Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) scott_free


scott_free
senior tag

ha végigvittem, akkor utána nem lehet újrajátszani egyes részeket? (pl. boss-fight) :F

(#252) pisti666 válasza scott_free (#251) üzenetére


pisti666
tag

nope

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#253) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Hát köszönjük... :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#254) pisti666 válasza Kareszovics (#253) üzenetére


pisti666
tag

ahogy látom téged is lenyűgözött a NC eddigi teljesítménye.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#255) Kareszovics válasza pisti666 (#254) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kicsit félreérthető voltam. Maga a játék nagyon tetszik. 6x toltam végig különböző módon összeállított karakterekkel.

De... a használhatatlan co-op-ot (folyamatos LAG) nehezen emésztem, a térképek nem randomizálódnak semennyire sem. Kevés mob típus. Erre mivel próbálnak "előre törni"? Kiadnak két új karaktert, amihez tán van két új kveszt fajtánként. Szerintem ez kevés; vagyis inkább 3.99 EUR-ért (x2) kevés.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#256) Dömy


Dömy
tag

Tegnap vettem meg eredetibe steamen, de már az elején van egy hatalmas bug ami miatt nem lehet tovább játszani a játékot! Bitólápnél a szint végén van 3 főellenség szerűség, de a bejátszás után se ők nem támadnak, se én nem tudom őket! Csak egy helyben állnak, és hiába kattintok rájuk nem tudok támadni! A portál amit őriznek meg nem működik! Ha kilépek és újra elviszem odáig, már a bejátszást se mutatja, ugyan úgy marad az egész! Mi lehet a probléma? Valaki segítsen!

Az alábbi részről van szó:
http://www.youtube.com/watch?v=9PlsYpjWPV4

(#257) #65675776 válasza Dömy (#256) üzenetére


#65675776
törölt tag

Állításuk szerint ezt a bugot már javították hónapokkal ezelőtt. NC.

(#258) Huma válasza Dömy (#256) üzenetére


Huma
addikt

Ugyanez a problémám nekem is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#259) Dömy


Dömy
tag

megoldható valahogy anélkül hogy újra kelljen kezdeni a játékot?

(#260) Huma válasza Dömy (#259) üzenetére


Huma
addikt

Van egy tippem hogy nem. Viszont ez esetben számomra egyelőre kuka a játék. Majd ha már biztos nem lesz benne ez a bug akkor valamikor újra nekiveselkedek egy másik kaszttal.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#261) Huma válasza Dömy (#259) üzenetére


Huma
addikt

Úgy tűnik van megoldás. "Press enter and type /fixquest 12 "
Mindjárt kipróbálom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#262) Dömy


Dömy
tag

háát félig megoldotta a problémát! igaz a főellenségeket még most se lehet támadni, de legalább a portál aktiválódik, és tovább lehet menni! :)

Kösz a segítséget! :)

(#263) Huma válasza Dömy (#262) üzenetére


Huma
addikt

Nincs mit.
Tényleg csak félmegoldás. A harc kiesett, de legalább tovább lehet menni. Kár érte. Szívesen legyaktam volna őket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#264) #65675776 válasza Dömy (#262) üzenetére


#65675776
törölt tag

De legalább nem kapsz meg egy rakat XP-t és egy jó adag loot-ról is lemaradsz.

Egyébként a hiba elég régi, megjelenéskor, vagy még beta alatt már előkerült, akkor állítólag javították. De úgy néz ki a Complete-hez megint csak összegóráltak valamilyen kódokat, amiket itt-ott találtak a gépeiken, ahelyett, hogy az utolsó verziót használták volna. Zsírul működik a verziókövetés a NeoCore-nál. És az a vicc, hogy nem az első eset, hogy egy patch után újra előjön egy már korábban javított hiba. Annál már csak az fordul elő sűrűbben, hogy patch után több hiba van a játékban, mint előtte volt.

(#265) Dömy


Dömy
tag

hát, jobb híján marad ez a megoldás! majd egyszer újra kezdem és megpróbálom újra azt a részt. Biztos kiold pár achivmentet ha megölöm őket!

jahh még annyit, hogy a főmenüben a kilépés alatt mi az a kis óra szerűség? mit lehet azzal állítgatni?

(#266) #65675776 válasza Dömy (#265) üzenetére


#65675776
törölt tag

Semmit nem állít érdemben. Csak a menüben a fogaskerekek sebességét.

(#267) Dömy válasza #65675776 (#266) üzenetére


Dömy
tag

kösz a választ! még annyit, hogy van egy mellékküldetés, ami Huma képén is látható, hogy össze kell gyűjteni 5 rozsdás bombát. ezeket hol találhatom meg?

(#268) #65675776 válasza Dömy (#267) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gallowsbog (ha minden igaz ez lenne magyarul a Bitóláp) délkeleti sarkában, ahol a katonák is vannak. Ott van elég sok szétszórva.

(#269) pisti666 válasza #65675776 (#268) üzenetére


pisti666
tag

én már azon se lepődnék meg ha egy CB (Closed Beta)- előtti kukázott verzióból táplálkoznának "fejlesztők", nem mellékesen lesz ott egy léghajó roncs amellett lesznek elszórva bombák.

[ Módosította: #65675776 ]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#270) Dömy


Dömy
tag

daa-raa , pisti666 köszi a válaszokat! :)
voltam arra pedig, akkor lehet elnéztem és nem vettem fel őket!

(#271) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Olvasgatom a topikot és kezdem azt hinni, hogy komolyan mázlista vagyok. Egy általatok említett bug sem jött elő eddig nekem. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#272) X Factor válasza Kareszovics (#271) üzenetére


X Factor
addikt

Reméljük így is marad :P

Make things work

(#273) Kareszovics válasza X Factor (#272) üzenetére


Kareszovics
addikt

Még most kigyűjtöttem belőle a kártyákat, a badge is meglett. Majd ha nagyon(!!!!) olcsók lesznek a DLC-k beruházok rájuk. Amúgy külön nem nagyon tolom már. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#274) #65675776 válasza X Factor (#272) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az első elégedett vásárló?

(#275) oliba


oliba
őstag

Sziasztok!

Nem tudom mennyire pörög a topik, de akadt egy "aprócska" problémám. Az elején még kettő volt, ezért is írom le, ahogy történt.

Annál a küldetésnél voltam, amikor is aktiválni kellett a tintakaput a mocsárban. Itt amikor beléptem abba az erőteres helyre nem történt semmi sem. Megállt a világ. Újraindítottam a játékot és utána az egész játék tiszta mosottas lett. Mintha low grafika lenne + motion blur, pedig nem csináltam semmit se. A játékot újratelepítettem már, a vga drivert is újraraktam, de egyik sem javította a problémámat. Erre nem tudtok valami tanácsot adni?

A bugos közben kijavítottam, így már át tudtam kelni a kapun, de továbbra is mosottas maradt a játék :(

(#276) X Factor válasza oliba (#275) üzenetére


X Factor
addikt

Indítsd újra, volt egy kis retro délután utánérzés, steam-nek lekéne szedni egy kemény 46kb-s hotfixet.

Make things work

(#277) oliba válasza X Factor (#276) üzenetére


oliba
őstag

Én már annyi mindent csináltam, de semmi... Aztán unalmamban már a CCC-ben a AF szűrőket állítgattam és jó lett a kép. A mentést közben töröltem, mert azt hittem, hogy azzal van a baj :( Mindegy, tetszik a játék és imádok vele játszani.

Azóta visszaállítottam a CCC-ben az AF értékeket és közben a steam 2x is frissített valamit és most szuper a grafika :)

(#278) #65675776 válasza oliba (#277) üzenetére


#65675776
törölt tag

Uhh, what a lovely teaparty!

(#279) X Factor válasza #65675776 (#278) üzenetére


X Factor
addikt

Már vártalak ;]

Make things work

(#280) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok, én nem játszok már a játékkal de kaptam egy ilyet, ha kell valakinek használja el nyugodtan.

Dear Friend,

We would like to say thank you for your support so far with the Bonus Kit DLC, which contains a Unique Item and a Special Aura!

Here is your Bonus Kit:

IGV80-H9B33-0BJMW

(#281) dinostaRR


dinostaRR
tag

Ezt miért kaptad? Illetve hova küldték meg? :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#282) #65675776 válasza Helmoras (#280) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kemény, ezt én is megkaptam. Természetesen más kóddal.

dinostaRR: e-mail címre, gondolom az előrendelők kapták meg. Azok, akik már rég kiábrándultak a NeoCore "terméktámogatásából".

[ Szerkesztve ]

(#283) dinostaRR válasza #65675776 (#282) üzenetére


dinostaRR
tag

És te megtudnád nekem mondani, hogy miért vagy mivel járt ez a bónusz dolog? Hivatalos fórumon azt írta valaki, hogy mindenkinek jár és a mai nap osztották ki. Én semmit se kaptam.

daa-raa: köszi

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#284) Wolverine válasza Helmoras (#280) üzenetére


Wolverine
félisten

Elninjázták már :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#285) #65675776 válasza Wolverine (#284) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kell az enyém?

(#286) Helmoras


Helmoras
őstag

E-mailben kaptam, elővásárló voltam feltételezem azért lehet...

(#287) X Factor válasza dinostaRR (#283) üzenetére


X Factor
addikt

Mint daa-raa is említette, egyfajta gesztus az előrendelőknek a támogatásukért cserébe.

Make things work

(#288) pisti666 válasza #65675776 (#282) üzenetére


pisti666
tag

és a vicc magában játékban lett volna potenciál nem is kevés csak hát mesteri programozó gárda az ott van a szeren.(arról nem is beszélve hogy ez az első érdembeli gesztus előrendelők/beta teszterek felé)

[ Szerkesztve ]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#289) Dömy


Dömy
tag

srácok, előjött egy új bug: visszaállítottam Katharina képesség, és képzettség pontjait, hogy átspecializáljam, de a képesség pontjait nem engedi újra kiosztani! :\

valakinek valami ötlet?

(#290) Dömy


Dömy
tag

srácok, előjött egy új bug: visszaállítottam Katharina képesség, és képzettség pontjait, hogy átspecializáljam, de a képesség pontjait nem engedi újra kiosztani! :\
valakinek valami ötlet?

(#291) X Factor válasza Dömy (#290) üzenetére


X Factor
addikt

Biztos h. a legfrissebb verzió az 1.2.61 fut nálad?

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#292) #65675776 válasza Dömy (#290) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amit tárgyak által szerzel azt nem is fogod visszakapni. Szedj le róla minden tárgyat, akkor kiderül, hogy tényleg visszaállította-e.

(#293) Dömy


Dömy
tag

a legújabb javítás van fent, de a korábbival is ez volt! :\ visszaállt az első szinti pontokra, és nem tudom visszaosztani őket!

[ Szerkesztve ]

(#294) Detektor


Detektor
tag

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ki milyen
konfiguráción nyomja a játékot? Érdekelne, mert nálam atomra,
szaggat az egész, úgy ahogy van, vagyis így teljesen élvezhetetlen.
Már minden lehető dolgot kivettem belőle, teljesen levettem a felbontást, stb,
de úgysem jó.
Valószínű, hogy inkább processzor éhsége van.

(#295) djculture


djculture
félisten

Látom mégh ezt az akciós árát se éri meg a játék annyi hiba van vele még most is...

(#296) X Factor válasza Detektor (#294) üzenetére


X Factor
addikt

Milyen konfigon nyomod?

Make things work

(#297) Detektor


Detektor
tag

Processzor: Amd Athlon X2 4200+
Memória: 4 Gb DDR2
Videó kártya: Geforce 9600 GT
valószínű, hogy a processzor már gyenge neki és XP-n futtatom

[ Szerkesztve ]

(#298) Dömy


Dömy
tag

[L:/dl/upc/2014-03/20/258426_ni5hrpc9ebeihhjb_258426_vanhelsing_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-03/20/258426_ni5hrpc9ebeihhjb_258426_vanhelsing_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]még mindig fent áll nálam az a probléma, hogy visszaállítottam Katarina összes képesség, és képzettség pontját, de képesség pontokat nem engedi újra kiosztani, ehelyett visszaállt a játék kezdési beállításhoz, és nem jelenik meg nyíl hogy kiosszam a pontokat! szerintetek mi lehet a probléma, és hogy lehetne orvosolni? Már nagyon szeretném végre kitolni a játékot, remélem tudtok segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#299) Hepus válasza Dömy (#298) üzenetére


Hepus
újonc

Hali
valaki azóta rájött hogy a titokzatos kulcsot hol lehet használni? :)

(#300) Hepus


Hepus
újonc

Hali újra én. amikor átlépnék az old town-ba a betöltő képernyőnél befagy éss kilép exe hibával :O valakinek volt már ilyen? PLS HELP :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.