülő vonás, de erre úgyis mindenki rájön.
Ezek szerint megvolt a csapdázás is. Bányás küldetések lesznek legközelebb, amik sok ammo-t hoznak.
Fontos, ha majd a bányás küldetéseknél nem látod a falban lévő szín-telért, akkor az AA-t kapcsold ki. Néhány ATi kártyánál van ilyen bug.

Az a művészet ebben az egész cuccban, hogy nagyon ésszel kell spórolni a Kolorral. EZ a nehéz! Már az is nagy pazarlás, ha indok nélkül leölöd a legkisebb szörnyet(kifejezetten gyilkolni csak küldetésnél kell, amúgy zömében jobb elkerülni a dögöket), vagy átugrasz a szomszédos chamber-be. (könnyítő patch-et még nem dobom be, én sem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11) HaaS válasza frame>24 (#10) üzenetére


HaaS
addikt

Hát a vadászatnál nagyobb pazarlást én sem tudok hirtelen...

Ami viszont fontos, az a PageUp, PageDown. Az időt egérrel állítani kegyetlenül elcseszett és hatalmas luxus.
Shift futásra, de csak chamberben megy nálam, egyébként lassít:)! Logikus...

Ez a spórolás, amit írsz, ez nálam annyi, hogy nem pakolom állandóan tele a szíveket, ha érzem, hogy fogyózni kell majd. Marad az imádság a firefly-okért és virágokért.

Utazással nekem nem volt igazából gondom, a kék igazából semmire nem jó az elején a gyorsításon, meg a jelölgetésen-rohangáláson kívül.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#12) frame>24 válasza HaaS (#11) üzenetére


frame>24
addikt

Igen a shift-run valóban viccesen inverz, csak a csajos chamberben gyorsít, máshol meg alapban futsz (orosz logic ;] ).
Elején valóban kéket (vagy gold-ot) használják a hülyeségekre, a zöldre viszont az első csajszi töltése után is szükség lesz, arra vigyázz!

Akkor ilyen finomságok, ha sok gold van épp a szívedben a macánál, (ahol ugye nem telik az idő), akkor kevesebb szín kell(zöldből is), hogy feltöltsed az ő szívét.

Kinn a voidban meg nem érdemes tekergetni az időt, de főleg az elején nem! Egy rossz mozdulat, és pl. eldobod a vasat, mert kiürült a szíved, szóval még ne!

(#13): Szenvedsz már, ugye? :K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13) HaaS válasza HaaS (#11) üzenetére


HaaS
addikt

Jameg az F5/F8. Sajnos nagyon kell.

Imádom, mikor az arcomba pakol két monsztát, egyből belépés után:((.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#14) HaaS válasza frame>24 (#12) üzenetére


HaaS
addikt

Golddal szvsz nem érdemes tökölni, fel kell tölteni maxra, elvégre Trust, és akkor jó, ha van, sok, igen. Ciklus végén szoktam beáldozni belőle a sziszternél, ha tudom, hogy lesz még.
Violettel kell vigyázni, asszem azzal volt gyorsabb a transzfer, nem kicsit. A kis fákon nevelgettem...

Zöld kell a balfelsőhöz is, már puhítottam.

Mindig érdemes tekergetni az időt: lefelé abban a pillanatban, ahogy kilépsz a voidba - legyen idő megnézni, hogy melyik chamberben milyen szín van, elrendezni a kolort, megrajzolni az út path-ját. Felfelé meg mindig, hogy ne kelljen várni, hogy feltöltse a színt, elérjen vhova satöbbi.
Kombinálva azzal, hogy a legkisebb mennyiségű kolort tartalmazó csíkot kirakja a jobb alsó sarokba, és azonnal látszik, hogy mikor vált színt (mikor fogy el), tökéletesen lehet időzíteni a színek (újra)elosztását. Ha valami nagyon kell, akár két-három szívbe is be lehet pakolni (például, hogy gyorsan felnyomd a goldot megint maxra ciklus elején, sziszterezni.)

szerk: szenvedés? Hát.. inkább csalódás. Túl sok az értelmetlen mászkálás, ez a legnagyobb bajom egyelőre a játékkal. Nincs valami gomb, amivel pölö azonnal kilép voidba? Ez a kukucskálás virágok után az oszlop mögé sem az én műfajom.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#15) frame>24 válasza HaaS (#14) üzenetére


frame>24
addikt

A Violet arra jó, hogy a fákat / egyéb tölthető szín-termőket kevesebb színnel lehet maxolni. Tehát ua., mint gold a sister-donációnál.
Ami a transzfert gyorsítja, az az Amber (koncentrált vizelet szín, illetve egyesek szerint borostyán :DDD ).
Ha a játékban nyomsz egy J betűt (Journal), a "színek" glyph-re kattintva leírja, melyik milyen hatású (meg fogod találni). Nézd meg, mert picit többet ír, mint a guide!

Az idővel ezek szerint te jobban tudsz pimpelni! Én nem is tudtam, hogy lassítani is lehet, azt hittem alapban a leglassabb :B . Ezt majd kipróbálom! Mert ha CTRL-t nyomsz (-->pause), akkor meg sajna nem mutatja a chamberek tartalmát.

"Ha valami nagyon kell, akár két-három szívbe is be lehet pakolni (például, hogy gyorsan felnyomd a goldot megint maxra ciklus elején, sziszterezni.)". de csak akkor, ha golddal eteted, mert ha más színnel, akkor az arany a saját szívbe kell! Nem tudom, hogy ez egyértelmű-e, inkább ezért írom!
Tehát bármely szín attribútum-hatása a testedbe töltve érvényesül, és nem a nerva-tartályban!!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16) frame>24


frame>24
addikt

Annyit szerkesztünk, hogy figyelni kell (előző hsz!).

(#14): Szóval: nincs "instant void" hotkey, de néhány szoba olyan, hogy csak leugrasz a semmibe szinte bárhol a termen belül, és voilá.
Illetve, később kapsz "Haste" glyph-et, de úgy találtam, hogy túl rövid ideig hat.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#17) HaaS válasza frame>24 (#15) üzenetére


HaaS
addikt

Jaja, az is van... amber is:)!

Végigolvastam a journalban mindent, "sok hűhó"-nak tűnik... próbálják elbonyolítani, pedig egyszerű. Random dropok és emésztés. Ennyi a játék... meg ugrabugra, lótifuti. Remélem hoz valami extrát bele az a sok ronda uraság, mert azért ez így határeset...
A donor glyph rajzolásánál is ingattam a fejem, de aztán végre rájöttem, hogy a száraknak kell hosszúaknak lenniük, pont nem úgy, ahogy a játék mutatja.
Attól még nem lesz jó, érdekes, kihívás egy játék, hogy elbénázzák, hanem inkább szenvedés, pont ahogy írtad. Annyi szerencséjük van, hogy a sok bénázás, amit belepakoltak a játékba, úgy-ahogy átléphető.

Kivéve az ugrabugra, lótifuti. Az röhej. Nincs rá mentség. Tökfölösleges. Ez a játék nem attól jó, hogy állandóan minden mögé be kell nézni. Ettől fos:)! Mindegy, már gondolom rájöttek.
Jó az a kellemes zene is, csak mikor pattogsz, mint egy nikkelbolha a gyökerek között, vagy mikor a harmadik oszlopot kerülöd meg, hogy hátha pont mögötte van a kis virág, akkor inkább arra késztet, hogy kilépj, és hagyd az egészet azoknak, akik szeretnek sötét helyeken gyakran keresni semmit.

Nagyon nem a leglassabb idővel lép vissza voidba (ez is marhaság), hanem tán harmadik fokozaton. A billentyűkkel majd érzed... :K!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#18) HaaS válasza frame>24 (#16) üzenetére


HaaS
addikt

Na akkor külön, szerk off.

"Ha valami nagyon kell, akár két-három szívbe is be lehet pakolni (például, hogy gyorsan felnyomd a goldot megint maxra ciklus elején, sziszterezni.)". de csak akkor, ha golddal eteted, mert ha más színnel, akkor az arany a saját szívbe kell! Nem tudom, hogy ez egyértelmű-e, inkább ezért írom!
Tehát bármely szín attribútum-hatása a testedbe töltve érvényesül, és nem a nerva-tartályban!!

Hehe, ez teljesen világos, meg érthető, meg mindenhol le van írva. Semmi értelme nem lenne maxra tölteni három szívben a goldot, hogy aztán odaadjam a sziszternek. Mint mondtam, csak ciklus végén adok goldot, utoljára, de nem érdemes tökölni vele.
Azért töltöm fel gyorsan, hogy max szorzóval préseljem bele a kedvenc színt: legyen az zöld vagy bármi.
Ha nincs más, csak akkor kap a végén goldot, merakkómindegy, köv ciiklus elején úgyis feltöltöm megint maxra.

Bárhol sötétbe zuhansz, visszadob, igen.
Az is manapazarlás, a Haste. Gyakorlatilag csak a donornak van értelme egyelőre.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#19) frame>24 válasza HaaS (#18) üzenetére


frame>24
addikt

Akkó rendben. :B

Na, a többit majd meglátod, tetszik-e. Maguk a boss küzdelmek még jóval odébb vannak, azt én sem nagyon csináltam. De 1-2 videó alapján azok a taktikusabb részek, + ott elvileg lesz értelme 1-2 újabb glyphnek. :F

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20) HaaS válasza frame>24 (#19) üzenetére


HaaS
addikt

Addig pattogjunk:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#21) HaaS válasza frame>24 (#19) üzenetére


HaaS
addikt

Húúú... hallottad? Most esett le:B!

Mostan akkor adjunk az elder szisztereknek kolort vagy ne?

"Death" azt mondja, hogy ne, mert szana leszünk tépve, de ha látogatóba mész valamelyikhez, akkor meg elsuttogja, hogy karambol. Márhogy mégiscsak kéne, merthogy első szív csémbör, második trevöl... próbáltad "felnyomni" Deathet hármas szintig? Akkor mi van?
Alighanem mentek egyet, aztán nekiesek...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#22) frame>24 válasza HaaS (#21) üzenetére


frame>24
addikt

Persze, azt mondja ne adjunk kolort, de nincs más választás (ez biSZtos ilyen női drámázás :DDD ). Az első sisternek (Death) nem nyitottam meg a 3. szívét, mert nem volt annyi fölös ződ, ill. gold.
Szóval mindenképp kell adni nekik, mert ahogy írod, csak úgy nyílnak meg a többi szobák.
Emerald-Silver és Amber-Violet kellenek majd most.
Tegnap visszatöltöttem egy állást, mert elszartam az időt és nem Uta felé mentem előbb. Szóval, szerintem ott nyissál előbb, bizonyos glyph miatt...

Holnaptól hétfőig megszállott emberek powerpoint-jait kell hallgatnom, így ha "unresponsive" leszek, az ezé lesz. :O (semmi kedvem menni)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#23) HaaS válasza frame>24 (#22) üzenetére


HaaS
addikt

Arájt...

Én kinyitottam a harmadikat, de nem adott semmit, csak téptem tőle egyet, ahogy az egyik lord kérte, aztán ez utóbbi elküldött a bányába dolgozni... szóval nem hiszem, hogy van értelme a harmadiknak, jah. Mondja is utána, hogy ő már rendben lesz, amíg a fa él, addig hipiszupi minden:).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#24) HaaS válasza frame>24 (#22) üzenetére


HaaS
addikt

Hmm... a sárga csémbört meg sem néztem... az mikor nyílik, azt tudodé esetleg?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#25) HaaS


HaaS
addikt

háesz>24, ehehehh... :D

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) frame>24 válasza HaaS (#24) üzenetére


frame>24
addikt

Az első sárga chamberben (Adit) nem lehet semmit csinálni (legalábbis egyelőre), de asszem ennek a képét mutatja, mikor a fűbe harapsz.
A többi sárga szoba, amit eddig láttam, azok bizonyos brotherek lakóhelyei, ha bemész, ott a góré, azt kész. Ezek a tesók a megfelelő hugicákat őrzik, Mantid - Uta, Whaler - Ava. Talán ott lehet később kihívni őket..(?)
Ugyanakkor, nem minden sziszternek van külön őrzője.

Na, láttál már 1-2 brothert? ;]
Úh, nekem a Triumphator tetszik a legjobban, azon mit röhögtem! (már a neve is, hogy ő majd triumfál mindenki felett)

elvagy azé :D

Az a baj, érzésem szerint rohadt messze vagyunk még a sűrűjétől, itt az elején még a kaparászás megy...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27) HaaS válasza frame>24 (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Én ma erősítek, onnan töltöttem vissza, hogy kinek adjam a mannát, hanyagolom Death-et, kíváncsi vagyok mi változik a bradörök hozzáállásával, hogy valaki valakinek a valakije-e... láttam már párat, a Triu nem rémlik, majd mindjárt jönnek megint úgyis... már ha az első három között van, akik berongyolnak délről...

Az ötvenes szív megvan már, ott jobb vese tájékon:D?

szerk: azé' nekem gyanús, hogy nem kéne nekiesni a többi csajnak azonnal, Death is türelemre int, meg a bradörök is, mikor jönnek... hát kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) frame>24 válasza HaaS (#27) üzenetére


frame>24
addikt

megvan a jobb vesém(50), eddig 7 szív, de összesen 20+1 van (leírás). Fingom nincs, mi az a +1... Szóval van itt még. Amikor majd mind az összeset színültig töltöd, az a turgor(lol, tiszta növényélettan) állapot, ami a game eredeti .ru címe.
Majd pakolás után még bohoockodok kicsit, aztán next week.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) HaaS válasza frame>24 (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Jól van... meg ott az eldugott homokozóban sem tudtam mit csinálni, csak rugdostam egy darabig az agancsos trófeát... mine, alsó szint... az intró után az első kapcsolat a valóságos világgal... még érdekes is lehet, meg ne mondd, mire jó, csak bekattant, hogy akartam róla írni...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) HaaS


HaaS
addikt

Nah, itt az első boss... valami "Pandamaci":D! Tudnám mit csináljak vele, kemény a páncélja, mint a beton. Wasp meg sem hatja, hasikójába meg két konténer szín kéne.

Jah, azt nem részleteztem, de közben rájöttem ám, hogy amit az elején hetesnek néztem, az négyes, csak a karakterkészlet kissé művészibb, mint olvasható... a szüretelésnél volt, még a legelején...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#31) HaaS válasza HaaS (#30) üzenetére


HaaS
addikt

Megvan! Unánál van a glyph hozzá!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) HaaS


HaaS
addikt

Pandamaci halott:)!

Szívek szállodája (vagyhogyvan:D?)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#33) frame>24 válasza HaaS (#32) üzenetére


frame>24
addikt

Na meggyöttem Bécsből.

ÉS kész, lehagytál, mert a Pangolint (aki zabálja a pályán a kis ugráló bizbaszokat) még nem nyírtam kifelé, pont a web glyph miatt kellett visszatöltenem, hogy meglegyen a csatára.
Haladjál akkor, már én fogok mostantól kérdezni!

izé: mennyivel több szíved van már, azok hogy meg mi? jobb kar, bal váll, torok, stb..?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#34) HaaS válasza frame>24 (#33) üzenetére


HaaS
addikt

wb:)

Sosenem voltál előrébb? Mert akkor nem mondok inkább semmit, rendesen felkavarodott a szar.. most már musthave kategória lett nálam a játék. GypsFulvus2-t is próbáltam meggyőzni, de "elfoglalt".
Na majd itt globál, hátha vki még rákap:D!

RPG-rajongók, figyelem! Különleges, zseniális, igazi felfedezős szerepjáték a láthatáron! Hatalmasan ajánlom, a kezdeti nehézségek ellenére a játék kibontakozik, több, mint érdekes, kihagyhatatlan!

Sztímesek megússzák féláron, nekem 20 ojróba fájt gAmersgAte-ről, megint csak azt kell mondanom, hogy minden fillért megért, tökéletes szórakozás. Akinek meg egyik sem, az is próbálja ki, maradandó élmény... beszippantja az embert!

Lesz időd felfejlődni, mert GypsFulvus2 miatt felraktam a fehéret, hogy megnézzem a DRM-et... ami a gAmersgAte-es verziómon nulla. Na meg enyhén szólva máshogy csinálok dolgokat...
Asszem 14-15 szív volt kábé, Yaninál meg sem találtam egyet, de nem volt kedvem szőrözni vele, miután rájöttem, hogy hat a... ánemmondom...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#35) frame>24 válasza HaaS (#34) üzenetére


frame>24
addikt

Jólvan, örülök, hogy nem volt fölösleges a "hype"!

Deviszont-ámde-noha úgy hangzol, mintha már megcsináltad volna? Így lenne, kipörgetted? :Y
Reméltem is, hogy az eleji szarakodás után megbonyolódik a téma.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#36) HaaS válasza frame>24 (#35) üzenetére


HaaS
addikt

15 szívvel? Dehogy, se Turgor, se nő, se... nem, szóval nem:)!

Most már felvérteztem magam, hogy rászánjam az időt a végigjátszására, ott kezdtem elölről, hogy jöttek a komolyabb nézeteltérések a keeperekkel, meg... áhh, tényleg nem akarom elmondani... szóval kezd kiderülni, hogy befolyásolják a színek a világot, a lakóit satöbbi, mifene.

Tényleg _kissé_ összetettebb a dolog, mint gondoltam. Az jóó.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#37) HaaS válasza frame>24 (#35) üzenetére


HaaS
addikt

Gondolom spoilerezhetünk, nagy port nem kavar:D!

Szóval ez most azért elég érdekes... ahogy megnyíltak az első néni (Uta) csémbörei, becaplattam Pandamacihoz, mókából... meg hátha sikerál megszerezni a bizonyos szívet.
Kettő, azaz kettő szívet találtam! Szóval nézz jól körül...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#38) frame>24 válasza HaaS (#37) üzenetére


frame>24
addikt

Az egyik szív egy kurva magas sziklafalon van, amit asszem csak egy másik "spell" (glyph) segítségével lehet megszerezni.
A másik szív egy hajóroncsot tartalmazó szobában van, jó lent a "romok", sziklák alatt!

Nicht wahr?

jaj, de félreétettem, tehát HOGY a Pangolinos szobában nemcsak középen van heart (befutsz óvatlanul akkor elkap a dög), hanem valahol még a kacskaringók között? Oké!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39) HaaS válasza frame>24 (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Jah, a sziklafalas jó volt, sikerült leszedni, de hogy én hogy örültem annak, el sem tudod képzelni... varázsolgatok, hadonászok, erre... szóval bevallom, alapból ott a sziklafalas csémbörben, a katlanban, jóval előrébb, szóval az ott földön heverő lemezekből próbáltam építeni lépcsőt, azért nyomtam egy izmosabb mágnest. Aztán mikor elkezdett felfelé szállni a kolormag (volt benne powa rendesen), egyszer csak valahonnan hátulról a semmiből belevágódott a szív, húúúúú... nagyon örültem neki:DDD!
Aztán próbálgattam, nem is kell hozzá nagy adag kolor, csak közelebb kell menni, olyan irányba, ahol "ki tud gurulni" a szív.

A másik, amelyikről beszélsz, ott a romok alatt, az küldetéses szív, kihagyhatatlan egyébként is.

Mostanában kezd hatni rám a játék agyilag, egy-egy váratlan eseménynél akkorát ugrok néha, hogy összefossák magukat a papagájok...

Igen, Pandamacinál van némi kavar, eddig nem vettem észre... kipróbáltam, ha felvettem a középsőt, aztán vissza voidba, akkor ez az extra szív eltűnt! Szóval az is lehet, hogy valami "hiba", passz...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) HaaS


HaaS
addikt

Hajajajaajj.. mi lesz itt, mi lesz itt:C!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#41) frame>24 válasza HaaS (#40) üzenetére


frame>24
addikt

My job here is done... ;]

De jövök még, na, csak kicsit elkalandoztam. :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42) HaaS válasza frame>24 (#41) üzenetére


HaaS
addikt

Szép munka, az biztos:)! Elvagyok vele:D!

Már beszéltem a "felsőbb vezetéssel" is, a torkomban dobogott a szívem (muááháháháháhá), armageddon lesz... érzem!

...és akkor most egy alighanem költői kérdés a magyarul olvasókhoz:
- Látta már valaki a Skorpiót valaha valahol?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#43) HaaS


HaaS
addikt

Azt hiszem talán az tetszik a legjobban az egészben, hogy ennek a játéknak a felépítéséről, működési mechanizmusáról olyan esszét lehetne írni, hogy hajajj... a párhuzamról a nagybetűssel, miegyéb... de tényleg!

Egy nem kicsit szellemi beállítottságú bige jut eszembe régről:)! Egészen addig, amíg nem találkoztunk, nekem a Micimackó egy mese volt, aztán jóvan... na a csaj lenyomott egy rögtönzött kiselőadást a regény pszichológiai vonatkozásairól, a karakterek jellemvilágáról, meg a történetek mondanivalójáról, de egy olyat, hogy köpni-nyelni nem tudtam:DDD.
Hehh, vagy A kis herceg, amit kábé tíz évvel azután értettem meg, miután tanították...

Én már az "emberkezdeménynél" járok!!!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#44) frame>24 válasza HaaS (#43) üzenetére


frame>24
addikt

A SkorpiJó ki?(előző hsz) - tippem, hogy a "sleeper"-re gondolhatsz, de azt nagyon nem láttam még.

Az emberkezdemény is =x számomra...

Entellektuell csajnak csak a szája járt jól vagy más is? Illetve csak a micimackón, vagy... ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#45) HaaS válasza frame>24 (#44) üzenetére


HaaS
addikt

Skorpi akkor jön elméletileg, ha túl sok szín lesz az enyészeté:)!

A gyerek meg ööö... nem tudom:D!

Nem jutott addig a dolog, túl elméleti volt a nő:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#46) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Void (2009)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.