Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltán


Zoltán
őstag

Szóval mostanában szépült rendesen a PH!, meg némelyik új funkció még hasznos is, de ezek a linkek borzasztóak lettek. Tehát arra gondolok, hogy egy hozzászólásban csak annyi jelenik meg, hogy ''Bővebben: link''. Ezt miért kellett ilyenre megváltoztatni? Hogy mostmár ne lássa az user, hogy mi az url? Minek is tudná egyből az user, hogy érdekli-e vagy sem? Így most kénytelen minden szemetet végignézni, kipróbálni.

Továbbá: A hírek alatt miért nincs most topicnyitási lehetőség? Túl sokszor ilették kritikusan némelyik itt megjelet cikket/hírt?

(#2) [w]


[w]
őstag

na ezt most maximálisan támogatom!

szerk.: a hírekhez most is hozzá lehet szólni, felül jobb sarokban ''opciók:''-nál

[Szerkesztve]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#3) PeliScan válasza Zoltán (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Egyrsézt, ha ''rámész'' egérrel, kiírja az állapotsorba, tehát meg tudod nézni. Másrészt, nem kell 20knn-es URLekkel szétcseszni a fórumképet.

Amivel viszont egyetértek, h miért nem én ad6om meg, h mi legyen a lik szövege?

Pl

[L]Sok szép néni![=]http://szokszepneni.hu[/L]

(#4) TitiRii


TitiRii
senior tag

egyetértek!
ugy lenne helyes ha linket 2 féle képen lehetne bebigyaszteni
ugy mint most hogy simán csak link
vagy teljes url el
képet is igy volna jo
hogy a képet be is lehesen rakni mint képet,és linket is lehesen csinálni hozá,de ot ne mint link felirat legyen hanem kép
ok tul bonyolitjuk,de mindent a közönségért! :D

(olyat nem lehetne csinálni hogy kedvenc témáim?:) )

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#5) KovacsUr válasza Zoltán (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Úgy tudom, Parci még dolgozik rajta... A jelenlegi megoldás sokaknak nem tetszik (többek között nekem sem). A link egyébként a státuszsorban megjelenik.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#6) TitiRii válasza PeliScan (#3) üzenetére


TitiRii
senior tag

igen!
ez lenne a legjobb!!!!


[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#7) Den válasza Zoltán (#1) üzenetére


Den
veterán

a topic nyitási lehetőség a hírek felett van az opciók közt, egyszerű dizájn változás, kár mögé rögtön összeesküvés elméletet gyártani.

egyébként meg pl egy ilyen linkből hogy állapítod meg hogy érdemes-e megnézni: http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_BrowseCatalog-Start;sid=M8pYgTG8Ot9YgXGY5GlSin6x0oLwaGpZZt8=?CategoryName=hp_InternetCommunicator&Dept=hp

Mert szerintem sehogy, az hogy mi van a linken, a hozzászólás tartalmából sokkal inkább kiderül mint az url-ből, viszont a baromi hosszú url-ek szétnyomták a topicot.

www.simson4t.hu

(#8) [w]


[w]
őstag

ha azoknak, akik itt most szót emeltek/emelnek a linkek jelenlegi megjelenése ellen tetszene az a megoldás, hogy ''a link megjelenik a státuszsorban'', akkor nagy valószínűséggel nem is nyílt volna meg ez a topic... :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#9) Cathfaern válasza Zoltán (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

''Továbbá: A hírek alatt miért nincs most topicnyitási lehetőség? Túl sokszor ilették kritikusan némelyik itt megjelet cikket/hírt?''

A hír tetején az opciók közül az első

(#10) Zoltán válasza Den (#7) üzenetére


Zoltán
őstag

Oké, azt elfogadom, hogy a hírekhez lehet hozzászólni, Én voltam a vaksi. De az nem ferr, hogy megpróbálod bebizonyítani, hogy semmire sem jó ha látszik az url. Mert az is egy eset amit Te írsz, de lássuk be, hogy nem az a jellemző, ahogy a többi hozzászólásból is kiderül.

(#11) renegade válasza PeliScan (#3) üzenetére


renegade
aktív tag

Igen, ez lenne a kívánatos format. Lehet, hogy nem illik ilyet mondani, de pl a hw*w-n is így van, és nagyon klasszul működik - ezt (ha nem tilos) le lehetne koppintani róluk vmilyen formában.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#12) renegade válasza Cathfaern (#9) üzenetére


renegade
aktív tag

Az azért igaz, hogy nem egy ''túlhangsúlyozott'' ikon... ha már megtalálta az ember, akkor is nehéz ''eltalálni'' az egérrel, olyan kicsi! :)

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#13) Den válasza Zoltán (#10) üzenetére


Den
veterán

http://index.hu/velvet/celeb/benedek0206/
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/hazaihirek/20040206fokozott.html

Ezek mivel jobbak?

viszont a linkek nem csak úgy spontán bedobva vannak a fórumon, hanem valamilyen témához kapcsolódóan tehát a topic témájából és a konkrét hozzászólásból kiderül hogy mi várható a linken.

www.simson4t.hu

(#14) Som@ válasza Den (#13) üzenetére


Som@
őstag

Den-nek értek egyet!

Akit érdekel előzetesen a link, azt megtalálja a státuszsorban. :P
Bár PeliScan ötletében is van valami.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#15) Zoltán válasza Den (#13) üzenetére


Zoltán
őstag

Mélységesen sajnállak, ha Te semmit sem tudsz ezekből a linkekből kihámozni. Pedig azt hinné az ember, hogy a PRO(FI?)hardware-n ennyi elvárható. Mindegy, ne haragudj.

Figyelj, ha nem hát nem, miért nem lehet vállalni, hogy nem akarjátok visszacsinálni és kész? Törekvésed, hogy bebizonyítsd, hogy ez a mostani jobb, csak fokozatossan egyre nevetségesebbé tesz. Mindegy, értem, hogy nekem most így a jobb, mert az általad írt url-ekből mi, a nép semmit sem értünk, tehát kussolok a továbbiakban a témában.

(#16) KovacsUr válasza Zoltán (#15) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nagyon sértődős vagy mostanában! Ami engem illet, szerintem egyik megoldás sem rosszabb vagy jobb a másiknál. A jó megoldás a PeliScan által is javasolt prog.hu-n, hwsw-n, ... (mindenhol) alkalmazott rendszer lenne.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#17) Som@ válasza Zoltán (#15) üzenetére


Som@
őstag

A moderátoroknak kb. annyi beleszólása van az ilyen kérdésekben, mint neked.
Nem mi valósítjuk meg, hanem Parci. Majd Ő jön, és véleményt formál az ügyről. :)

Hja: és ez miről is szól?

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/hazaihirek/20040206fokozott.html

Nekem nem sikerült rájönnöm. Lemondott a pénzügyminiszter? Veszteséges a MOL? Emelték a jegybanki alapkamatot?....

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18) Zoltán válasza KovacsUr (#16) üzenetére


Zoltán
őstag

Szerintem mindegyik jobb mint a mostani. Akkor szavazok a Peliscan-félére.

(#19) Zoltán válasza Som@ (#17) üzenetére


Zoltán
őstag

''Hja: és ez miről is szól? http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/hazaihirek/20040206fokozott.html'' -nyilvánvaló: Fokozott hülyeségeket detektálnak mostanában a PH!-n. :)

(#20) TitiRii


TitiRii
senior tag

én peliscan ötletét mindeféle képpen fontolora venném!
ez volna a leg célszerűbb,esetleg hogy alapértelmezetten marad amostani de aki át akarja irni annak legyen rá lehetősége

ezen felül egy kedvencek üzemodot bevezetni?:D
mint az index forumain

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#21) PeliScan


PeliScan
addikt

Hoppá, micsoda fogalom lett. :) 100 év múlva is így fogják emlegetni vajon a HTML történelemkönyvekben? :D

(#22) Den válasza Zoltán (#15) üzenetére


Den
veterán

Ahogy gondolod. De legalább egy jót nevettél rajtam. Már megérte...

www.simson4t.hu

(#23) rog válasza TitiRii (#20) üzenetére


rog
addikt

lehetne még az is, hogy mondjuk a megadott szöveg látszik és vagy egy ikon.(na jó:vagy a mostani link felirat), és ha ráviszem a kurzort, akkor hint-ben megjelenik a cím.

(#24) renegade válasza PeliScan (#21) üzenetére


renegade
aktív tag

Minden bizonnyal :)

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#25) Panther válasza PeliScan (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

[L]Sok szép néni![=]http://szokszepneni.hu[/L]

és ha nincs [=] akkor az egész csak egy szimpla link és az lenne mondjuk a default szöveg hogy ''LINK''. vagy felőlem ki is lehet írva a cím.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#26) klepto


klepto
addikt

Nekem tetszik ez a megoldás :t, úgyhogy kérem így hagyni ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#27) Zoltán


Zoltán
őstag

Szóval mikor történik már valami? Így tök sz@r, csak ebben a topicban több jobb megoldás is elhangzott már!

(#28) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nekem tetszik a mostani linkelés, hagyjuk így most, mert különben ha nem, akkor világgámegyek és mindnekit utálni fogok és különben is meg azértsem menjetek má innen. ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#29) burgatshow


burgatshow
veterán

Vagy amikor az ember a mutatót ráviszi a linkre, akkor ilyen buborék formában kiírja a teljes url-t!

Na jó8!

(#30) Viktor77 válasza burgatshow (#29) üzenetére


Viktor77
titán

IE-nél a bal alsó sarokban most is kiírja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Nem rossz a jelenlegi módszer, de nem lehet a szövegbe illeszteni.
''..és ha érdekel a dolog, az alábbi Bővebben:link-en tudod megnézni.''
Bár:
''... akkor ezt most mondd el kicsit Bővebben:linket is írhatsz''
Utóbbinak ugyan semmi értelme, de kísérletnek nem rossz, ugye?:D

egyéb állatfajták

(#32) Panther válasza kamikaze boci (#31) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez igazából nálam ott zavaró, ha pl ezt írnám (fiktív eset, de hasonló már történt párszor): ''Nézd meg az Indexen!''

Ezt írtam helyette régen pl:
''Nézd meg a [L]www.index.hu[/L]-n!''

Így nézett ki (aláhúzás = link):
''Nézd meg a www.index.hu''-n!
Most így néz ki:
''Nézd meg a Bővebben: link-n!''

Szóval ez esetben pl jobb a régi módszer.

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.