Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65675776


#65675776
törölt tag

Welcome fellow hunters!

A mai napon jelent meg a magyar Neocore Games The Incredible Adventures of Van Helsing című játéka. A fejlesztők egy nagyon hangulatos hack & slash-t raktak össze, kellemes humorral, érdekes történettel.

Beszerezhető Steam-en, az ára sem veri földhöz az embert (talán ez is közrejátszik abban, hogy jelen pillanatban vezeti a Steam-es eladási listát.)

Good hunting!

Coop játékosok:
nightmare13 - nightmare1367
L_ajos - foxxika

[ Szerkesztve ]

(#2) nightmare13 válasza #65675776 (#1) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szia!

Javasolhatom esetleg egy, a Diablo topichoz hasonló első bekezdést? Értem ez alatt, hogy aki szeretne coopban játszani, az itt megadhatná valamelyik moderátornak a nevét, ő meg beleszerkesztené az első hozzászólásba :)

Kezdésnek: nightmare1367

Nem tudom, mikor tudok majd játszani, sajnos 2 megás net mellett nem csorog túl gyorsan :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#3) pisti666


pisti666
tag

Kérdés hátha valaki tudja hol találok Generator plan-t azt megköszönném ha megosztaná velem eme szerény infót. :R

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#4) pisti666 válasza pisti666 (#3) üzenetére


pisti666
tag

Kérdés tárgytalan lett quest adja generator és trap plan-t is

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#5) L_ajos


L_ajos
őstag

Nem birok lekattanni róla Nagyon jóra sikeredett. És mindezt mondanám akkor is ha NEM magyar lenne. Igy meg még "büszke" is vok a srácokra&lányokra :)

Megyek is vissza játszani.

Ui: egy bajom, a steam öcsik helyén még mindig kérdőjelek vannak :F

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6) pisti666 válasza L_ajos (#5) üzenetére


pisti666
tag

én tegnap hajnali 2 kor álltam le mert volt egy bug mai nem engedett tovább de nagyon jóra sikeredett az biztos Vezette is Steam eladási listát... :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#7) nightmare13 válasza pisti666 (#6) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én még mindig csak töltöm, jelenleg 55 százalékon áll :D Éljen a 2 megás net :) Ha Pécsett lennék az albiban, a 20 megás digivel sec-pec lejönne... :((

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#8) pisti666 válasza nightmare13 (#7) üzenetére


pisti666
tag

digi 80/25 is elég hamar lecsordogált :DD gond kb 80% bug javítás még várni kell pach-re kicsit de mai napon biztos kiadják :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#9) X Factor válasza L_ajos (#5) üzenetére


X Factor
addikt

Szia, jelenleg mindenki a patchen dolgozik, h. az eddig beküldött bug reportok észrevételek alapján a dolgok javítva legyenek. Mint például az általad említett acsik. :)

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#11) L_ajos válasza X Factor (#9) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi az infót :) A másik, belebotlottam egy "kis" bossba, aki beragadva a kerítésbe játszva kinyírhatóvá vált ( amugy meg nem :D ) + kata útkeresése is vicces dolgokat produkál néha :)

No majd levideózom, és mennek a reportok :)

És megnéztem, elég méretes és faxa patch jött össze :) Megyek is megsasolom a változásokat. Főleg hogy multiba még egy percet sem öltem :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#12) HPAA


HPAA
őstag

lesz / van magyar változat is , mármint hanganyagilag ?

************* censored

(#13) L_ajos válasza HPAA (#12) üzenetére


L_ajos
őstag

Felirat nem elég? :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#14) HPAA válasza L_ajos (#13) üzenetére


HPAA
őstag

de , ha más nincs , csak azért kérdeztem , hogy vegyem ezt steamen , vagy esetleg lemezesben várható magyar is

************* censored

(#15) X Factor válasza HPAA (#14) üzenetére


X Factor
addikt

Szia, lemezes kiadás nem lesz. A hang adott, a feliratok kapnak csak lokalizációt.

Make things work

(#16) L_ajos


L_ajos
őstag

Barátlistára felvennék pár játszó, aktív játékost. melótól függően, vagy csak délelőtt/ vagy délután este vagyok, de akkor sokat :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#17) HPAA válasza X Factor (#15) üzenetére


HPAA
őstag

:R

************* censored

(#18) nightmare13 válasza L_ajos (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

2 hozzászólásban ott az enyém. Cselekedj szabadon!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#19) Tom5


Tom5
addikt

Megvéve, töltés folyamatban, holnap meglesem milyen (ma du work) végre egy kis újdonság Diablo után. :C

(#20) nightmare13 válasza Tom5 (#19) üzenetére


nightmare13
senior tag

Csalódni nem fogsz, szerintem nagyon jó, én csak azt sajnálom, hogy a grafikus motoron nem csiszoltak. Hiába van egy viszonylag jónak mondható játékos notim (ASUS G55VW), így is ki kellett vennem jópár lehetőséget, hogy mindenhol elfogadható sebességgel fusson.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#21) Tom5


Tom5
addikt

ezzel a hibával nem indul :DDD

(#22) L_ajos válasza Tom5 (#21) üzenetére


L_ajos
őstag

DirectX frissítés és jó is lesz :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#23) Tom5 válasza L_ajos (#22) üzenetére


Tom5
addikt

win8 esetében hogyan, mert az update nem ajánl fel ilyent...

mod - megoldva :B

[ Szerkesztve ]

(#24) Sonja válasza Tom5 (#23) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt töltsd le, és jó lesz. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25) L_ajos válasza nightmare13 (#2) üzenetére


L_ajos
őstag

Felvettelek. ha valami foxxika megjelenik akkor az én lennék :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#26) nightmare13 válasza L_ajos (#25) üzenetére


nightmare13
senior tag

Észrevettem, sejtettem az itteni avatarodból is, hogy te vagy :) Most még vizsgázgatok, plusz itthon fafűrészelés, meg hasonló munkák vannak, de ha úgy vna, rádírok majd!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Akik megvették tudnának nyilatkozni kicsit a játékról?

D3hoz képest mennyire más? Nincs RMAH, az oké, de pl vannak random dungeonok, vagy itt is a storyt kell ismételni, többé kevésbé ugyanazokon a mappokon?

Létezik többféle kaszt? (warrior, hunter, rouge, wizard, stb) Vagy talentekkel lehet megoldani, hogy különböző kasztot tanuljon a karakter?

Coop hogyan működik? Megy 2-4 ugyanolyan kinézetű karakter?

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki válaszol a kérdésekre. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#28) nightmare13 válasza CactuS (#27) üzenetére


nightmare13
senior tag

Szia!

Ez alapvetően nem olyan, mint a Diablo 3, hogy farmolj, stb. Ez egy sztorira kihegyezett játék. 10-15 óra játékidővel.

Kaszt nincs, Van Helsing Jr. vagy, aki puskát és kardot visz magával. A skillekkel lehet mókolni, de alapvetően olyan nagy különbség nem lesz. Muszáj használni közel és távolharcot, illetve mágiát is, mert nagyon-nagyon sok ellenség van, és nagyon egyszerű fűbe harapni még normál fokozaton is. Szóval nem olyan mint egy barbár, hogy god modban írt mindenkit, hanem néha futni kell bizony, hátranyomni egy kis mágiát, meg előkapni a pisztolyt/puskát.

Szerintem élvezetes játék, az áráért bőven jó. Az meg külön öröm, hogy nehezebb is, mint a dio. 15 dollárt/10 eurót simán megér.

Coop módot még nem próbáltam, ma patchelték, mert még bugos volt.

Jah, és itt a játék nehézségét ki kell választani az elején, nem úgy van, mint Dionál, hogy végig kell menned rajta újra és újra.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29) Helmoras válasza CactuS (#27) üzenetére


Helmoras
őstag

Hello, merőben eltér a diotol, igazából nem rossz a játék de más, még pár hónap munka elfért volna bele illetve azt furcsállom kicsit hogy lehet egy alap támadásod közel és távolsági harcra, de ezen felül egyszerre csak 1 skillt tudsz +ban használni, szal ha mondjuk van egy kard a kezedben akkor van egy alap ütésed +1 skill puskánál detto, ezen felül van még aura , meg trükkök, illetve elég sok kombinálhatóság de nincs egyszerre olyan "sok(6)" skilled mint pl diabloban.

És hozzá kell tenni hogy elég nehéz, hardon jatszottam 11 es szintig vittem de kétszer már meghaltam és sokszor majdnem... oda kell figyelni eléggé.

(#30) pisti666 válasza Helmoras (#29) üzenetére


pisti666
tag

A skilleket szabadon választhatod ki mint anno D2-ben bill kombinációkkal (nem egyszer használtam eme kombinációkat) a különbség D3 képest ott kint vannak skilljeid itt mint diablo 2-ben neked kell saját blind-jeidel variálnod .

Megemlíteném még azt mert pár helyen látom mindenki hasonlítja D3-hoz minimálisan lehet hasonlítani de azt ne feledjük D3- egy Tripla A-s cím hanem inkább Quad A kéne hogy legyen ahhoz képest...(előbbi személyes vélemény) ez a játék nem ebben kategóriában indult ellenben (ez megint csak egyéni vélemény) maga story része oda vissza kenterbe veri D3-tól kezdve Poe-n át megannyi Arpg/Rpg gameket.

Az hogy mennyire bug mentes illetve mennyire nem nem firtatnám egy friss címnél majd 1-2 hónap múlva kell visszatérni erre szerintem eleinte semmi sem tökéletes .

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#31) pisti666


pisti666
tag

Kimaradt előző Hsz-ből még ami nagyon pozitív dolog játékban LK megléte nagyon sokat tesz hangulathoz a monológjaival :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#32) L_ajos


L_ajos
őstag

Hi there!

You cannot reset the map. You can create a new character and play through the game on a higher difficulty or you'll be able to play coop and multiplayer games (after we fix some of the issues), where monsters will respawn with every new gameplay session.

Ravenspike, NeocoreGames Moderator

Yes Guys :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#33) WayneGace


WayneGace
őstag

Én is megvettem. Videók alapján jónak tűnik, remélem az is.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#34) WayneGace


WayneGace
őstag

Steam kiírta, hogy 8,3GB. Kb. 6GB tartott, amikor ott hagytam a gépet. Mire visszajöttem, látom, hogy elölről kezdte letölteni a 8,3GB-ot. Megint meg kell várni vagy van valami trükk ilyenkor?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#35) pisti666 válasza WayneGace (#34) üzenetére


pisti666
tag

Nekem majdhogy nem 19gb töltött le annak idején :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#36) nightmare13 válasza WayneGace (#34) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem tudom, miért kezdte újra, de amúgy az tényleg nem 8 giga, nekem a steamben a mappa 18,7 gigabájt.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#37) WayneGace


WayneGace
őstag

Telepítés előtt azt írta ki, hogy kell neki annyi hely és le is foglalt a meghajtón kb 20Gb helyet. De steamen belül 8,3-at ír. No mindegy. Majd kiderül, ha leér, hogy mi van.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#38) Helmoras válasza pisti666 (#30) üzenetére


Helmoras
őstag

Ennyire nem mentem be a dologba, kosz a tippet, hogyan tudom beblindelni a dolgot? Marmint azt hogy ne egerrel keljen kivalasztanom milyen skill legyen eppen a jobb klikk.

(#39) #65675776 válasza nightmare13 (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem igazán értem a meglepődést. Tömörített adatátvitelről van szó nyilvánvalóan.

[ Szerkesztve ]

(#40) nightmare13 válasza #65675776 (#39) üzenetére


nightmare13
senior tag

Rendben, de igazából akkor is az lep meg, hogy egy ilyen játék hogy lehet ekkora? :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#41) L_ajos


L_ajos
őstag

Major changes include:

The Incredible Adventures of Van Helsing v1.0.02

Known issues:

The multiplayer game still has some issues. Please play it with a character created for the multiplayer only because data loss may occur sometimes.

Balance changes:

The damage of the Explosive Round PowerUp has been adjusted.

Fixed bugs:

Multiplayer

- Fixed a lot of crash/disconnects.
- Should no longer put you out off the map (the black screen problem)
- The matchmaking window no longer lists lobbies where you can't join (You do not meet the requirements to enter the server). You can still see these servers if you press the "Show full rooms" button.

- Researching the Thunderthr-O-Wer™ properly removes the Trap Plan item from the inventory.
- Music changes properly after the Siege of the Lair.
- Fixed some issues that potentially caused FPS drop and stuttering when the game launched from Steam.
- Different types of Vermin have their own race.
- If Lady Katarina is sent to do shopping, then you also start shopping she concludes her transactions right away. (With her usual reduction in the selling price of course!)
- Some localization issues fixed in German, Spanish, French, Italian and Portuguese language versions.
- The music plays correctly in the Old Town.
- The icon and the text of the Ice Bolt spell appear properly.
- Fixed effects (e.g. shooting effect)
- Katarina does not change form during Circle of Timelessness.
- Fixed ambient sounds on the Rooftop and Old Town maps.
- Repeating starting cutscenes (on certain maps) fixed.
- Icons added to Achievements.

New features:
- 1824x1026 resolution is added

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#42) #65675776 válasza nightmare13 (#40) üzenetére


#65675776
törölt tag

A válasz ott van az előbbi hsz-omban: maguk az adatfile-ok tömörítetlenek. Ezért is lehet, hogy a letöltés csak kb 40%-a a teljes telepítési méretnek. Ha alapból tömörítettek lenneének az erőforrások a játékban, akkor kevesebb helyet foglalna. Viszont valamivel nagyobb lenne az erőforrásigénye is.

Egyébként a játék döntő része (15,5GiB) a Terrains mappa. Nyilvánvalóan szét van modellezve rendesen a dolog. Ráadásul mindegyik helyszínhez külön ott van mind az öt fő részletességi szintnek megfelelő csomag.

[ Szerkesztve ]

(#43) nightmare13 válasza #65675776 (#42) üzenetére


nightmare13
senior tag

Oks, köszi a választ :) Bár azt kell mondanom, így is erőforrás igényes :) A Deus Ex simán fut full hd-ben maxon, ezt meg grafikailag le kell butítanom :) De attól még élvezetes természetesen, nem is kicsit :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#44) WayneGace


WayneGace
őstag

Lejött még tegnap és természetesen nem volt gond. Rögtön játszottam is, tetszik. Szerencsére a cigányoknál némi pénzért képzettség pontot vissza lehet állítani, így utólag is tudom variálni a skilleket. Közelharcra mentem rá. Nehéz fokozaton játszom. Eddig nem volt gond. Persze, nem állhatok a tömeg közepén lengetve a kardot, de így van ez jól.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#45) X Factor válasza Helmoras (#29) üzenetére


X Factor
addikt

Tab-bal tudsz cserélni 2 skill set között, tehát a 2 támadás igazából 4 :) Illetve minden megtanult skillt hozzárendeleheted F1,F2,F3,,,-hoz.

Make things work

(#46) thepilot


thepilot
csendes tag

na elkezdte leszívni...4MB/s...

(#47) Helmoras válasza X Factor (#45) üzenetére


Helmoras
őstag

Aham, koszi

(#48) WayneGace


WayneGace
őstag

Lenne egy kérdésem, lehet kicsit spoileres.

Az első helyszínt bejártam, de nem találom a 3. piros követ, amit a szoborhoz kellene. Van esetleg infó arról merre van?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#49) #65675776 válasza WayneGace (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

A pályákon találsz mindenfle fadobozokat, Old Crate néven jelennek meg angolul. Azokat csapkodd szét, már csak azért is, mert egyéb okosságok is lehetnek bennük. Leírhatnám a három konkrét helyet is, de nem fogom. (Egy lesz Croakwood-ban, egy Gallowsbog-ban, egy pedig az Ink-ben.)

(#50) sz.mich


sz.mich
tag

Sziasztok!

Kéne valami okosság, hogyan tudnám magamat megölni? :F Ugyanis a tintában járva azt nem fejeztem be, lépnem kellett, ma pedig, hogy folytatni szeretném, itt találom magam. :Y Esélytelen elmozdulni, nem működik a teleport sem, persze először kiírta, hogy a tinta okoz furmányságokat, de ez azért egy lvl16os karinál egyenesen kibaszás... ötlet? :F

Csak kp., az ár fix.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.