Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  The sims játék

Hozzászólások

(#1) Hold


Hold
őstag

Tudom hogy nem mai játék de valaki játszik még vele ?
Most töltöttem le és rögtön a Hot Date részét játszom..
Istenért sem akar gyerek születni és a csajt is órák óta fűzöm.. mit csinálhatok rosszul ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2) Hold


Hold
őstag

senki ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#3) redkill3r


redkill3r
tag

szerintem nemlesz gyerek hat mert ez egy egyszeru randi nehogy azt vard mar h leteperd a csajt :)

(#4) Hold válasza redkill3r (#3) üzenetére


Hold
őstag

de vagy 30x találkoztunk már

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#5) csudri válasza Hold (#1) üzenetére


csudri
őstag

Menj el bulizni, szedj össze egy csajt és csináld fel. Na abból lesz gyerek.

Miért kell eztel a hulladékkal játszania a fél világnak, már 2 éve (vagy talán több is) nem lehet levakarni a top-listákról és lassan jön a 2. rész. pfff

(#6) Alvin_ti4200 válasza csudri (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Légy erős, a Sims 200. márciusában jelent meg, tehát 4 éves majdnem:U

(#7) Hold


Hold
őstag

felszedtem egy nőcit az utcán elhívtam magamhoz 100/100 minden tök jó csókhegyek meg minden de nincs gyerek .. lehet buzi a karakterem ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#8) Agyasima válasza Hold (#7) üzenetére


Agyasima
senior tag

uhhh....

LÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!

ez kemény....:)) :)) :))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9) vicces


vicces
addikt

hi!
most telepitgetem barátnőm uj gépét. a sims mappát 1 az 1-be kiirtam. felraktam megint a játékot, de most nem tudom, hogy mit másoljak visza a cd-ről, hogy a játék ott folytatódjon ahol abba maradt a régi gépen. köszi! :)

:)

(#10) Detox_85


Detox_85
tag

Először vedd feleségül a csajodat és utána akciózzál.
Csak akkor tudod feleségülvenni, ha egyszerre csak egy vasat tartasz a tűzbe.
Egyébbként először szedj össze minél több pénzt, mert gyerekkel már nehéz lessz.

A feleségedet is próbáld fejleszteni, mert nálam rámgyújtotta a házat, így csak kajamaradékkal tudtam etetni, nehogy főznie kelljen.:DDD

[Szerkesztve]

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#11) Detox_85


Detox_85
tag

Attraktív karakterem + gyönyörű párom = Egy ronda fatty.
A következmény--> Feleségemet beküldtem a konyhába, aki magára is gyújtotta (RIP). A gyereket bezártam egy 2*2-es szobába, ajtók leszedve. Fizikai terror:enni,inni nem kapott, one WC, one ágy. Pszihikai terror: az annya hamvait betettem, hagy gyászolja, kissé meg is zakkant. Kb.: egy hétig bírta.:DD

[Szerkesztve]

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#12) Detox_85 válasza vicces (#9) üzenetére


Detox_85
tag

Nálam: SimsHotD \ UserData \ Web Pages könyvtár tartalmaz olyan fájlokat, mint pl.: a pályán lévő összes család...

[Szerkesztve]

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#13) Esy


Esy
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne (az alapjátékban), hogy miután elindítom a játékot, és bejön a kezdő kép, ahol a házakat, meg telkeket lehet választani (stb.) , idétlen nyikorgó hangokat kezd el kiadni, és kb. 10 mp után lefagy a gép, és menthetetlenül újra kell indítani.
Egyszerűen nem értem, mi lehet a baj, elvileg a gépem megfelel a követelményeknek (RAM, stb..), a játékhoz meg nincs semmi frissítés, pach, úgyhogy már tényleg nem tudom mitévő legyek! :Y

Lehet, hogy a Matrox videókarim nem tetszik neki? :F

Légyszi, aki erre jár, és van ötlete: plz, plz SEGITSEN!
Nagyon ingerem van most picit Simsezni, és már tiszta idegbajos vagyok, hogy miért nem műkszik! :O

''Előzzük meg az inflációt - lopjunk!'' :)

(#14) Esy


Esy
csendes tag

A hangkártya volt a ludas. Mindjárt meglátjuk, hogy egy újabb driver segít-e rajt. :))

''Előzzük meg az inflációt - lopjunk!'' :)

(#15) P.Dude


P.Dude
őstag

Hö nékem a making magic kőne

Zoll

(#16) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem meg volt anno az összes sims kiegészítő tavaly elött karácsonyra töltöttem le a volt barátnőmnek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#17) Archer


Archer
őstag

Csatlakozom csudri kollégához. Mi a jó abban, hogy a ''való'' életet szimuláljuk egy programban? Inkább meg kéne próbálni a való életet ''normálisan'' élni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18) raczger


raczger
őstag

Hi!

Ezt nem a játékok témához kellett volna írni??

amúgy nekem is nagyon tetszik a játék, meg is van itthon

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#19) Jégkokó válasza raczger (#18) üzenetére


Jégkokó
veterán

Dede kicsit félrement a témanyitáskor a dolog, mert ennek tényleg ott lenne a helye :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) raczger válasza Jégkokó (#19) üzenetére


raczger
őstag

Akkor jó, néha már olyan sok ''hülye'' ember van körülöttem, h azthiszem, h én vok hülye

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  The sims játék
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.